.

Diskusija: Stoti į Tarybų Sąjungą apsimokėjo

12. ...2009 01 05 20:27:52

Giedriau, Giedriau. Geriau baik malti šūdą prie kompiuterio ir paskaityk 5 klasės istorijos vadovėlį. O jei, sakysi, kad jis yra nacių propoganda ir, kad visos Lietuvoje leidžiamos knygos – taipogi, o Lietuvių istorikai – Smetonos pakalikai, išvažiuok į Š. Korėją ir pamatyk, kaip jai apsimokėjo tapti komunistine šalimi.

O be šitų mano moralizavimų, galiu pasakyti, kad savo straipsniu tu mane nežmoniškai papiktinai. Taip papiktinai, jog užkabinai ne tik mano šeimos, bet ir mano TAUTOS, kaip tu sakai istoriją ir beribes kančias Sibire, Lietuvos miškuose, KGB rūsiuose.

Gaila, kad Lietuvoje dar yra tokių žmonių kaip tu.

11. Tomas2008 11 19 23:54:44

kas skleidžia tokias nesąmones? Ar tik ne rusų tarnybų pakištas straipsnis?

10. Saulius2008 11 05 17:29:18

*“Kai nutautinimas buvo viena iš SSRS politikos detalių?“

9. Saulius2008 11 05 17:27:44

“Stoti į Tarybų Sąjungą apsimokėjo“ abejoju ar tavo pirštai drįstų spausdinti tokius žodžius jei tavo artimieji, o gal net ir pats būtum nukentėjęs nuo šio „Stojimo“...Ar tu rašytum šios žodžius jei tu būtum prievarta išvežtas į Sibirą, kur pakeliui matytum mirštančius savo brolius ar seseris? Kaip išvis drįsti teigti,kad „...stoti į Tarybų Sąjungą lietuviams, KAIP TAUTAI, visai apsimokėjo.“ ? Kaip nutautinimas buvo viena iš SSRS politikos detalių? Taip, sutinku jog Lietuvos ekonominė padėtis pagerėjo, bet kas liko toje „Lietuvoje“? Ogi atvežtiniai rusai, kurie buvo čia perkelti norint įskiepyti rusybę Lietuvoje, lenkai, likę po Vilniaus užgrobimo, ir tie lietuviai, kurie nesipriešino taip stipriai, nebuvo pakankamai pavojingi, kad būtų išvežti...Tikiuosi iš pagarbos tiems, kurie mirė per tuos „Apsimokėjimo“ metus ištrinsi ši straipsnį, kuris, mano nuomone, teršia tavo vardą ir pavardę...
P.S. Nelinkiu tau nieko blgo, negrasinu, bet tokią temą aš, kaip lietuvis priimu, kaip įžeidimą ir lietuvių tautos pažeminimą, nepagarbą todėl nuoširdžiai tikiuosi jog tu suprasi kiek pykčio ir skausmo tu sukeli šiuo straipsniu...ir kartu kiek neapykantos ir pagiežos užsitrauki...

8. Linas2008 10 18 21:23:50

Laiškas temos autoriui.
Paskaitęs Tamstos „dienoraštį“,prisipažinsiu atvirai, net bloga pasidarė.Jūs ne lietuvis,jūs esate RUSAS.Propoguojate ateizmą, klastojate istoriją (suabejočiau ar išvis ją mokate, nes panašu, kad kuriate).Jūs be partijos? Stokite į „Frontą“ (girdėjau ten visus priima, svarbiausia tik mokėt gerai meluot:))
Jeigu jūs taip mylite Lietuvą,tai pasakykite,kur Sovietmečiu traukiniu išvyko 29923 šeimų(šaltinis lrytas 08/10/18, bet žinant, kad jūs viską neigiate, išskyrus „didijį staliną ir kitus sovietmėšlius“,tai leisiu ir suabejoti šiuo šaltiniu),gal į Sočį pailsėti,gal į kokią ekskursiją po „dižiąją tėvynę“ surengė?Atsakymą žinote pats.Jei jums sovietmečiu labai gerai buvo, tai kodėl turtingos šalys(Prancūzija,Belgija,Olandija,Vokieti ja)yra tokios turtingos?Juk 2 pasaulinis jas daug skaudžiau palietė,nei rusiją.Vokietija gi buvo visiškai sugriauta.Rusų kaimas ir dar dabar prasigėręs ir skurdus.Net Lietuvos turtingesnis.
Laukiu Jūsu negailestingo ir kandaus atsakymo.
Linas

7. s2008 10 13 18:16:33

giedriau, tu gaidys

6. ks2008 09 22 14:01:00

Gebistine propoganda ir tiek. Isvedziojama nutylint kad trecdalis tautos buvo isvesta arba pasitrauke i vakarus, kad buvo intensyviai vykdoma rusifikacija, kad buvo uzdaromi i beprotnamius ar zudomi visi turintys nesovietine nuomone Lietuvos pilieciai.

5. Giedrius2008 08 18 23:22:34

Kažkada toks klausimas man iškilo.
Tada aš kaip reikiant pastudijavau istoriją ir be kita ko pasikalbėjau su nesuinteresuotais liudininkais.
Dabar man toks klausimas nebekyla.
Tačiau aš norėčiau, kad jis iškiltų kiekvienam lietuviui ir jis pamėgintų pats sau nuoširdžiai į jį atsakyti.
Norėčiau, kad dabartiniai vaikai suprastų, kad jų tėvai ir seneliai nebuvo monstrai, išsigimėliai, parsidavėliai ar išdavikai (bent jau dauguma tuometinės lietuvių tautos).
Suprastų, kad tais laikais buvo kur kas daugiau patriotų nei dabar, kad dauguma (netgi komunistų) svajojo apie laisvę Lietuvai ir buvo pasiryžę aukotis.
Suprastų, kiek daug Lietuvai padarė Sniečkus ir kiti.

4. Giedrius2008 08 18 04:06:45

Kai propagandistai mokykloje, žiniasklaidoje ir kitur prikemša į galvą propagandos, suformuoja primityvią pasaulėžiūrą, po to labai sunku darosi suvokti naują informaciją, teisinga ji būtų ar ne.
Kai koks nors netikėtai sužinotas faktas, idėja, nuomonė ar pan. nebetelpa į primityvų nuo vaikystės pradėtą konstruoti pasaulio vaizdą (homo sapiens vis dar labai riboti), tai tiesiog pavadinama „nesamone“ – juk brandžiame amžiuje sunku prisipažinti (netgi pačiam sau), kad apsirikai ar tave tiesiog išdūrė mokykloje ar kur kitur.
Elementarioji psichologija tai vadina atmetimo principu ir teigia, kad tai labai žmogiška.
Šia prasme dabartiniai antitarybiniai fanatikai (kurie teigia, kad visi komunistai buvo iš principo blogi žmonės, niekšai, apgavikai ir pan.) niekuo nesiskiria nuo tarybinių komunistų, kurie kažkada aiškino, kad kapitalizmas yra absoliutus blogis, bent jau kol valdžia nepasikeitė:)

3. Vycka2008 08 12 16:39:56

Nezinau

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Stojimui į Tarybų Sąjungą alternatyvų nebuvo

  Akivaizdu, kad Lietuvos įstojimas į Tarybų Sąjungą 1940 m. buvo geriausias istorinis sprendimas (mažiausias blogis) tuometinėmis istorinėmis aplinkybėmis.

 • Lietuva ir Rusija – suklastota istorija

  Oficialioji Lietuvos ir Rusijos santykių istorija yra klastojama nutylint akivaizdžius faktus – taip, kad Rusija būtų kuo labiau apjuodinta lietuvių akyse.

 • Istorija – politikų prostitutė

  Istorija klastojama siekiant politinių tikslų. Tipiškas pavyzdys – 1791 m. gegužės 3-iosios konstitucija.

 • Lietuvybė ir Katalikų bažnyčia istorijoje

  Katalikų bažnyčia ilgą laiką vykdė lietuvių tautos genocidą, buvo didžiausia istorijoje lietuvybės persekiotoja ir naikintoja. Vis dėlto, tarp katalikų dvasininkų pasitaikydavo ir vienas kitas Lietuvos patriotas.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (1)

  Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2020 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis