.

Diskusija: Tremtiniai – pilno masto išgamų link

10. Andrej2011 10 21 11:45:05

nu kaip sakoma, kiekvienas mato ta, ka nori matyt ir tykiu tuom, kuom nori tyketi. taigi rasau tai, ka matau ir apie ka domiuosi ir ka skaitau. o Lietuvoj tik ir girdi, pries dvi dienas bukvalno: Dalia Gribauskiene nori prafinansuoti deputatu partijas.. is kiekvienos partijos bus isrynkta po viena zmogu, kurie balsuos.. ar pasirasys toki isakyma? o fizinems asmenims vel premijos mazeja... slykstu... dar jie ryzasi sakyti, kad nori pakelti minimalia alga iki 1000lt..

9. Giedrius2011 10 21 10:32:06

Toks jausmas, kad „Andrej“ pasivadino koks nors gudrus tremtinys.

8. Andrej2011 10 20 22:22:51

dar ji sake kad Rusijoje bus is viso 3 Vladimirai kurie padarys reiksmingiausius dalykus siai sventai salij. po siu zodziu atsirado trys klaustukai, kas cia 1. kunigaikstis Vladimiras, kuris 988m. pasventino dar tais laikais senoji Rus“ is pagonybes i staciatiska tikejima?, 2. Vladimir Iljic Lenin, kurie padare revoliucija cariskam rezimui? ir didziausias klaustukas stovi o kas gi 3–iasis Vladimiras? gal but tai Vladimir Putin ???

7. Andrej2011 10 20 22:09:35

jaigu tiketi Vangos pranasystem, o visi zyno, kad Vangai negalima netiketi. Tai jos pranasystes skamba taip: Rusija visa laika buvo ir bus ir iki 2040 metu visas pasaulis ieskos ten prieglaudos. centrinis sibiras vieta, kur niekada nekokiais laikais nepasieks joks zemes drebejimas ir potvynis. o Rusijos staciatikiu tikejimas ir baznycia bus pats dvasiskiausias visame pasaulyje. Cituoju Vangos Zodzius.

6. Andrej2011 10 14 21:23:29

dieve mano. kiek galima, yma juokas apie tu jusu partizanu prisiminimus is praeito amziaus:) dabar staigiai kiekvienas pamyrskit visa laikotarpi iki vakarykstes dienos.... ziurim ka turim sia diena ir ziurim i ateiti, kokius turim planus ir galimybes??? niera nei planu, ne galimybiu.. vis iesko kam palaizyti subinyte. o tas kas vis dar galvoja kad gali save prilyginti su rusija, tegu paziuri is pradziu i zemelapi o paskuj ijungia maziausiai kanala vadinama ROSSIJA 24. ir suzyno kas dedasi rusijoje, kokios jos galimybes, kokius kiekviena diena pasiraso kontraktus. maitina savo dujom ir nafta visa eurazijos kontinenta, stato najos gamyklos, mylijonai naujausiu projektu modernizaciju. taigi darykit isvada is ko laukti ateites slugancios OBAMOS AMERIKOS arba atsistojancios ant koju PUTINO RUSIJOS ??????????

5. Giedrius2011 10 13 22:11:55

Absoliuti dauguma partizanų NIEKUO nesiskyrė nuo banditų, nebent tuo, kad banditai šiaip sau žmonių savo malonumui nežudydavo.
O šventa tėra Lietuva, lietuvybė ir tiesa. Daugiau nieko.
Partizanų kultas tapo našta kaip priedanga vykdyti Lietuvai akivaizdžiai žalingą politiką, ir jis buvo sugriautas, tegul kol kas tik tautos akyse.
Tas pats dėl tų pačių priežasčių laukia ir tremtinių kulto.

4. Kupa2011 10 13 20:41:07

Žmogau, yra daug tiesos, bet kartais nusišneki.Lietuvos partizanai–tai šventa.Skirk partizanus nuo banditų.Pats turbūt būtum dėjęs į pampersus, arba tarnavęs ruskiams.

3. Leo2011 10 13 11:13:56

Taip išeina, kad ne be reikalo – oj ne be reikalo tie žmonės buvo išsiųsti už Uralo, ar ne?

2. Perkin Elmer2011 10 13 10:21:26

Nupirko žmona grikių. Išvirė. Bevalgant pajutau keistą kvapą. (kai sumaišai su svogūnais – nesijaučia, bet aš mėgstu ragauti grynas medžiagas). Taigi – baisus šlapimo kvapas. Kažkas tarp žiurkės ir kiaulės šlapimo. Pasiteiravau – sako grikiai lenkiški – buvo šiek tiek pigesni. Ir pasirodė, kad jų net balandžiai nelesė. Ko ten tie pšekai iš keršto mums beprimaišė.
Padariau tada (užvakar) išvadą – lenkai pradėjo (tęsia) prieš lietuvius šlykštų karą. Dabar Giedraiu, Tu mano išvadą dar sustiprini.

1. Jonas2011 10 13 10:06:57

Logikos iš tikro yra.
Lenkija niekda nebus draugiška Lietuvai.
Beje Vilniaus krašte dominuoja ne lenkai, o lenkiškai kalbantys nutautinti etniniai lietuviai.
Kad apie tai tylima – yta tragiška.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Eleras

  Eleras (LR-as) – dabartinė Lietuvos valdžia. Nors ir mėgina vadintis „Lietuvos Respublika“, Eleras akivaizdžiai nėra nei Lietuvos, nei respublika. Praktiškai tai – antikonstitucinė nusikaltėlių gauja „ant Lietuvos“.

 • Gražulizmas

  Gražulizmas siaurąja ir plačiąja prasme. Gražulizmas – nepagarba homoseksualams ar tiesiog kitokiems ir jos demonstravimas.

 • „Tremtinys“

  Tremtinys kabutėse – sąvoka.

 • Čigonai

  Čigonai – sąvoka. Čigonus aukština, romais juos vadinti verčia Europos Sąjungos valdininkija ir negerbiantieji savo tautos lietuviai.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2020 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis