.

Diskusija: Įgrįsusios spekuliacijos apie genocidą

13. Stasys2009 12 27 10:49:39

Apgailestauju,,kad šią svetainę atradau tik dabar.Tikrai dar ne viską perskaičiau kas joje yra aprašyta. Tačiau kiekvienas straipsnis turi savo ir nesakyčiau tendencingai iškreiptą požiūrį. Plačios apimties laiko požiūriu Lietuvos gyvenimo vertinimas neįmanomas turint tik 23 metus ir vidurinį išsilavinimą, todėl kai kurių komentatorių išsakytas mintis nesiimsiu vertinti.Svetainės autorių mintys apie krikčionybę ir Lietuvos įstorijos faktus yra teisingos ir galima tik vystyti tas diskusijas siekiant plačiau išsiaiškinti ir suprasti. Diskutuoti tik tam, kad įrodinėti savo “tiesas„, kad griauti oponentų argumentus neturime laiko o tai būtų tik demagogija. Tarp kitko demagogija per nerpiklausomybės šį laikotarpį buvo ištobulinta iki tokio aukšto lygio apie kurį komunistiniai ideologai galėjo tik pasvajoti Bet tai suprantama jie neturėjo materialinio suinteresuotumo. Linkiu visokeriopos sėkmės kuriant ir populiarinant šią svetainę.

12. Jonas2009 09 23 17:25:50

As manau, kad sitas komunistas nesuvokia ABC dalykeliu.
Ankstesniai komunistai kaltino burzuazine Smetonos vyriausybe, o dabartinis islikes komunistas kaltina dabartine Lietuvos vyriausybe. Tai yra pamegtas komunistu metodas: kaltinti, kaltinti, kaltinti, paskiau diskredituoti, diskredituoti, diskredituoti, kad veliau galima butu organizuoti visuotini nepasitenkinima, riauses ar net revoliucija. Veliau uzgrobti valdzia ir brukti liaudziai falsyvus duomenis. Tai, kad zmones komunistu vadovaudami mirsta is bado, tai apie tai komunistas tyli.
Stai Dzerzinskis su latviu komunistais dirba issijuose ir susaudo 1,7 milijonu zmoniu, kurie buvo „buozes“ ar priklause ne darbininku ir valstieciu klasei. Panasiu faktu yra abstu.
Bet kodel komunistas nenori sukurti ta visuomene is savo bendraminciu? Imkite ir parodykite pavyzdi, tada nereikes nieko kaltinti. Bet, deja, komunistas prades naikinti komunista. Tai ir yra pats didziausias komunistu sugebejimas: „ka nors naikinti“. Komunistai neteisetai uzgrobia valdzia ir apkaltina kitus, kad stai del ju kaltes mes „buvome priversti imtis ginklo ir paimti valdzia i savo rankas. Komunistai yra tokie“kieti“ ekonomistai, kad jie vijosi kapitalizma, kad ji pralenkti, bet taip ir nepavijo.
Ar nors vienas komunistas uzmokejo uz savo padaryta zala kitiems zmonems? Ne, sito jus nepamatysite. Komunistas yra didelis megejas daryti kitiems nuostolius, bet kad jis panoretu tai geranoriskai kompensuoti, tai sito jus tikrai nepamatysite. Komunistas del jo padarytos zalos, visada atras ta, kuri jis ir prades del to kaltinti. YRA KOMUNISTINIS MASTYMO BUDAS, taip pat kaip egzistuoja fasistinis mastymo budas. Komunistui nors mieta ant galvos tasyk, bet jis ne uz ka nesutiks mastyti priezastimis ir pasekmemis. Jis pastoviai ir be atvangos painios ir maisys priezastis su pasekmemis. Nes jeigu jis tai nustos daryti, tai jis nebebus komunistu. Tragedija komunistinio mastymo yra tokia, kad jis nesuvokia, kad tas pomegis kaltinti atsiranda tik del to, kad komunistas bijo paziureti tiesai i akis. Komunistui jus visada galite pasakyti: buk garbingu zmogum ir atsisakyk savo ketinimu apkaltinti kitus zmones tuo, kame kaltas esi pats. Atsisakyk noru sugriauti valdzia, valstybe, kurioje tu gyveni. Atsisakyk situ savo slaptu ketinimu ir tu tapsi garbingu pilieciu.
Lietuvos vadzia yra nemoksiska. Ten dominuoja savanaudiski interesai ir apie visuomenes geri jie negalvoja, nes paprasciausiai nesugeba to daryti. Komunistui tai yra pretekstas, kad isprovokuoti tokioje salyje neramumus.
Valdzia, paprastai, imasi represiniu priemoniu pries komunistus, bet tai jiems yra tik dar didesnis pretekstas juos nuversti. Ir jie tai padaro.
Revoliucijas organizavo kitose valstybese NKVD/KGB. KGB tikslas buvo sugriauti kapitalizma. Bet kadangi, komunistu tikslai daznai buna beprotiski, tai jie ju paprastai ir nepasiekia, bet zalos pridaro daug. Jie gali organizuoti revoliucijas, bet jie yra nepajegus ka nors sukurti ir uzbaigti reikala iki galo. Nors tam reikalui jie sunaudoja milziniska zmoniu auku skaiciu. Bet jiems i tai nusispjaut, nes su atskomybes jausmu jie turi tikrai labai rimtu problemu:jie niekada uz nieka nenori atsakyti, jie nori kaltinti del atsakomybes tik kitus.

11. Lietuvis2009 04 26 15:12:32

komunisti ruporas,eikit nks berijos draugai

10. Tomas2008 11 19 23:58:06

kokias nesąmones tu čia skleidi? Nusikaltimų nepaslėpsi!

9. Perkunelis2008 11 19 22:00:54

Rusai , manyčiau, tiek teatsakingi, kas jų šalyje vyko „tada“, kiek lietuviai vokietmečiu už Lietuvos teritorijoje vykusius žiaurumus. Atsibuskite. Juk rusai, nežiūrint jų šalyje vykdomo dvasinio luošinimo, į tremiamuosius į sibirą žiūrėjo su užuojauta. Yra užuominų apie jų požiųrį tremtinių prisiminimuose. Rusų vardu prisidengė tada didžiausi genocido specialistai – Mozės palikuonys. Paskaitykite bibliją, ką mozilos veikė 40 metų toje izraelio dykumoje. Kaip jos pradžioj apkaltindavo žioplesnes tautas tuo, ką patys ruošėsi daryti, ir paskui „už tai“ sunaikindavo – ruošė vietą didžiajam izraeliui. Taigi, genocido projektuotojai nėra rusai patys. Amerikoje pagal Mozės receptą buvo išnaikinti visi indėnų junginiai, liko tik pėdsakai. Kai tuo tarpu rusai net per prievartą stengėsi išsaugoti tautelių kultūrą. (t.y. Smulkių sibiro tautelių atstovai gėdijosi savo tautos, stengėsi tapti rusais, todėl reikėjo dirbtinai – priversti mokytis gimtosios kalbbos).
Bet j o b t v a j u m a t j, sakyti, kad Stalinas su savo žydovska Berijos kremliaus klika darė gerai, tai čia šizofrenija. Niekaip tai nepateisinama. Juk kremliun dar nuo Lenino laikų neįsileizdavo nei vieno ruso. Su sssr mokslo politika lygai tas pats – ten vieni mozės palikuonys. O visi vaidino rusus. Kaip ir Lietuvą atstovaujantys litvakai. Niekas labai neopastebi užsienyje skirtumo – ar litvakas ar lietuvis.
Ir dar – neužmirškim, kas kryžiuočius sustabdė (bent keliasi šimtmečiais uždelsė jų nuodingos ideologijos išplitimą Lietuvoje) lietuvių vadovaujami baltarusių ir rusų pulkai Žalgirio mūšyje. Ir ką nori tauzyti gali lenkai su savo Jogaila – yra išlikę istorijoje skaičiai.

8. koikis2008 11 13 15:07:35

Koks durnius sukure sia svetaine????

7. ji2008 09 22 18:39:48

Labai idomus poziuris ir palyginimas pateiktas. Is tikro visiskai sutinku su issakyta autoriaus mintim, jog Stalino laikais istremimas buvo reikalingas naujoms reformoms sklandziai pravesti. Ir joks tai ne genocidas. Ta pati priezastis ir vede lietuvos politikus pastaraisiais 2 desimtmeciais – reformu poreikis, kuris pasireiske nedarbo padidejimu ir kaip pasekme emigravimu. Tai pakankamai naturalus procesas vykstant globalizacijai. Kitaip sakant tai kapitalizmas, laisvoji rinka praktikoje. O tokios praktikos atnesa su savim auksta korupcijos lygi bet kuriai valstybei.
Be abejo, labai apmaudu, kad Lietuvos politikai naudojasi istoriniais faktais (dar ir iskraipydami juos) savo tikslams. Rusija tera tik priezastis valstybei susikurti savo tautos priesa – vel gi kapitalizmo irankis.

6. Giedrius2008 07 25 00:30:23

Lietuvybe kaip tokia, kalba, kultūra, tuo, kad vis dėlto išlikome, nepriklausomybės likučiais.
Tačiau su kiekviena diena Lietuvoje vis mažėja to, kuo galima didžiuotis.
Norėtųsi dar nors ką išsaugoti.

5. O ko čia?2008 07 23 16:05:53

Pasiskaičius šį puslapį man kyla klausimas – ar šios svetainės autorius išvis kuo nors didžiuojasi savo tėvenėje?

4. Giedrius2008 07 22 13:47:07

Kad „tiesa triumfuotų“, stengiuosi visų pirma sudaryti galimybę sužinoti ją.
Kai tie, kurie dabar veidmainiauja ir meluoja, kadangi taip elgtis šiuo metu apsimoka, žinos, kad daugumos lietuvių daugiau nebeapgaus, jie bus priversti sakyti tiesą ar bent jau nemeluoti.
Jei bus aišku, kad nusikaltimų, išdavysčių ir pan. nebebus galima nuslėpti ar pavaizduoti žygdarbiais paprasčiausiai sumokant žiniasklaidai, išnyks dabartinė nebaudžiamumo atmosfera ir gal netgi atsiras galimybė kažką pakeisti iš esmės.
Nematau kito būdo kažką iš esmės pakeisti šiuo metu.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Daugiau ta pačia tema
 • Valstybės diena ir tautinė DRĄSOS DIENA

  Man Valstybės diena yra gedulo diena. Šventė – Rugsėjo 12-oji, tautinė Drąsos diena.

 • Petkevičius ir Marcinkevičius. Žanro krizė

  Petkevičius ar Marcinkevičius?

 • Kruvinoji Sausio 13-osios paslaptis

  Algirdas Paleckis pateikia labai stiprius argumentus už tai, kad 1991 m. sausio 13-osios tragedija galėjo būti surežisuota siekiant sukompromituoti TSRS kariškius. Ar nustebtumėte, jei paaiškėtų, kad žudynes užsakė Sąjūdžio vadovai?

 • Stoti į Tarybų Sąjungą apsimokėjo

  Kai sąžiningai įvertinsime VISAS narystės Tarybų Sąjungoje pasekmes, greičiausiai suprasime, kad Lietuvai ir lietuvių tautai kaip tokiai įstoti į Tarybų Sąjungą tuo metu tikrai apsimokėjo.

 • Valstybės diena – išgamų šventė

  Mindaugas gavo karūną ir pripažinimą mainais į pusę tuometinės Lietuvos. Oficiali Valstybės diena skirta atminti jo karūnavimui – kitaip sakant, didžiausiai tautos ir valstybės išdavystei visoje jų istorijoje.

 • Antanas Baranauskas – lietuvybės šviesulys ar išgama?

  Antanas Baranauskas – ženklus lietuvių poetas ir kalbininkas. Ir vis dėlto, siekdamas karjeros Katalikų bažnyčios hierarchijoje, į senatvę jis atsižadėjo lietuvybės – tapo savo tautos išgama.

 • Tekstai
  šia tema
 • Stojimui į Tarybų Sąjungą alternatyvų nebuvo

  Akivaizdu, kad Lietuvos įstojimas į Tarybų Sąjungą 1940 m. buvo geriausias istorinis sprendimas (mažiausias blogis) tuometinėmis istorinėmis aplinkybėmis.

 • Lietuva ir Rusija – suklastota istorija

  Oficialioji Lietuvos ir Rusijos santykių istorija yra klastojama nutylint akivaizdžius faktus – taip, kad Rusija būtų kuo labiau apjuodinta lietuvių akyse.

 • Istorija – politikų prostitutė

  Istorija klastojama siekiant politinių tikslų. Tipiškas pavyzdys – 1791 m. gegužės 3-iosios konstitucija.

 • Lietuvybė ir Katalikų bažnyčia istorijoje

  Katalikų bažnyčia ilgą laiką vykdė lietuvių tautos genocidą, buvo didžiausia istorijoje lietuvybės persekiotoja ir naikintoja. Vis dėlto, tarp katalikų dvasininkų pasitaikydavo ir vienas kitas Lietuvos patriotas.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (1)

  Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2020 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis