.

Diskusija: Valstybinė šeimos koncepcija ir kruvinosios katalikybės atgimimas

10. grdg2010 05 24 11:17:35

lopas ;D

9. btrtrhtėhr2010 05 24 11:17:09

ėįykuęįhy

8. Jonas2009 10 11 17:11:03

Vargsas Donis, budamas pats nelaisveje, moko kitus apie laisve: „Tebūna Dievas gailestingas už tokius šmeižtus ir purvo drabstymus, autoriams, kurių protas siusiaurėjęs ir užtemęs, nes mat, „laisvę“ gindami nesupranta kas ji tokia iš tikųjų yra.“
Jeigu pas zmogu protas nera susiaurejes ir uztemes, ir jis yra laisvas ir atsakingas del savo zodziu, tai jis niekada nekalbes Dievo vardu. As nesu sutikes kataliko, kuris kalbetu savo vardu, o ne Dievo vardu. Faktiskai tai yra demonizmas. Kada masto ne pats zmogus, o Demonas, kuri jis vadina Dievu arba Kristumi. Demonu as vadinu, isivaizduojama kazkieno tai galia, kuri yra virs zmogaus ir reguliuoja to zmogaus gyvenima, todel jis isivaizduoja, kad tai vyksta su visais zmonemis. Faktiskai tai yra hipnoze. Vaikus, per baime arba suteikiant jiems skausma, galima uzhipnotizuoti panasiais Demonais arba Dievais.
Sitas reiskinys tikrai nera susijes su tikru tikejimu, kuris zmogui tikrai padeda. Bet kataliku vaikai, paprastai buna isprievartauti del tikejimo, todel daugelis is ju jaucia baime, kad negali patiketi i kai kuriuos tikrai anekdotinius kataliku teiginius. Paprasykite kataliko pamastyti, kaip jis mano pats, o ne Dievas, ir jus pamatysite prakaituojanti zmogu, kuris yra nepajegus atsaukti iteiktu jam komandu gasdinimo ar hipnozes metu.
Katalikybe yra vergu religija, todel jie ir skleidzia ta vergiska pasaulio ir Dievo supratima, nors pagal Kristaus mokyma, tai buvo religija, skirta islaisvinti zmones is vergijos. Bet isejo atvirksciai – katalikybe pavercia zmogu paklusniu ir nemastanciu vergu.

7. Audronaša2008 06 17 10:36:01

Ištaisykit mano klaidą, jei tokią darau sakydama: Net pats ganytojas iš Nazareto niekada nesakė, kad celibatas aukščiau visko.
Jei taip, kodėl celibatas tapo privalomas ne tik bažnyčios tarnams?

6. Donis2008 06 15 14:40:11

Šio straipsnio gimdytojai, ne kas kiti kaip pilni ciniškumo, neapykantos ir kvailystės žmonės. Suprantama kad statistika dėl katalikų kiekio Lietuvoje turi paklaidą, bet tai nereiškia kad buvimas kataliku, tai davatkiškumas, atsilikimas ir pan. Bažnyčia Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje skelbia ne savo, o Kristaus mokymą, ne ideologiją, o Evangeliją. Ginti šeimą, gyvybę ir santuoką yra ir bus Bažnyčios prioritetas. Dvasininkija nėra žyniai, bet Kristaus Evangeliją skelbiantys žmonės išgirdę Dievo kvietimą tarnauti. Suprantama, jie irgi tik žmonės, tad nenuostabu kad daro klaidų. Šventimai proto neprideda ir prigimties nekeičia,– tai tiesa, bet kito būdo kalbėti žmonėms Dievas nėra nurodęs, kaip per Bažnyčią. O noras gyventi nesilaikant jokių moralės normų, nepaisant jokių autoritetų, įteisinant gėjų ir lesbijiečių santuokas, auginant vaikus kas kaip nori ir kada nori, yra pažeidžiantys žmogaus orumą.
Siūlyčiau ne rėkti ant katalikų, kaip kriaugerių, homoseksualų ar pan., bet labaiu pažvelgti į savo širdį ir ataskyti sau kas yra šeima. Tebūna Dievas gailestingas už tokius šmeižtus ir purvo drabstymus, autoriams, kurių protas siusiaurėjęs ir užtemęs, nes mat, „laisvę“ gindami nesupranta kas ji tokia iš tikųjų yra.

5. Giedrius2008 06 06 23:08:55

Tave ir vėl apgavo:)

4. intro2008 06 05 23:28:19

Slykstu skaityt toki straipsni. Nusisnekama ir nejauciama. Turbut rases zmogus tiesiog neturejo kur islieti savo pykcio, tai pasirinko viena is garbingiausiu dalyku Lietuvoje – Baznycia.

3. darius2008 06 04 18:28:59

Graudu, bet tokia realybė... Patriotizmas liko tik mituose...

2. Giedrius2008 06 04 17:54:01

Man atrodo, kad nuo to laiko, kai liko gryni katalikai, kai lietuviečiai buvo sunaikinti, stačiatikiai lietuviai buvo priversti ieškotis prieglobsčio Rusijoje, o evangelikai – Prūsijoje.
Tada Lietuvos degradavimas tapo nebegrįžtamu.

1. darius2008 06 03 23:03:14

Man tik įdomu, nuo kurio laikotarpio lietuviai pasidarė „dievo avinėlių“ tauta, kur dingo sveikas protas ir pasiaukojimas Tėvynei??? Kaip skaitau ankstesnių laikų Lietuvos istoriją susidaro įspūdis, kad tai tik fantastikos apysakos apie lietuvių tautos žygdarbius ir kovas ...

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Daugiau ta pačia tema
 • Katalikų bažnyčia sugriovė ir Lietuvos kariuomenę

  Begėdiškais katalikiškais ritualais ir patyčiomis iš lietuvių kapelionai išniekino pačią karinės tarnybos savo tautai ir šaliai idėją, galutinai sudergdami Lietuvos kariuomenę.

 • Vytautas Didysis Išgama

  Vytautas Didysis idealizuojamas nepaisant akivaizdaus jo antilietuviškumo. Mitas apie Vytauto didybę naudingas dabartiniam režimui, kadangi padeda išlaikyti po padu vis labiau plėšiamą ir naikinamą lietuvių tautą.

 • Kalėdojimas

  Kalėdojimas – sena mūsų tautos tradicija. Per daugelį šimtmečių iš lietuvių buvo išvesta nuolankių, nusižeminusių, bailių baudžiauninkų veislė. Klebonai kalėdoja ne šiaip sau, jie žino, ką daro.

 • Prokurorai sako, kad žudyti lietuvius nėra nusikaltimas

  Pagal prokuratūrą, Katalikų bažnyčios vardu jėzuitų ir Vilniaus universiteto vykdyti lietuviečių ir protestantų genocidai nėra nusikaltimai. Dėjo prokurorai ant Lietuvos ir lietuvių.

 • Komunijai irgi turi galioti Baudžiamasis kodeksas

  Dėl galimo nepilnamečių įtraukimo girtauti, galimų kanibalizmo elementų bei galimo mažamečių tvirkinimo Katalikų bažnyčios dalinamų komunijų metu kreipiuosi į Vilniaus apygardos teismą.

 • Raginimus žudyti teisėja vadina „tiesomis“?

  Akivaizdžiai BK 170 straipsnyje pateiktus nusikaltimų apibrėžimus atitinkančius raginimus žudyti kitaip mąstančius, jaučiančius ir tikinčius teisėja praktiškai vadina „tiesomis“. Juk tai – kruvinojo Jahvės (Dievo) priesakai.

 • Senatis neleidžia traukti Landsbergio baudžiamojon atsakomybėn

  Katalikų bažnyčia giriasi, kad 1991 m. rudenį Vytautas Landsbergis su kardinolu Vincentu Sladkevičiumi paaukojo Lietuvą „mergelei“ Marijai. Po 20 metų senatis nebeleidžia traukti kaltininkų baudžiamojon atsakomybėn.

 • Už genocidą reikia teisti Lietuvos katalikų bažnyčią

  Jei jau tiriami istoriniai nusikaltimai, Prokuratūra privalo tirti ir 16-18 a. Katalikų bažnyčios ir konkrečiai jėzuitų bei Vilniaus universiteto studentų vykdytus lietuviečių bei protestantų genocidus.

 • Lietuvos prokuratūra kaip Inkvizicijos agentūra

  Lietuvos prokuratūra nesugeba iškelti bylų dėl didžiausių nusikaltimų prieš Lietuvą. Užtat uoliai gina Katalikų bažnyčios interesus – lyg būtų ne Lietuvos valstybinės valdžios, o jau atkurtosios Inkvizicijos įstaiga.

 • Katalikų bažnyčia, komunija, vaikai ir alkoholis

  Katalikų vyskupų konferencija įsitikinusi, kad Baudžiamasis kodeksas jai negalioja. O gal nežino, kad vaikų įtraukimas girtauti Lietuvoje yra nusikaltimas?

 • Tekstai
  šia tema
 • Kunigas

  Kunigas – sąvoka. Kunigas – kilnus žmogus, vadas – žodis netinkamas vienos religijos šventikams vadinti. Ne kunigas, o šventikas, dvasininkas, žynys.

 • Kaip apginti lietuvybę nuo Katalikų bažnyčios?

  Daugelis katalikų patys piktinasi Katalikų bažnyčios nusikaltimais. Ką reikėtų daryti, kad Romos katalikų bažnyčia nebegalėtų griauti lietuvių tautos?

 • Katalikų netolerancija smaugė lietuvybę

  Katalikų bažnyčia atnešė į Lietuvą tamsą, pagiežą, neapykantą ir kitų tikėjimų persekiojimą. Šviesiausi lietuviai buvo priverčiami palikti Lietuvą. Persekiodama ne katalikus, Katalikų bažnyčia kiršino, skaldė ir naikino lietuvių tautą.

 • Ne katalikai Lietuvoje diskriminuojami

  Lietuvoje dominuojantys katalikai vėl sistemingai diskriminuoja kitus lietuvius, pastoviai juos įžeidinėdami ir žemindami tiek visuomeniniame ir kultūriniame, tiek politiniame lygmenyse.

 • Lietuvybė ir Katalikų bažnyčia istorijoje

  Katalikų bažnyčia ilgą laiką vykdė lietuvių tautos genocidą, buvo didžiausia istorijoje lietuvybės persekiotoja ir naikintoja. Vis dėlto, tarp katalikų dvasininkų pasitaikydavo ir vienas kitas Lietuvos patriotas.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2020 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis