.

10Lietuvių t.y. žemaičių kalba yra seniausia. Netgi sanskritas gali būti modifikuotas iš jos. Įsitikinkite: ://mokslolietuva.lt/2016/08/kelione–laiku– i–kalbu–pramote/ Ateityje į Lietuvą iš viso pasaulio atvyks smalsuoliai pasiklausyti savo protėvių. Klaida, kad Jonas Jablonskis gimė ne Plungėje.
(svečias)Jablonskis – kalbos darkytojas2020-06-30 18:29:31
9Skiepyti jaunimui lietuvių kalbos supratimą, po to mokytis užsienio kalbų. Mokėti užsienio kalbas nėra blogai.
(svečias)Deivydas2019-10-31 08:54:15
8 galop. reikia stabdyt vartojant svetimšalių kalbų. dabar pažiūrint jaunimą, baisų man darosi, net kirčiuot nemoka, nei kalbėt lietuviškai, tik rusiški lenkiški čekiški keiksmažodžiai, bet gi jeigu. posakis“„ niekas neįmanomo“„tai prašom stabdyti rusų, anglų vartojimą, bet jeigu su valdžia esti problemos, tai reikia griebtis veiksmų.
(svečias)mantvydas 2017-12-12 20:40:37
7Mokyklos ir visa švietimo sistema, kartu su Valstybės propagandiniu aparatu, yra panaudojama toli gražu ne nacionalinės sąmonės kėlimui, o kosmopolitinio materializmo indoktrinacijai vykdyti ir žydiškai bei homopropagandai skleisti. Einant šitokia „puikia“ demokratijos kryptimi, Lietuva bus, bet be Lietuvių.

Belieka suprasti, kad demokratija, kartu su savo pederastija ir žydofilija, yra nuodinga Lietuvių Nacijai ir privalo būti pašalinta. Mūsų protėviai nebūtų toleravę „litvakų“ akiplėšiškumo, jie taip pat nebūtų pakentę pederastų eitynių organizavimo. Yra akivaizdu, kad Lietuvą valdo žydų–masonų mafija, remiama pederastų–pedofilų klikų.

Iškrypėlius palaiko tokios struktūros kaip Europos Sąjunga, „antifa“, internacionalinis kapitalas, kapitalistinė mafija. Efektyviai kovoti prieš pederastijos ir kosmpolitizmo ir rasinio arijų genocido sistemą įmanoma tik einant prieš sistemą, o ne jai pataikaujant ir einant pagal jos rėmus.

Karas niekada nebūna laimimas, kovojant pagal priešo taisykles. Tokie išsigimėliai kaip Vladimiras Simonko ir jo vadovaujami pederastai, kartu su žydų–rabinų „religija“ ir panašiais parazitais bus, po Lietuvos atgimimo, negailestingai pašalinti iš Lietuvos gyvenimo. Pederastams, žydofilams ir iškrypėliams mūsų Tėvynėje ir tikrojoje Europoje vietos niekada nebuvo, nėra ir niekada nebus.
(svečias)Jonas2017-03-30 20:53:01
6Gyventi ir leisti gyventi – nepist niekam proto. Kurti pozityvią alternatyvą vizijoms ir veiksmams – o ne knaisiotis savo, o juo labiau ne savo problemose. Rodyti pavyzdį. Ką žinai ir kuo tiki – tuo ir siekti gyvent.
(svečias)simas2016-10-16 19:09:49
5demokratyja labai atsiskyria zmones vienus nuo kitu, ir tuom daro kiekviena ir bet ka silpnesniu.. manau protingai valdant yra nemazai ko nereiktu pamirst is sovietiniu laiku, aisku ne be modernezavimo dabarciui.
(svečias)ANDREJ2011-09-10 23:44:52
4DEMOKRATYJA – LAISVE, kiekvianas uz save. kuo daugiau demokratijos, tuo maziau vieningumo ir bendruomeniu
(svečias)ANDREJ2011-09-10 20:55:17
3Lietuva, tai jau mirusi šalis ir tauta.Jai jau padėti nebeimanoma, juk valdo ją visokie apsišaukėliai, oligarkai, kitataučiai ir patrijotus vaidinantis atmatos.Pažiurėjus į jų praeitį, tai kaliniai, vagys, kažkaip į politiką įsiverže banditpalaikiai.Mes kentę badą, sibiro šaltį, palikę amžinam įšle brolius, tėvus, prarade sveikatą, neturim teisės pakritikuot jų klaidų.Ar tokios mes svajojom lietuvos, tų pačių, komunistpalaikių sukurtos savo labui.Juk tikriesiems lietuviams, tik emigracija svetur įnežinią.
(svečias)Zigmas2011-02-07 23:57:08
2Priversti, užversti, reikia... Deja, blogas tas karys, kuris nesieka tapti generolu, blogas kunigas, kuris netrokšta tapti popiežiumi ir blogas tas verslininkas, kuris nesvajoja, kad jo kompanija taps pasaulinio lygio kompanija. Kas apie tai mąsto, tas ir atitinkamą pavadinimą savo firmai sugalvoja. Teo – mano nuomone ir patyrimu pati šlykščiausia kompanija su kuria teko susidurti, tačiau ne pavadinime esmė. Neperku nei Memelio, nei tarybiniu, nei kokiu kitų nesąmoningai pavadintų produktų ir visai ne dėl to, kad naiviai tikiuosi, jog tų produktų ir kiti nepirks. O dėl to, kad esu sąmoninga lietuvė ir net ranka nesitiesia į tokius pavadinimus. Manau turim siekti tautinio sąmoningumo. Ir tai nėra beviltiškesnė užduotis, nei ta, kurią sau buvo iškėlę “Aušra„ ir “Varpas„, kai visa Lietuva buvo absoliučiai sulenkėjusi. Aš tikiu Lietuva ir lietuviais. Esam protinga ir ambicinga tauta. Tik reikia švietimo švietimo ir dar kartą švietimo. Žmonės patys atsirinks, tik jie turi turėti tą informacinį pasirinkimą, kurio dabar beveik nėra.
(svečias)Justė2010-02-28 11:38:30
1Pagonybė tai dar ne lietuvybė. O ką galima padaryti Lietuvybės labui..? Kažkaip nepastebėjau pasiūlymų...
lenura2008-03-22 12:50:30
Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinisdienoraštistekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2020 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

  pasisakymas – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis