.

Diskusija: Grybauskaitė lieka ištikima Rusijai

10. btDNyZUUGNuB2015 11 18 17:41:33

I“m doing an internship ://iomhockfest.com/nekst –year/ generic ciprofloksacin SO JOO DA BARRA, Brazil (Reuters) – As Brazilian billionaire Eike Batista breaks up his crumbling EBKs Group industrial empire to pay off debt, one of the fe assets he“s ekspected to keep is port–development company LLKs Logstica SA.

9. ytGuImcVksKs2015 04 28 22:09:41

1zThcy ://www.FyLitCl7Pf7kjdDUOLOuaksTKsbj5iNG.c om

8. stud2015 02 14 09:18:20

Dar tokio grybo nebuvau skaitęs. Autorius turbūt musmirių apsivalgė.

7. Stasys2014 12 17 21:58:10
gerb


Gerb. Giedriau, su Jūsų mintimis šiame straipsnyje visiškai sutinku, tik manau, kad jos D.Grybauskaitės veiksmuose nėra sąmoningo tokio tikslo siekimo Ji stengiasi atlikti užduotį ir kuo geriau padėti Amerikai jos geopolitiniuose tiksluose. Tačiau kaip dažnai būna gyvenime siekiame vieno užsibrėžto tikslo, o pasiekiame priešingą, taip greičiausiai yra ir šiuo atveju. Jos aktyvi veikla nepatinka ir yra ekonomiškai žalinga ir senosioms Europos valstybėms ir jų politikos vilkams, nes jie mato trumparegiškumą.Manau sulauksime ir galėsime stebėti triuškinantį žlugimą, bet ne Lietuvos, Lietuva išsikapstys.


6. Marijonas2014 08 17 16:07:15

Supratau. Ačiū.

5. Giedrius2014 08 16 15:20:03

Sutinku su Jūsų argumentais.
Vis dėlto, norėčiau atkreipti dėmesį, kad nesiekiu ĮRODYTI, jog Grybauskaitė yra rusų agentė. (Rašau „mano akyse“, „manau“ ir pan.) Ne tik kad neturiu galimybių, bet ir nesu nusistatęs tokio tikslo.:))
Iš kitos pusės, man nusispjaut. Tegu valdžia būna kieno tik nori agentai, man svarbu, kad jie dirbtų be kita ko ir Lietuvos labui, na bent jau begėdiškai nekenktų mano šaliai ir tautai.
Vis dėl to, esu GILIAI įsitikinęs, kad paskutinio meto Grybauskaitės užsienio politika yra 1)labai kenksminga Lietuvai ir 2) labai naudinga Rusijai ir Putinui asmeniškai.
Sutinku, kad iš to neseka, jog Grybauskaitė yra formaliai užverbuota Rusijos agentė, bet aš to ir neįrodinėju. Tiesiog noriu atkreipti dėmesį, kad Prezidentės politika yra LABAI žalinga Lietuvai ir LABAI naudinga naudinga užsienio valstybėms.

4. Marijonas2014 08 16 13:50:09

Tamsta Giedriau, aš visgi nesiryžčiau taip manyti, kad yra agentė. Taip, iš šalies žiūrint jos veiksmai akivaizdžiai nenaudingi Lietuvai, net kenkėjiški. Pieno produktų ekporto sužlugdymas į Kiniją – puiki iliustracija. Visgi kitos šalies agentas pagal apibrėžimą turėtų dirbti arba už pinigus, arba iš idėjos. Nei aš, nei jūs to įrodyti negalime. Kaip įrodyti kad gauna pinigų iš Rusijos? Neįmanoma, be to turto deklaracijos yra viešos, ir jokių rusiškų pinigų nėra. Dirba iš idėjos? Vėlgi kaip įrodyti?

3. Giedrius2014 08 15 19:09:55

Būtent tai ir yra gero agento požymis, kad niekas ilgai negali patikėti. Sunku buvo ir Štirlicą įtarti:))))
Polikarpovna sunaikino visus lietuvių verslininkų planus Kinijoje, spjaudama ant visų ir susitikdama su Dalai Lama – taip įrodydama, kad jai visiškai nusispjaut ant mūsų visų, bet ir tai dar nieko neįrodo. Vis dėlto, jos veiksmai akivaizdžiai naudingiausi Rusijai, ir neabejoju, kad po kokių 50 metų Maskvoje jai pastatys paminklą.:))
Tiesiog panašu, kad Polikarpovna tiesiog yra AUKŠČIAUSIOS KLASĖS AGENTĖ. Profesionalė, moka daug kalbų ir yra karatė meistrė – tipiškas KGB žmogus.:))

2. Marijonas2014 08 15 18:52:35

Nesutinku, kad prezidentė dirba Rusijai. Sutinku, tik su tuo, kad viską ką daro prezidentė virsta ne į naudą Lietuvai, o tai, kad Rusijai gaunasi į naudą – neapsiskaičiavimas ir šalutinis efektas. Polikarpovna dirba savo reitingams ir Landsbergiui, gi šitas veikėjas yra nuolatinis jos svečias. Landsbergis yra bukas rusofobas, tad Polikarpovna aklai kopijuodama jo retoriką, darydama įtaką kitoms ES valstybėms nuteikinėja prieš Rusija, ir Rusija naudoja tai kaip pagrįstą pretekstą sakyti kad prieš ją yra susimokyta.

1. B. Inokentijus2014 08 12 17:33:46

Tai rusams atrodo, kad blogai, o bus gerai.
Gal ir mums pataps taip blogai, kad blogiau nebūna, o paskui pasidarys gerai?

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2020 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis