.

Diskusija: Ką siūlo nuskriausti Kęstutis Čilinskas?

10. Alvydas2009 01 25 02:02:23

Stai kur iseitis: Reikia keisti rinkimu istatyma.Kad butu renkami zmones tiesiogiai o ne pagal sarasus. Ir tada i seima bus perinkti tik tie kurie dirbo gerai, rupinosi visu zmoniu gerove, o ne tik turtuoliu ir giminaiciu. Ir jokiu iseitiniu uz bloga darba seimunams nereikia. Juk kai eilini darbuotoja atleidzia uz bloga darba irgi iseitiniu niekas nemoka. Seimunams kaip tik ir ir yra ju darbo vertintojai rinkejai. blogai dirbai ir keliak i visas keturias puses. O dabar prisidirba ir vel pagal sarasus patenka kitai kadencijai. Zodziu seimunai iki mirties. Iseitines moketi tik tuo atveju kai pasibaigus kadencijai nebesibolatiruoja naujai kadensijai ir nedalyvauja rinkimuose. Juk i pensija isleisti reikia.

9. asl2008 12 06 23:50:09

i tai pirma isigilinkime,po to teiskime

8. liudime2008 10 30 10:00:30

Vargsas Giedrius, persmelktas ir paveiktas sovietinės ideologijos ir propogandos

7. Eseras2008 10 26 16:27:20

Va kas būna, kai kandidatas jau suplanuoja savo pajamas Seime, tačiau pamiršta į jį patekti

6. Giedrius2008 10 24 18:15:32

turbotransfunkcionierius ?? VTF ??!!

5. as2008 10 24 18:10:41

giedriau – tu nusišneki

4. Šv.Marijona2008 10 24 13:22:42

Manau, kad Čilinskas neteisus. išeitinę pašalpą reikėtų mokėti ne tik seimūnams, bet ir kaliniams , už kiekvienus prasėdėtus metus, bent po dešimt tūkstančių lt., juk jų darbo reultatai Lietuvai panašūs.Ką bepridursi...

3. Giedrius2008 10 23 10:50:10

Problema tame, kad korumpuoti visi aukščiausius postus užimantys politikai, o ko gero ir teisėjai. Jie kontroliuoja teismus, specialiąsias tarnybas ir žiniasklaidą. Be to, turi pakankamai įvairiausių resursų apsiginti nuo bet kokios opozicijos.
Iš kitos pusės, jei ir yra tokių žmonių, kurie galėtų pakeisti padėtį, tai jiems yra labai sunku patekti į valdžią dėl lėšų stokos ir praeitą kartą minėto žiniasklaidos ignoravimo.
Kaip nebūtų liūdna, bet nesimato akivaizdžios išeities be milijardieriaus – filantropo ar populiaraus Pakso tipo lyderio, kurie galėtų pravesti didelę grupę sąžiningų politikų į Seimą.
Didžiausia problema tame, kad jau nusistovėjo korumpuotų politikų, teismų, policijos ir, kas labai svarbu, jiems dirbančios žiniasklaidos sistema. Ši sistema ginasi nuo bet kokių mėginimų ją pakeisti, todėl, mano nuomone, reikia kažkokio labai didelio sukrėtimo, tipo revoliucijos.
Gal ir yra įmanoma, kad padėtis truputį pagerės nuo pačios valdžios ar atskirų dabartinių lyderių nesavanaudiškų veiksmų, tačiau mažai tikėtina, kad kas nors iš esmės pasikeistų per kelis ar netgi keliolika metų. Sistema per gerai veikia ir jau gerai išmoko save saugoti.
Dar įdomus variantas būtų, sakysime, Europos Komisijos (ar kitos tarptautinės institucijos) specialus atstovas, kuris turėtų išėjimą į Lietuvos ir ypač tarptautinę žiniasklaidą ir galėtų nors kažkiek spausti Lietuvos politikus. Tai vis dėlto atrodo nerealu ir, be kita ko, dar ir žeminančiai.

2. Alvidas Perkūnėlis2008 10 23 09:29:04

Aš ir pats buvau prieš išmokas, bet Jūsų argumentai pilnai įtikino. Bet kaip išgaudyt korumpuotus? Gal Jūsų, genialus protas ir čia turi kokių sumanymų? Apie teikiamus projektus ir jų tikrąją autorystę Jūsų straipsnį skaičiau. Bet kažkodėl nei brakšt teisinėje sistemoje dėl to.

1. Inokentijus2008 10 22 23:37:00

Turbūt straipsnio autorių šita paradoksali situacija sudomino todėl kad jis pats, kaip žinau, neseniai bandė tapti seimūnu. Reik manyt, „teisinguoju“?...

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Eleras

  Eleras (LR-as) – dabartinė Lietuvos valdžia. Nors ir mėgina vadintis „Lietuvos Respublika“, Eleras akivaizdžiai nėra nei Lietuvos, nei respublika. Praktiškai tai – antikonstitucinė nusikaltėlių gauja „ant Lietuvos“.

 • Gražulizmas

  Gražulizmas siaurąja ir plačiąja prasme. Gražulizmas – nepagarba homoseksualams ar tiesiog kitokiems ir jos demonstravimas.

 • „Tremtinys“

  Tremtinys kabutėse – sąvoka.

 • Čigonai

  Čigonai – sąvoka. Čigonus aukština, romais juos vadinti verčia Europos Sąjungos valdininkija ir negerbiantieji savo tautos lietuviai.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2020 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis