.

Diskusija: Aušvicas Gedimino prospekte

10. Mindaugas Šimkus2013 03 14 16:04:40

Aš taip pat turėjau garbės kovo 11 drauge su Lietuvos mylėtojais praeiti Gedimino prospektu. Žmonės buvo pakilios nuotaikos drauge švęsdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą. Į gedulą tai nė iš tolo nepanašu. Gedėti nepriklausomybės atkūrimo gali tik Tarybų Sąjungos patriotai – nepriklausomos Lietuvos priešai. Taip, yra blogybių Lietuvoje... O kur jų nėra? Ir tas nuolatinis verkšlenimas „kaip viskas blogai“, tas nuolatinis Lietuvos, lietuvių tautos niekinimas – niekur neveda. Ir ypač tas Lietuvos niekinimas netinka kovo 11 proga. Džiugu, kad daugumai ši kovo 11, priešingai nei jums, tai nauja pradžia lietuvių savivokoje. Susirinko 3000 piliečių nepaisydami neišduoto abonento leidimo, dainavo liaudies dainas, skandavo „Lietuva“, „Lietuva lietuviams, lietuviai Lietuvai“ ir galų gale sugiedojo Tautišką giesmę. Tai buvo įspūdingai nuostabu ir pakilu. Su nepriklausomybės atkūrimo švente visus! :)

9. Anas2013 03 14 08:49:49

Kažin ar čia ne tas pats Algirdas,kur sedi Airijoje ir vaidina dideli patriotą?Gryžk vaikine..kelk Lietuva Lietuvoje

8. Giedrius2013 03 14 00:24:03

Ką gi tu Algirdai veikei 20 metų po to, kai rusai išėjo ir nebeliko ketvirčio lietuvių bei daugiau, nei pusės kažkada lietuviams priklaususios nuosavybės? Miegojai? Griežei dantimis?
Gal jau metas atsibusti į senatvę? Laikas bėga, ir buvę priešai tampa potencialiais sąjungininkais ar net draugais. Ir atvirkščiai.

7. Algirdas2013 03 13 23:32:20

Nu jaunuolis pakalbejo, matyt prie ruso da nebuvo gimes, nes signatarai kuriuos keikia jam iskovojo galimybe prazygiuoti bent jau, jei Lietuvos labai maloni ir kulturinga policija ji baugina, tai sitas trydalas prie ruso butu nustriedes mirtinai, siaip ar taip patriotai skirkit kur shudo gabalas is Latviu gatves rasineja..gi jokio atbalselio apie shudina rusa, nea, fashistai matai, prastas rasinys ir sita bybiagalvi reik surast ir isimint ir kai ateis metas tokie bus pavyzdziu kaip nereik daryt

6. Giedrius2013 03 13 23:23:43

O aš šiuo metu galėčiau eiti ginti Lietuvos tik nuo Lenkijos, nes nė kiek neabejoju, kad ši siektų mus sunaikinti kaip tautą, ką jau ir dabar sėkmingai pradėjo. Galbūt dar nuo hipotetinių musulmonų.
Kitaip sakant, galėčiau ginti Lietuvą, lietuvių tautą, bet tiktai ne vadinamąją „Lietuvos Respubliką“. Nes tai ne mūsų, ne mūsų tautos valstybė.

5. Vika2013 03 13 21:20:34

Visa tiesa, bet kodėl taip mes bijom tų žalialiemenių...ar bijome nuskęsti baloje ir užspringti lapu?Bijome, nes visos teisės jau mums atimtos, beliko prievolinis PSD.Tepaspringsta jie, tautos naikintojai, nereikia man tokios Lietuvos.Ir prie parlamento jau neičiau.

4. dubleris2013 03 13 20:37:16

tikrai..tiesa, bent is salies ziurint.Ar eiciau gint parlamento dabar?Hmmmm.reikia pagalvot

3. K.Uršius2013 03 13 10:28:17

Jo, kaip yra pasakęs čia minimas Kunigaikštis, meilė Lietuvai yra didelė negalia.

2. Dalmara2013 03 13 09:43:37

Aštrus straipsnis. Skaudus...

1. Benediktas KsVII2013 03 13 07:35:14

Labai daug tiesos. Ačiū.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Išgama

  Išgama – sąvoka. Išgama – turbūt geriausias trumpas lietuviškas pavadinimas Lietuvą išduodančiam politikui.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (1)

  Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (2)

  Margiris ir narsieji Pilėnų gynėjai užmiršti, užtai kiekviename žingsnyje mus persekioja lietuvybės ir moralės naikinimą išaukštinančio mito apie Mindaugą ir „krikštą“ atgarsiai. Netgi Eurovizija yra tapusi oficialia lietuviškumo naikinimo priemone.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (3)

  Išaukštinę Mindaugą su ciniškųjų istorikų pagalba, šiandieniniai Lietuvos valdovai mano pateisinę ir savo pačių niekšybes. Lietuvybė toliau žeminama, Lietuva pardavinėjama, ir taip pat kaip ir 13 a. Mindaugo nusikaltimai, tai vadinama „ėjimu į Europą“.

 • Pagonybė ir pagonys

  Pagonybė ir pagonys – sąvokos ir vartojimas. Žodžiai pagonys ir pagonybė buvo išgalvoti ir dar dabar yra vartojami krikščionių siekiant pažeminti kitų tikėjimų žmones.

 • Genocidas

  Genocidas – sąvoka ir trumpas komentaras

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2020 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis