.

Diskusija: Referendumas kol kas Latvijoje

17. Titas2012 02 05 22:03:23

Na bet tu Giedriau ligonis visiskas:)))))Paskaiciau dar pora tavo rasineliu.Ir ka tu cia veiki, musu Lietuvoj?Juk tavo istorine gimtine– Rossija, ten tau butu geriau, tikrai.Patikek manim. Nes cia juk knibzda anglosaksisku, katalikisku priesu pilni pakampiai:))).Uzjauciu tave:)).USA yra Jega ir Jega, kad mes NATO ir EU.Deja, tavo rusiska korta beviltiskai pralaimejo, tavo ruseli isspire is visos Europos dar 20 metu atgal;)

16. Titas2012 02 05 21:50:48

Bet gi Giedriau, kodel budamas ne lietuvis, tu toks neva arsus „lietuvis nacionalistas“:)).Is tavo rasliavos supratau, kad esi rusu sovinistas, toks ir buk, bala taves nemate, bet neaiskink apie lietuvybe nieko.Garbink Stalina, Muravjova, Jekaterina, CCCP...zodziu tavo tai reikalas ir tavau esant rusu su zydiska priemaisa, as galiu suprasti.

15. Giedrius2012 02 05 13:28:36

Cha, cha, cha!!
Kai neraštingi prietrankos neturi ką pasakyti į temą, jie pradeda kalbėti apie kraujo grynumą, šaknis, moralę ir pan. savo fantazijos vaisius.
Deja, geriausiems lietuviams emigruojant, tarp čia liekančiųjų didėja dalis siaurapročių, nesugebančių ir net nemėginančių spręsti realių tautos problemų ir todėl bandančių ieškoti savo ir tautos nelaimių priežasčių ne savyje, o tautos švarume, moralėje, kraujo „grynume“ ir pan. fikcijose.
Norėčiau priminti, kad po to, kai švedai, rusai ir vokiečiai perėjo per Lietuvą tiek kartų 17–20 am., kalbėti apie „kraujo grynumą“ gali tik visiški beraščiai, jau nekalbant apie tai, kad kraujomaiša veda prie išsigimimo.

14. Titas2012 02 05 12:39:31

Sveikas Giedriau,
Man keista, kad tu save vadini lietuviu nacionalistu:))).Koks tu gali buti lietuviu nacionalistu su savo rusiskom saknim.Kiekviename straipsnyje gi matosi, kaip kyso ruso tavyje ausys.Kiek zinau, tavyje dar yra ir zydisko kraujo, tad pilnai suprantu, kad noredamas tai paslepti taip puoli juos:)))
Shalom i do svidanije Giedrius.

13. Giedrius2012 02 03 16:32:33

Negalima eiti balsuoti.
Vis tiek esate tokie pasimetę, kad visi neateisite. Net jei referendumas neįvyks, nes nebus 50% nuo visų registruotų, liksite mažumoje, ir rusai turės apie ką šūkauti metų metais.
Tik vieningas boikotas gali padėti išsilaikyti ir neprarasti veido be kita ko. Juk boikotuojant prarasti nieko negalima – vis tiek, jei jau susirinks tie 50% – nieko nepakeisite, jei balsuosite „prieš“.
O boikotuodami išgąsdinsite veidmainius, kurie dabar sako, kad balsuos „prieš“, o ruošiasi – „už“. Jei visi latviai neis balsuoti, ir tokie išsigąs, bent jau didelė jų dalis.
Aš suprantu, kad dauguma latvių tiesiog tiki tuo, ką sako jų politikieriai, bandantys šia proga pasikelti savo reitingus.
Mano nuomone, eiti balsuoti „prieš“ raginantys politikai arba politologai yra arba 1)nekompetentingi kvailiai, arba 2)veidmainiai išdavikai.
Labai neramu dėl Latvijos.

12. Signe2012 02 01 18:48:53

Esu Latvijos lietuve. Situacija siaubinga....rusai labao ipikinti, net net tokie kurie iki solei buvi jojalus. Reikai eiti balsuoti, kitei mes neeisime o eis rusai ir kiti panasiai mastantis ir nubalsuos uz ka tada ? Reikia eiti balsuoti !Bet baltu tautos ismirsta..., deja,,,, Musu ira per maziai...

11. Andrej2012 01 26 11:58:56

nu zinai, Tomai, istiesusiems ranka, kaip zynau normalus zmones visa laik paduodu 20 centu senam zmogui ir nepradetu saipytis, nei nera girtuoklis ar narkomanas koks. cia jau parodei savo nedorovingumo savybes. o po to iskyla klausimai, kas yra geresni ar rusai, ar lietuviai. kol neisnyks neapykanta is abeju pusiu, galyt keikti vieni kitus iki savo mirties. Bet iki tuo momento daugumai vieni kitiems yra tikrai nepakeliui!

10. Giedrius2012 01 26 10:40:42

Keista, kad tautiečiai, kurių dauguma pasiruošę sulįsti bet kuriam anglakalbiui į užpakalį, piktinasi rusų nenoru kalbėti lietuviški.
Kodėl Lietuvos rusai turėtų kalbėti lietuviškai su lietuviais, kurie pirma pasitaikiusia proga puola švebeldžiuoti angliškai?
Juk rusų kalba labai artima lietuvių kalbai, priklauso vienai kalbų grupei, o anglų kalba – visiškai svetima.
Pirma nustokite lįsti į užpakalį anglams, prancūzams, lenkams ir pan., tada galėsite kalbėti apie rusų įžūlumą.

9. Tomas2012 01 26 01:17:06

Man šitas straipsnis pasirodė ižeidžiantis, bandantis pridengti ir pateisinti mažumų pastangas šakotis prieš esamą valstybę. Ypatingai sunervino „ Betgi iš tikrųjų buvo visiškai atvirkščiai. Rusijos okupacijos metai buvo lietuvių tautos atsigavimo, jos kultūros suklestėjimo metai. Tiek Jekaterinos laikais, tiek Tarybų Sąjungoje lietuvių tauta sparčiausiai augo, buvo kuriamas menas, rašomos knygos, stiprėjo tautinė savimonė.

Būtent Rusija pripažino Lietuvos nepriklausomybę 1918 m. Stalinui ir tik Stalinui turime būti dėkingi už Smetonos jau, atrodė, galutinai prarastą Vilnių.

Stalinui bandoma inkriminuoti lietuvių tautos genocidą, tačiau jo vykdyti lietuvių trėmimai savo mastu atrodo istorinė smulkmena – palyginus su šiurpinančia dabartinės valdžios sistemingai vykdoma Lietuvos kaimo (o kartu ir visos tautos) sunaikinimo politika.

Lietuvos rusams užtenka elementariausių istorijos žinių suprasti, kad iš jų tautos ir valstybės Lietuvoje tyčiojamasi visiškai nepagrįstai, kad jie žeminami, nors turi pilną pagrindą tikėtis lietuvių dėkingumo.„ čia man panašu ne į tautos klestėjimą, o į totalią rusifikaciją ! O kai pamačiau, kad dar dėkingi Stalinui turim buti !!! na čiau jau viršūnė visko. O dėl tos rusaitės tai nekarta susiduriu su tokia problema ir visada nenusileidžiu, juk atskirti ruski gyvenanti Lietuvoje ir tikrą rusa yra lengva, tai apie ka ten nusišneka autorius...bando pateisinti jos elgesį. Aš jums papasakosiu savo paskutinę istriją. Vilnius: Einu baltuoju tiltu ir matau kaip artėja kažkoks senis, jis prieina prie manes ir rusiškai sako : vaikinas, gal gali 20 centų duoti ? o aš jam sakau lietuviškai, jei pasakysi tą patį ką pasakei rusiškai duosiu 50 centų.....ir žinot ką jis padarė ? jis numojo ranka, pasake ajjjj, apsisuko ir nuejo sau. Tai yra jau principingumas, tai yra kitos tautos nepripažinimas, kad ju valdymo era baigta, reikia taikytis prie teisėtos tautos jos žemėse, o ne principingai bandyti valdyti tautą lyg niekur nieko ! Jei aš lietuvis ir esu Lietuvoje, tu su manim šnekėsi taip kaip pridera ! tu taikysies prie manes, o ne aš ir kiti lietuviai prie taves, mes dauguma, mes lietuviai, valstybinė kalba lietuvių kalba ir toks elgesys yra ižeidimas tiek man, tiek kitiems lietuviams, bet ir pačiai valstybei ! O jei rusas ar kas ten nepatenkintas valstybe gali važiuoti kitur, nei man nei kitiems lietuviams nei Lietuvai jo nereikia, jei butu mano valia tremčiau juos atgal į jų tą rodiną, ten jiems butu „geriausia“ .Aš pagyvenes Norvegijoje supratau, kad reikia gerbti šali ir jos žmones, kitaip taves nieks negerbia, kaip ir tu jų, kol to nedariau, tol neturėjau nei draugų, nei normalaus darbo NIEKO ! kai tik pritapau, kai tik pradėjau kalbėti norvegiškai viskas pasikeite drastiškai ! daug draugų, žmonės kitaip i mane žiūrėjo, kiti prie manes ėjo bendrauti, darbą gavau geresni, o ka rusai čia daro ?! Elgesi nachališkai, negarbingai, įžūliai ir už ką mes juos turėtume mėgti ? už ta rusizma kuris apgaubes dauguma lietuvių, UŽ TAI KAD AŠ LIETUVIS SAVO ŠALYJE TURIU SU RUSAIS ŠNEKETI RUSIŠKAI ! eina jie pragaran ! Latviam galiu palinkėti tik stiprybės ir ištvermės pastatyti tuos rusus i jų vietą, linkiu, kad Latvija išliktu super latiška ! O lietuviam palinkėsiu mažiau rusintis su visokiais karočia, pizdėc, nachui ir kito brudo atsisakyt, baigti ziurėti į globalistus ir tuos demokratus, kurie visa europa tuoj pražudys, tad užleisti seima partijoms su radikalesnėm pažiūrom, nebijot reikštis prieš tuos kurie menkina tautiškumą, nacionalizmą, lietuvių kalbą, būkit lietuviški lietuviai !

8. Žaltis2012 01 25 23:15:17

Malonu skaityti Jono komentarą. Manau tautiečiai turi žinoti ir suprasti Jono įspėjimą ir siūlymą.

Lietuviai privalo atgaivinti savo senąjį Tikėjimą. Nes ten jėga ir variklis gyventi energingai, o per tai kovoti ir išlikti.
Lietuviai privalo ieškoti naujo Elito – žmonių, kurie pasiryžę eiti senuoju keliu. Juos privalo remti ir leisti valdyti, atvesti į vadovų postus.

Lietuviai privalo prisiminti Lietuvos karalystę ir žemes, kurias protėviai laikė gimtomis, Tevų žemėmis. Čia turime ieškoti sąjungininkų ir draugų. Čia turime apsijungti, kad galėtume atremti Romos Krikščioniškosios Vakarų imperijos įtaką mus naikinti dvasišikai primetant mums jų kultūrą. Te atbunda Senoji Dvasia, te rodo mums kelią iš pelkių į senąjį kelią, kur laimė, džiaugsmas ir galinga Jėga.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Eleras

  Eleras (LR-as) – dabartinė Lietuvos valdžia. Nors ir mėgina vadintis „Lietuvos Respublika“, Eleras akivaizdžiai nėra nei Lietuvos, nei respublika. Praktiškai tai – antikonstitucinė nusikaltėlių gauja „ant Lietuvos“.

 • Gražulizmas

  Gražulizmas siaurąja ir plačiąja prasme. Gražulizmas – nepagarba homoseksualams ar tiesiog kitokiems ir jos demonstravimas.

 • „Tremtinys“

  Tremtinys kabutėse – sąvoka.

 • Čigonai

  Čigonai – sąvoka. Čigonus aukština, romais juos vadinti verčia Europos Sąjungos valdininkija ir negerbiantieji savo tautos lietuviai.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2019 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis