.

Diskusija: Abortai – argumentai už uždraudimą

14. Maria2010 01 29 13:59:43

Giedre, tai, gal pasirupinsi visais vaikais, kurie yra palikti ar isduoti savo tevu? Ar ka nors apskritai darai, kad gyvenimas ju palengvetu?? Ir ar ka nors apskritai esi padariusi, kad padetu toms, kurios ryztasi siam zingsniui?? Ar manai, kad saules sviesos yra pakankamai, kad juos visus susildyt?? Iki tol, kol nieko nedarai, plepalai lieka plepalais. Yra ir toks posakis: Niekada nesakyk Niekada. Be to, nematau jokio skirtumo, ar sveika vaika zudai isciuose ar nesveika. Juk ir nesveiki, daunai, TURI TEISE I GYVENIMA??? O kaip del vaiku, kurie atsiranda is prievartos? Jie be kaltes kalti ir is anksto pasmerkti, jus tai pateisinat? Humanistai! Abortas be abejo blogis. Beda yra ta, kad dazniausiai tai yra maziausias blogis. Kaip ten bebutu, sis apsisprendimas yra tik pastojusios moters (IR NIEKO DAUGIAU) reikalas.

13. nu nu2009 10 18 10:21:25

aš už abortus... nemanau, kad tai žmogžudystė
tiesiog svetimkūnio pašalinimo operacija ir tiek.
kokybiškai atliktas abortas jokios grėsmės nekelia.

12. Dovile2009 09 22 12:38:53

As esu pries abortus ! abortus pateisinciau tik tais atvejais kai yra istirta kad vaikelis yra nesveikas . tokiu atveju namau abortus butu galima pateisinti, juk jeigu vaikelis gimsta nesveikas nera nei jam paciam gyvenimo , nei tevams.

11. Jurgita2009 07 14 16:47:09

Leiskim viska, juk jau ir taip baigiam isnykti:mokytojos dreba del darbo nes truksta vaiku,is dar uzpraitais metais surinktu triju keturiu klasiu,tesurenkama dvi pirmoku klases,jei per metus nebutu tiek abortu padaroma kiek yra tikrai nereiktu verkti ne tik mokytojoms del darbo.Abortas visgi yra zmogzudyste,baisi ir iteisinta kol kas...

10. Juse2009 07 08 12:57:11

Kiek turėti vaikų kiekvieno asmeninis reikalas, bet neapsirikite – abortas – ne šeimos planavimo priemonė. Juk ne viduramžiais gyvename, turime įvairių apsisaugojimo priemonių ir pakankamai prieinamos informacijos. Ir moters apsisprendimo teisė yra ne ta, darytis abortą, ar ne, o pradedant – gultis į lovą su vyru, kurio negimusį vaiką galėtum nužudyti, ar ne,

9. Alvita2009 05 11 12:02:45

Žmonės,kurie darosi abortą yra–žmogžudžiai.Aš negaliu suprasti tų žmonių,ar jiems negaila savo vaikučio,kuris už kelių mėnesių gims..?Kai užaugs gal jis net būs Lietuvos prezidentas,ar dar koks lietuvai svarbus asmuo.Aš už uždraudimą abortui.

8. linu2009 04 02 03:28:24

as uz aborto draudima juk mes ne dievas kad is vaiku gyvybes atiminetume

7. as.2009 03 24 15:36:29

dalivausiu rajoninem konkurse ,gyvybes dienaj .
tea pasirinkau abortas vien del kad nezmonikas taip daryti,,.
gyvunaj tajp nedar...
kaip mtinja negaila kad jos vaikuti supjaustis gabalakuis..
siaubas..
lietuvems reikia uzdrausti taj..

6. Vidas2009 02 01 16:04:21

Jokie gyvūnai nežūdo , dar negimusių savo vaikų – tik žmogus , abortus būtina uždrausti , kodėl tėvai gali spręsti ar savo kudikiui gyventi ar mirti ? keik busimų mokslininkų , rašytojų , busimų gerų žmonių dar negimusiu išžudyta ?

5. *Sunshine2009 01 28 18:13:59

Man ypač patiko skliaustuose žodžiai „gerai būtų dar uždrausti kontrascepsją“. Gerai, aš esu per viduriuką– už ir prieš abortus... Bet kontracepsija... Iš tos serijos „kiek „dulkinsies“ tiek ir gimdysi.“ . Tai jeigu susituoki ir nori pagyventi „jaunavedžių“ jaunos, suituokusios poros gyvenimą turi pasitenkinti tik bučinukais į skruotuką? Ir jokių tikrų, aistringų ir romantiškų naktų? Iš kart– sodink medį, augink sūnų ir neturėk nė trupučio linksmo, jaunos susituokusios poros gyvenimo ! Tai šlykštu. Tokios žmogaus teisė NIEKAS neatims. Jei reikės(o tikėkimės, kad nereikės) – patys gaminsimės prezervatyvus !

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Išgama

  Išgama – sąvoka. Išgama – turbūt geriausias trumpas lietuviškas pavadinimas Lietuvą išduodančiam politikui.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (1)

  Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (2)

  Margiris ir narsieji Pilėnų gynėjai užmiršti, užtai kiekviename žingsnyje mus persekioja lietuvybės ir moralės naikinimą išaukštinančio mito apie Mindaugą ir „krikštą“ atgarsiai. Netgi Eurovizija yra tapusi oficialia lietuviškumo naikinimo priemone.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (3)

  Išaukštinę Mindaugą su ciniškųjų istorikų pagalba, šiandieniniai Lietuvos valdovai mano pateisinę ir savo pačių niekšybes. Lietuvybė toliau žeminama, Lietuva pardavinėjama, ir taip pat kaip ir 13 a. Mindaugo nusikaltimai, tai vadinama „ėjimu į Europą“.

 • Pagonybė ir pagonys

  Pagonybė ir pagonys – sąvokos ir vartojimas. Žodžiai pagonys ir pagonybė buvo išgalvoti ir dar dabar yra vartojami krikščionių siekiant pažeminti kitų tikėjimų žmones.

 • Genocidas

  Genocidas – sąvoka ir trumpas komentaras

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2021 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis