.

Diskusija: Tremtiniai - laidojant Lietuvą

10. Marius2011 11 29 10:20:56

Autoriau – pritariu, pritariu visu 100 procentų. Ačiū, nes padėjote susivokti, kodėl Lietuva elgiasi taip ir nekitaip. Kerštas – blogas patarėjas, jis užtemdo protą. Ar ne taip sako liaudies išmintis? Argi ne dėlto Lietuva taip per 20 metų neįvykdė jokio proveržio.

Neapykanta Rusijai sklindanti iš Lietuvos politikų yra sąlygota ne tik tremtinių bet ir vadinamųjų partizanų. Netgi lietuviškas liberalas, „teisingumo“ ministras Šimašius, įsivaizduojate liberaaalas! Ir tas serga rusofobija. Jo bloge, mandagiai, parašiau kad jis klysta, kad Rusija pagrįstai nurodo, kad Lietuvoje yra persekiojami Lietuvos TSR darbuotojai taikant įstatymus atbuline data už vadinamųjų partizanų persekiojimą, tai jis man užblokavo... Tiesa – akis bado.

9. Andrej2011 11 23 15:10:17

Ir brangiausia moka ta salis, kur pragyvenimo lygis vienas is ziemiausiu!!! tai tikrai turejo uzsidirbti pati. o ne todel, kad musu kaimynai yra tokie blogi. is lietuvos jie tikrai sau biudzeto nepasipyldis.

8. Andrej2011 11 22 22:31:52

Baltarusija draugavo su Rusija, dabar susijunge ir gaus dujos dvigubiau pigiau, buvo 300, greit mokes 150. o Lietuva moka brangiausiai europoje 350...

7. Giedrius2011 11 22 11:36:54

Sutinku iš dalies.
Žinoma, tremtinius išnaudoja, tačiau antirusiška politika atitinka originalias tremtinių emocijas, ir jie, ypač jų organizacijos, gauna iš to naudos.
Nepanašu, kad agresyvieji tremtiniai būtų naivi auka, greičiau bendrininkai, garantuojantys tautos nesipriešinimą jai žalingai politikai.

6. Pilietis2011 11 22 10:26:28

Viskas tiesa tiktai atvirkščiai – ne tremtiniai kalti dėl rusofobinės politikos, o jie yra tik „šestiorkos“ JAV įtakos agentų ir savanaudžio politikos klano rankose.
Bauginimas Rusija yra pagrindinė TS korta.
O tremtiniai yra tik bukos jos aukos, kaip sakoma, ant senatvės apsiš ....

5. Giedrius2011 11 21 12:07:35

Aš suprantu pasipiktinimą Stalino laikų represijomis. Tačiau, išskyrus pavienius atvejus, tame sunku įžvelgti netgi nusikaltimus prieš žmoniškumą, jau nekalbant apie genocidą.
Genocidui yra suteiktas labai sunkaus nusikaltimo statusas, ir todėl norisi nusikaltimus prieš save, savo protėvius, tautiečius pavadinti genocidu. Tačiau genocidas turi ir savo apibrėžimą, su kuriuo Stalino represijos LIETUVOJE neturi nieko bendro.
Jei genocidu būtų vadintina Stalino politika Lietuvoje, tai genocidu reikėtų vadinti faktiškai bet kurias represijas prieš civilius gyventojus. Gal ir smagu pasivadinti genocido auka, tačiau po to nereikia stebėtis, kai po to į tave (šiuo atveju Lietuvą) visas pasaulis pradeda žiūrėti kaip į puskvailį isteriką.

4. Perkunsargis2011 11 21 11:43:06

Giedriau, esi labai daug kur teisus, bet ne visur. Tikrai, akla neapykanta bet kam – yra blogia, nepaprastas blogis. Apakina negrįžtamai. Be subinlaižiavimas ne kiek mažesnis blogis, ir net šlykštesnis. Babilius už savo neapykantą o gal godumą? jau sumokėjo tam tikrą kainą.
Nesu nei tremtinys, nei giminėje tokių buvo, net giminių amerikose neturiu. Buvom per dideli ubagai, kad sovietų valdžia tremtų. Pamušė, padaužė dėdę, senelį ir tiek. Bet genocidas buvo. Didelis genocidas. Tik supi–stas žydas gali teigti, kad jie nedarė genocido Lietuvoje, sąmoningai, apskaičiuotai ir slaptai ir atvirai, pagal iš anksto sudarytus sąrašus. Gal holokosto ir nebuvo, nes pagal Balį Sruogą lageriuose pas vokiečius sėdėjo ir kentėjo daug slavų ir baltų ir pačių germanų tautų, ir žydai buvo ne kiek išskirtinesni. Bet dėl genocido Lietuvoje kaltinti rusų tautos negaliu – jie patys kentėjo, o tremtyje (iš pasakojimų) būdavo, kad nežiūrint bolševikžydžių varomos propagandos – „tai liaudies priešai“, susidraugaudavo ir padėdavo, kuo tik pajėgė.
O dabartinių tremtinių priedangoje, kažkokie idiotai veikia, išnaudoja jų „kortą“ neapykantai kurstyti. Tai irgi genocido forma.

3. Nepseudopatriotas2011 11 21 09:45:38

Šiandien jau akivaizdu, kad vakarų (JAV, Britanijos ir kt.) jėgos per Lietuvos „elitą“ pavertė Lietuvą savo karine baze... kol kas dar informaciniame kare... Ir tie, kas to nemato – toliau savo nosies nemato.

2. ei dudndukai2011 11 20 23:42:03

Kas per maskoliu ruporas?

1. KĘSTUTIS2011 11 20 22:23:59

TAI TIESA.BET DAUG ŽMONIŲ IŠVAŽIAVO–O KODĖL NIEKAS NEGALĖJO TAM PASIPRIEŠINTI–?GAILA–O BET DEJA ...BAŽNYČIA...JOS VAIDMUO..REIŠKIA KAŽKAS TAI NEGERAI.PAGAL MANE–GODUMAS–O ŠIAIP TAI TIKRAI ...KAIP PASAKOSE...DEJA...

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Eleras

  Eleras (LR-as) – dabartinė Lietuvos valdžia. Nors ir mėgina vadintis „Lietuvos Respublika“, Eleras akivaizdžiai nėra nei Lietuvos, nei respublika. Praktiškai tai – antikonstitucinė nusikaltėlių gauja „ant Lietuvos“.

 • Gražulizmas

  Gražulizmas siaurąja ir plačiąja prasme. Gražulizmas – nepagarba homoseksualams ar tiesiog kitokiems ir jos demonstravimas.

 • „Tremtinys“

  Tremtinys kabutėse – sąvoka.

 • Čigonai

  Čigonai – sąvoka. Čigonus aukština, romais juos vadinti verčia Europos Sąjungos valdininkija ir negerbiantieji savo tautos lietuviai.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2020 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis