.

2008 m. sausio 1 d.

Su Naujaisiais Metais!

Lietuviais.lt persikėlė į nuolatinę vietą. Svarbiausiomis svetainės vertybėmis išliks lietuvių kalba ir kultūra, o taip pat – tiesa, kurios taip trūksta Lietuvoje.

Lietuviais.lt persikėlė į nuolatinę vietą

Lietuviais.lt atsinaujino ir pagaliau persikėlė į savo pastovią vietą – www.lietuviais.lt.

Pirmoji svetainės versija (ją dar galima rasti senuoju adresu – www.lietuviais.w3.lt) įsijungė į internetą 2005 m. sausio 2 d. Nuo to laiko praėjo trys metai, daug ką pakeitę Lietuvoje ir pasaulyje.

Lietuvių požiūris į lietuvybės perspektyvas pasikeitė

Dabar jau akivaizdu, kad lietuvybei gresia rimtas pavojus. Lietuvių emigracija pasiekė tokius mastus, kad jų nepajėgia nuslėpti netgi su priemonėmis nesiskaitanti Lietuvos vyriausybė – šiurpą kelia netgi provyriausybinės klastotės reputaciją turinti oficialioji valstybinė statistika.

Lietuvių kalba jau visiškai baigia išnykti iš Vilniaus senamiesčio, pastaruoju metu sostinę pradėjo vytis Klaipėda ir netgi kadaise lietuviškumu garsėjęs Kaunas.

Lietuvybės nykimas iš Lietuvos valstybės tapo tokiu akivaizdžiu, kad paties fakto buvimo jau nebereikia įrodinėti kaip prieš tris metus. Dabar kur kas svarbiau suprasti, kodėl taip yra ir ypač – ką daryti norint sugrąžinti lietuvybės autoritetą bei prestižą.

Pagrindinis Lietuviais.lt tikslas išlieka tas pats – kviesti puoselėti lietuvių kalbą ir kultūrą kaip vertybes pačias savaime – tautos palikimą, kurį ji gavo iš savo protėvių ir kurį privalo gerbti bei saugoti.

Tiesa – geriausia alternatyva melui, reklamai ir vyriausybinei propagandai

Kita ne mažiau svarbi Lietuviais.lt vertybė yra tiesa. Kaip įtvirtinta Tautinėje Giesmėje – „Ir šviesa, ir tiesa mūs žingsnius telydi!“.

Lietuviai.lt sieks, kad tiesa, kaip istorinė lietuviškosios kultūros dalis, vėl taptų lietuvių tautos vertybe, taptų atsvara šiuo metu Lietuvos Vyriausybėje, Seime ir tarp vadinamojo „Lietuvos elito“ vyraujančiai JAV vyriausybės kultūrai, pateisinančiai bet kokį melą ir apgavystę, jei tik jie yra naudingi valdantiesiems.

Be tiesos negalimas teisingumas – juk negalima padaryti tvarkos nežinant kas dedasi, nežinant kas gi iš tikrųjų pardavinėja, apvaginėja ir išdavinėja Lietuvą. Vienas svarbiausių Lietuviais.lt tikslų – sakyti tiesą apie tai, kas iš tikrųjų vyksta Lietuvos valstybėje.

Ne ką mažiau svarbu pasakyti tiesą ir apie Lietuvos istoriją, kad lietuviai spręstų savo šalies ateitį žinodami visą tiesą apie savo praeitį, tiek apie žilą senovę, tiek apie vakar dieną, o ne vien tuos kruopščiai atrinktus ideologiškai tinkamus faktus ir interpretacijas, kurie pateikiami vyriausybinės propagandos skleidimui tarnaujančiuose istorijos vadovėliuose.

Lietuviais.lt linki, kad 2008-ieji taptų tiesos metais, kad į Lietuvą pagaliau sugrįžtų tiesa, kad žiūrėdami vagims ir išdavikams į akis, daugiau nebenuleistume akių, nebesidrovėtume ir nebesimaivytume, kad įprastume sakyti tiesą apie tai, kas buvo, yra ir ko iš tikrųjų norime.

Diskusija

1. DariusR2008 01 01 02:39:00

Labai kilnūs tikslai ir palinkėjimai! Linkiu Jums stiprybės!

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Daugiau ta pačia tema
 • Vytauto Išgamos universitetas – gal padoriau skambėtų „Didžiojo Stalino“?

  Seimūnai nusprendė ne tik išsivogti Vilniaus Pedagoginio pastatus bei žemę, bet ir prijungti jį prie menkaprestižės Kauno įstaigėlės, pavadintos vieno didžiausių Lietuvos istorinių išgamų vardu.

 • Iškakinta Lietuva

  „Kakės Makės“ kultas – tiesioginis pasityčiojimas iš lietuvių kalbos ir lietuvybės. Kaip galima žeminti Lietuvos vaikus skatinant juos žaisti su „Kakėmis“ ir jomis žavėtis?

 • Grybauskaitė – tipiška Lietuvą valdanti nusikaltėlė

  Grybauskaitės parinktas Generalinis prokuroras „pridengs“ eilinį Prezidentės nusikaltimą. Kaip visada vadinamojoje „Lietuvos Respublikoje“.

 • Donaldas Trampas – gabiausias Kimo Džonguno mokinys

  Donaldas Trampas išmoko iš Kimo Džonguno politikoje naudoti pokerio taktikas ir su jų pagalba sėkmingai stumia Putiną su Si į kampą.

 • Išgamų kryžius ant Lietuvos karsto

  Dvigubas Jogailaičių kryžius LR herbe (ant vadinamojo „Vyčio“ skydo) gerai tinka mūsų tautą negailestingai šienaujančiai giltinei, vadinamai „Lietuvos Respublika“.

 • Šūdaldemarai ir Mašūdimos – kito kelio nebelieka

  Valdžiai ruošiantis išniekinti lietuvišką raštą, reikia galvoti kaip priešinsimės. Niekas negali mūsų priversti SKAITYTI kitaip, nei MES PATYS NUSPRĘSIME.

 • Ir vėl Vilniuje triumfuoja lenkai

  Polonijos dienos proga 2013 m. gegužės 4 d. Vilniumi žygiavę lenkai atvirai demonstravo savo lojalumą Lenkijai, panieką Lietuvai ir jos valstybinei kalbai, svajonę vėl prijungti Vilnių prie Lenkijos.

 • Aušvicas Gedimino prospekte

  2013 m. kovo 11-osios eitynės Gedimino prospektu Vilnių užtvindžiusių policijos smogikų apsuptyje labai priminė filmus apie Aušvicą ar kitas nacių koncentracijos stovyklas. Savo šalyje tapome, nacių žodžiais, Untermenschen.

 • Su Vasario 16-ąja!

  Vasario 16 – vienintelė iš „valstybinių“ švenčių, žyminti tikrai teigiamą įvykį lietuvių tautos istorijoje. Šia proga privalu prisiminti Kudirką, Jablonskį, Basanavičių ir kitus mūsų mirštančios tautos kūrėjus.

 • Nesakau „žiniasklaida“

  Kadangi LNK nepaneigė mane apšmeižusios informacijos, paskelbtos laidoje „Labas vakaras, Lietuva“, kreipiuosi į žurnalistų etikos inspektorių. Nors dėl vieno dalyko sutariu su Vytautu Landsbergiu. :-)

 • Tekstai
  šia tema
 • Išgama

  Išgama – sąvoka. Išgama – turbūt geriausias trumpas lietuviškas pavadinimas Lietuvą išduodančiam politikui.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (1)

  Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (2)

  Margiris ir narsieji Pilėnų gynėjai užmiršti, užtai kiekviename žingsnyje mus persekioja lietuvybės ir moralės naikinimą išaukštinančio mito apie Mindaugą ir „krikštą“ atgarsiai. Netgi Eurovizija yra tapusi oficialia lietuviškumo naikinimo priemone.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (3)

  Išaukštinę Mindaugą su ciniškųjų istorikų pagalba, šiandieniniai Lietuvos valdovai mano pateisinę ir savo pačių niekšybes. Lietuvybė toliau žeminama, Lietuva pardavinėjama, ir taip pat kaip ir 13 a. Mindaugo nusikaltimai, tai vadinama „ėjimu į Europą“.

 • Pagonybė ir pagonys

  Pagonybė ir pagonys – sąvokos ir vartojimas. Žodžiai pagonys ir pagonybė buvo išgalvoti ir dar dabar yra vartojami krikščionių siekiant pažeminti kitų tikėjimų žmones.

 • Genocidas

  Genocidas – sąvoka ir trumpas komentaras

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2018 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis