.

Diskusija: Košmaras Vilniaus miesto apylinkės teisme

10. Obojus2016 10 24 20:09:00

Matau, neperskaitėte žodžio,,net“„.Man sunku ir įsivaizduoti, kiek gali per iškilmes susrinkti į Lietuvos didesnę šventovę.Ir labai klystate, manydami, kad tokios brošiūros–puslapėliai daug žmonių suvilios.Anei vieno jaučiu.Matai, lygina popiežių su Hitleriu...Šlykštu...
Visus tuos blogus darbus darė žmonės, o ne Dievas.Praverskit katekizmą–ten jokių žudymų ar panašaus žodžio nesutiksit.Kita vertus, derėtų paskaityti ir Lietuvos istoriją, nes viską, ką Vytautas darė, turėjo planą.Žemaitija atsigrąžinta, LDK stipri kaip niekad.
O kodėl antivalstybinė veikla?Jau minėjau.Tik visiškas aklas nematytų.Ne dèl tyčiojimosi iš krikščionybės, tuo labiau, lokit toliau, niekam nerūpi.Problema tame, jog kebabinis Šarkanas, dar kažkada lyg buvęs partijos narys, įtartinai piktinasi LR santvarka, teismais, viskuo, kas su LR, tik kažkodėl Rusija čia tobulybė.Trumpiau tariant, NETIKĘS PUSLAPIS, PRITVINKĘS RUSIJOS PROPOGANDOS.Ginčytis beprasmiška.

9. Marius2016 10 23 21:26:13

„Obojau“ kaimuose gyvena mažuma Lietuvos gyventojų. Faktas.
Žygimantui: kur jūs matote šiame tinklapyje antivalstybinę veiklą? Kur? Pasišlykštėjimas krikščionybe? Man ji taip šlykštoka. Niekas kitas tiek daug nenužudė žmonių kaip krikščionys prisdengdami Kristaus mokymu. Ištisi žemynai buvo nukariauti. Faktas. Šventojo Vytauto niekinimas? Didesnio išverstakurio, kuris kiek ten 2 ar 3 kartus dovanojo Žemaitiją, Lietuvos istorijoje nėra buvę. Net savo brolį, jūsų bendravardį, paliko kryžiuočiams kaip įkaitą.

8. Žygimantas Zabieta2016 10 22 17:59:43

ispeju puslapio admina as jus perdaviau i vsd greitu laiku busit suimti uz antivalstybine veikla nes parasiau i vsd pareiskima ant sio puslapio

7. Obojus2016 10 22 00:00:47

Net ir bažnytkaimiuose susirenka palyginus normaliai žmonių, vaikai norom ar nenorom eina priimti sakramentų ir vistiek gyvenime kažką prisimins iš to.
O čia...,,Vytautas Didysis Išgama“„,,,Baranauskas–Lietuvos išgama?„„,,,Katalikybė–išgama“„ ... Kaip ir sakiau, katalikybė visiškai neišnyks, o Jūsų pagonybė...(nors jau galvoju kad jūs garbinte Lenino Dievą Po visokių,,Apsimokėjimų stoti į Tarybų sąjungą“„.

6. Marius2016 10 21 22:44:03

„Obojau“ Lietuva nėra katalikikška šalis, tai tik veidmainiška deklaracija. Katalikiška... nebejuokinkit, daugumas lietuvių bažnyčioje lankosi tik per vestuves, krikštynas ir laiduotuves. Na dar kartais jei vyksta atlaidai miestelye, tai tas kas yra kilimo iš miestelio atlaidus naudoja tik kaip priežastį susitinkti su jaunystės draugais. Apie tikėjimo tiesas ir dogmas, net nerašau, vargiai kas jas žino. Va tokios realijos.

5. Obojus2016 10 21 16:42:57

Tik jau nesijausk viršesnis už visus su ta savo,,religija“„...Nes ponuli labai jau susireikšminęs dėl to.Kad ir kokie teismai būtų, bjauru taip draskyti akis.BJAURU IR ŽEMA!
Galim būt pabaigę universitetus, bet kiauliškų manierų iš žmogaus neatimsi.Ir Jogailos vadinimas niekšu,,,bjaurios katalikybės simbolis“„...Žmogau, kad Tau po velnių negerai? Ar katalikai Tavo namus sudegino, turtą atėmė? Mūsų pagoniškoji Lietuva nė rašto neturėjo, o katalikiškose šalyse mokslas bent šiek tiek ruseno, buvo statoma iš mūro, buvo gyva rašomoji kalba.Ir ta religija bent kiek vienijo to meto susiskaldžiusią Europą.Aišku gerbiu bočių religiją, kaip brandų žodinio paveldo etapą ( ne kaip šitas PONAS POLITIKAS, kuris turėjo įžūlumo katalikiškoje šalyje niekinti katalikišką simbolį, tfu...).
Bandei tik kabintis už religijos, nuskriaustojo kabliuko.Kalbant apie teismo procesą ir vėl, košės prisivirei ir Pats.AR po galais nebūtų buvę protinga bent kiek nusileisti?
Dabar ateizmo laikais at...

4. Giedrius2016 10 19 22:28:38

Viskam savas laikas. DAUG metų oponavau nedemonstratyviai ir mačiau tūkstančius panašių nedemonstratyvių oponentų, kurie, kaip ir aš, per tuos dešimtmečius nepasiekė VISIŠKAI nieko.
Dabar, kaip, beje, dažnai kartoju, mano tikėjimas ir religija įpareigoja :) mane sakyti tiesą į akis. Ir man visiškai nusispjaut, ką pagalvos teisėja ar dar kas nors.
Beje, nors mano elgesys ir kalbėjimas kartais atrodo neįprasti, vis dėlto aš tik naudojuosi savo konstitucinėmis teisėmis. Labai tikiuosi, kad taip pradės elgtis ir daugiau lietuvių. :)

3. Marius2016 10 19 14:44:02

Giedriau, aš jus palaikau, bet kam taip demonstratyviai oponuoti? Situacija tapo itin komplikuota. Reiktų neskubėti atsakinėti, o pagalvoti – na man taip regisi šioje situcijoje ir kaip aš įsivaizduoju visą šitą teismo posėdį.
Teismais ir aš nepasitikiu, dabartinė Lietuva – mėšlo krūva, bet aš to nesakyčiau viešai, tuo labiau teisme. Aš tiesiog tai žinau, ir tuo žinojimu besiremdamas savo kalbėjimą teisme deliočiau kiek kitaip. Suprantate, teisėjai susidarė įspūdis, kad jūs nevisai normalus. Taip išties nėra, jūs gi baigęs aukštuosius mokslus, durniai universitetų nebaigia, jūsų tekstai labai logiški ir aiškūs. Net jei ir nepatinka jūsų mintys, savo mintis jūs išdėstote sklandžiai ir aiškiai.

2. Obojus2016 10 16 20:37:40

Apgailėtina..Kvailas verkimas (katalikai su reikalu tikrai gali rodyti pagarbos kitai religijai, ne taip kaip šioje situacijoje) ir nevykęs propogandinis bandymas menkinti krikščionybę.Patariu nusileisti žemėn ir nuveikti kokį visuomenei padoresnį darbą, propogandistai...

1. Micka2016 10 13 14:06:43

Taaaip... įspūdingas buvo teisme diskurso lygis... Paskaitėlė apie invalido vežimėlį
LR Konstitucijos lyginimas su laikraščiu

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2020 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis