.

Diskusija: Gal Grybauskaitė prispaus nekompetentingus teisėjus?

10. Giedrius2013 03 11 02:05:25

Gal tamsta Marijonas ką nors galėtų į temą pasakyti?
O tai tik bendros frazės: jei atmeta teismai, tai vadinasi teisėjai teisūs.
Atsibodo jau tokie dalykai susivemtinai. Kai Paleckis dėl sausio 13 – konkrečiai su nuorodomis, kaip, kas, o visa LR šūdasklaida – tai tik: „išdavikas“, „Maskvos agentas“ ir panašus apgailėtinas absurdas, nė vieno kontrargumento.
Toks jausmas, kad visa, atsiprašant, „Lietuvos Respublikos“ šūdo valdžia – apgailėtini pusgalviai, visiškai nepajėgūs konstruktyviai diskutuoti, priimti argumentuotus sprendimus, racionaliai vertinti situaciją – tik beprasmė pliurpalynė – jis durnas todėl, kad jo senelis komunistas ar todėl, kad jo skundų teismai nepriima ir pan. vaikų darželio lygio pliurpalynė.

9. Marijons2013 03 08 00:16:30

... viskas kas nedraudžiama yra leidžiama. Tad galite pykti, bet siūlau prisiminti vieną posakį apie tokius pusiau mokytus, jei jau taip norite sublizgėti erudicija...

8. Marijons2013 03 08 00:10:05

Tamsta, Mindaugai Šimkau, apibūdinimo neišsižadu, nes atsakymu tik dar sykį patvirtinote. Ir štai kodėl: užvertėte klaidingų apeliavimų pavyzdžiais, aš juos ir taip žinau, kad iki ad Hitlerum. Taip, aš žinau kas buvo Kopernikas, Galilėjus dar galejote paminėti ir Bruną – ir ką? Apie juos ką tik sužinojote? Pavyzdžiai netinkami, nes dabar 21 amžius ir nebėra fanatikų katalikų prokurorų ar teisejų. Neskiriate laikmečio. Ką turime: savamokslio teisininko G. Šarkano skundai vis atmetami. Anot jūsų logikos jis yra teisus, nes teisėjai ir prokurorai baigę teises studijas (suprask niekai) tera masės... Juokinga. Apeliavimas į autoritetus išvis čia ne prieko. Teisejai ir prokurai savo atsakymais (ar juos skaitete?) remiasi teises aktais kas jiems ir priklauso. Atsakymuose gal ir galima rasti procedūrinių kabliukų, bet ne esmės pažeidimų. Ir dėl metafizikos (jos ir neįmanoma apibrėžti juk ji metafizika – taigi ir del simbolinių paaukojimų ir pan.) ir teises santykio tai viskas kas ned...

7. Marijons2013 03 07 23:12:03

Tamsta, Giedriau, nors buvote parašęs neblogų straipsnių (tiesa tai buvo senai) jūs pagal savo sugedimo laipsnį bandote aiškinti simbolius ir ritualus... Sėkmės gyvenime su tokiu mąstymu.

6. Mindaugas Šimkus2013 03 05 09:59:28

Marijonai,
Pradedat nuo ad hominem? Labai žema...
Tęsiat nerišliais samprotavimais, kad negali vienas būti teisus o daugelis klysti. Dar ir kaip gali, pvz., ar esat girdėję apie Koperniką, Galilėjų? :) Jūs klaidingai argumentuojat apeliuodamas į mases („Taip negali būti: teismai klysta tik aš vienas teisus“) –> s://lt.ikipedia.org/iki/Apeliavimas%C4%AFma ses ; ir į autoritetus („savamokslio teisininko G. Šarkano samprotavimus vienoje pusėje ir teismų atsakymus kurie priešingi autoriui kitoje“) –> s://lt.ikipedia.org/iki/Ap eliavimas%C4%AFautoritet %C4%85 . Simboliniai ritualai irba paaukojimai nėra draudžiami tiek kiek jie neprieštarauja Lietuvos teisei. Metafizikos ir nėra reikalo apibrėžti teisėje, nes ją domina realūs veiksmai su realiom pasekmėm, o ne nepagrįsti svaičiojimai :)

5. Giedrius2013 03 02 21:24:29

Vynas dešimtmečiui vaikui – psichologiškai labai pavojinga simbolika.
O kai koks ganytojas, pamatęs, kaip vaikas susijaudina vaflį iš šventiko rankos lūpomis imdamas, vakare pasikėlęs suknelę dar kai ką jam pačiulpti duoda, visai nemistiškai atrodo. Kiek suprantu, tose šalyse, kur tokius atvejus skaičiuoja, dešimtimis tūkstančių vien tik išaiškintų prirenka, jau nekalbant apie tuos, kurie nusprendžia patylėti.

4. Marijons2013 03 02 21:05:24

Tamsta Mindaugai, jūs kvailys. Gi neprieštarauja. Kur parašyta, kad prieštarauja? Ką turime: savamokslio teisininko G. Šarkano samprotavimus vienoje pusėje ir teismų atsakymus kurie priešingi autoriui kitoje. Taip negali būti: teismai klysta tik aš vienas teisus. Net jei matote pavojus simboliniuose ritualuose ir paaukojimuose, jie nera draudžiami, galite paaukoti kam norite, kad ir marsiečiams. Metafizika nera apibrėžta Lietuvos Respublikos konstitucijoje.

3. Mindaugas Šimkus2013 03 02 15:01:21

Marijonai, tavo nuomone, Lietuvos piliečiams, kurie elgiasi kaip „ne iš šio pasaulio“ negalioja Lietuvos teisė, ar kaip? :D

O dėl simbolinių paaukojimų... Paklauskite kunigų ar paskaitykite katekizmuose ar sausainis – Jėzaus kūnas, tai simbolis katalikų tikyboj ar visgi laikomas ir praktikuojamas kaip realus? :) Tai išsiaiškinęs suprasit koks yra vienas (iš daugelio) skirtumų katalikų nuo protestantų/liuteronų/evangelikų.. :)

2. Radža2013 03 01 22:39:21

Kuo toliau skaitau Jūsų straipsnius, tuo šiurpiau, o kartu ir įdomiau darosi. Sėkmės

1. Marijons2013 03 01 22:37:49

Tamsta autoriau, jūs tik gaišinate savo ir teismų laiką, nes nesuvokiate simbolinių, metafizinių minimų paaukojimų, ritualų prasmės. Atsakysių biblijiniais žodžiais: jie ne iš šio pasaulio, o jūs norite juos (ritualus) apibrėžti baudžiamuoju kodeksu...

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2020 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis