.

2008 m. birželio 6 d.

Katalikai fundamentalistai vėl persekioja lietuvių tautą

Katalikai fundamentalistai vėl siekia jėga primesti savo pažiūras visai lietuvių tautai, tuo pasmerkdami kitaip mąstančius lietuvius susvetimėjimui ar netgi emigracijai.

Lietuvai tapus nepriklausoma, kurį laiką Katalikų bažnyčia buvo užsiėmusi turto reikalais, skverbimusi į žiniasklaidą, mokyklas ir kitas švietimo įstaigas, kur įsitvirtinę juodasukneliai žyniai (Lietuviais.lt senas lietuviškas žodis kunigas nevartojamas katalikų kulto tarnautojui įvardinti) jau daugiau kaip dešimtmetį plauna smegenis Lietuvos jaunimui.

Petras Gražulis
Petras Gražulis
Greičiausiai Gražulis nė nemirktelėjęs paaukotų savo brolių bažnyčiai visą lietuvių tautą.

Tačiau neseniai Katalikų bažnyčia pradėjo infiltruotis ir į valstybines institucijas. Vadinamieji kapelionai jau nebėra kariuomenės (taip begėdiškai sukatalikintos, kad tapusios paniekos ir pasišlykštėjimo objektu dar galutinai nenumarazmėjusiams jaunuoliams) atributas – dabar taip vadinami valstybės, savivaldybių bei mokslo įstaigose parazituojantys katalikų žyniai, šiurpinantys visus jiems rankos nebučiuojančius lietuvius.

Vis dėlto, ir šito negana juodasijonei Vatikano tarnų armijai. Artėjant rinkimams, jie sugebėjo „įtikinti“ faktiškai visas Seimo partijas, drebančias, kad be Katalikų bažnyčios paramos nebepraeis į Seimą, tiesiogiai įtvirtinti agresyviąją katalikiškąją ideologiją Lietuvos teisėje. (Iki šiol labiausiai nuskambėję atvejai – jau priimta vadinamoji Valstybinė šeimos koncepcija bei dar svarstomas abortų uždraudimo klausimas.)

Tai reiškia, kad Lietuvos įstatymuose, privalomuose visoje valstybės teritorijoje, yra ir greičiausiai bus ir toliau įtvirtinami grynai katalikiški (galbūt dar ir kai kurių kitų krikščionybės bei ypač islamo fundamentalistų propaguojami) religiniai principai, tuo būdu paminant visų kitaip mąstančių lietuvių prigimtinę ir konstitucinę teisę į savo religiją, tikėjimą bei laisvą apsisprendimą.

Fundamentalistai – tautą griaunanti jėga

Lietuvių tautoje yra išpažįstančiųjų įvairiausias religijas ir tikėjimus, agnostikų bei ateistų. Dauguma jų gyvena pagal savo religinius ar nereliginius įsitikinimus ir vis dėlto gerbia kitaip mąstančių žmonių pažiūras bei gyvenimo būdą.

Yra tokių lietuvių, kurie negerbia ar tiesiog nemėgsta kažkokios religinės ar tautinės grupės, tam tikros lytinės orientacijos žmonių – ir vis dėlto jie nepuola tyčiotis iš kitaip mąstančiųjų ar versti pastaruosius atsisakyti savo vertybių.

Lietuvių tautą vienija ne kokia nors bendra religija, tikėjimas ar lytinė orientacija, o lietuvybė, kalbėjimas lietuviškai ir savęs suvokimas lietuviais.

Lietuvių tautoje yra ir trečioji grupė – tai tokie žmonės, kurie vienaip ar kitaip persekioja kitaip galvojančius, bando jėga ar grasinimais primesti šiems savo pažiūras.

Pirmosios dvi grupės suburia, konsoliduoja lietuvių tautą. Jų nariai kiekvienas turi savo pasaulėžiūrą ir vertybes, tačiau jie supranta, kad lietuvių tautą vienija ne kokia nors bendra religija, tikėjimas ar lytinė orientacija, o LIETUVYBĖ, KALBĖJIMAS LIETUVIŠKAI IR SAVĘS SUVOKIMAS LIETUVIAIS.

Klausimas
Kuris apibūdinimas labiau tinka tautiečiui, kuris siekia jėga (įstatymais, valstybinėmis koncepcijomis ir pan.) primesti visai įvairialypei lietuvių tautai savo religinius įsitikinimus?

Patriotas

Išgama

Čia neturimi omenyje tie lietuviai, kurie gyvena pagal savo religinius įsitikinimus bei skleidžia juos savo asmeniniu pavyzdžiu ar įtikinėdami, bet be prievartos ir grasinimų.

Tuo tarpu trečioji grupė vertina tautą pagal tai, kiek ši atitinka jų religines, moralines ir pan. pažiūras. Iš principo, jie teigia: „Tikras lietuvis yra tas, kuris mąsto ir gyvena kaip aš“. Tokie fanatikai negerbia kitų lietuvių pažiūrų ir faktiškai siekia šiuos jėga paversti savo religinės ar kitokios grupės nariais.

Agresyviosios grupės sugriauna tautos solidarumą. Lietuvybė nustoja būti vienijančia vertybe – ir fanatikų puolami lietuviai pasijunta nesaugūs Lietuvoje. Tie, kurie jaučiasi labiausiai diskriminuojami, pradeda galvoti apie emigravimą.

Taigi agresyvūs fanatikai skaldo ir tuo būdu naikina lietuvių tautą kaip tokią.

Deja, paskutiniu metu fanatikų (ypač religinių) grupės Lietuvoje vis gausėja, įgauna vis daugiau įtakos. Vis garsėja ir garsėja jų grasinimai. Tai reiškia, kad atėjo toks laikas, kai norint ramiai gyventi Lietuvoje, nebeužtenka būti lietuviu.

Katalikai fundamentalistai – istorinis lietuvių tautos prakeikimas

Akivaizdu, kad šiuo metu didžiausia tautą skaldančia ir kiršinančia jėga yra tapę katalikai fundamentalistai.

Katalikai fundamentalistai – tai ne tiesiog labai religingi katalikai. Katalikai fundamentalistai – tai tie katalikai fanatikai, kurie nori primesti tautai savo pažiūras jėga, įstatymais, koncepcijomis ir pan. prievartinėmis priemonėmis.

Jau kuris laikas lietuviai negali ramiai gyventi Lietuvos kaime. Katalikai fanatikai (žmonių paprastai vadinami davatkomis) verčia visus atlikinėti katalikiškus ritualus psichologinės ar netgi kitokios prievartos pagalba.

Kaip jau buvo minėta, paskutiniu metu katalikai fundamentalistai sukruto perkėlinėti savo religines pažiūras ir į Lietuvos valstybės teisę. Valstybinė šeimos koncepcija, abortų uždraudimas – akivaizdūs ženklai, kad primityvieji katalikiškieji prietarai, kuriais šlykštisi dauguma laisvai mąstančių žmonių visame pasaulyje, bus primetinėjami lietuviams įstatymais ir kitais valstybinės prievartos metodais.

Tai reiškia, kad Lietuvos valstybė ir vėl diskriminuos bei vienaip ar kitaip persekios visus ne katalikus fundamentalistus – juk kartą Katalikų bažnyčia jau vos nesunaikino lietuvybės.

16-18 a. nekatalikų persekiojimas privertė lietuvius stačiatikius ieškotis prieglobsčio Rusijoje, o evangelikus – Prūsijoje ir kitose Vakarų Europos bei Naujojo Pasaulio šalyse.

Lietuviškojo tikėjimo lietuvių genocidas nuo pat 14 a., o nuo 17 a. – ir pačių lietuviškų kultūrinių bendruomenių genocidas vos nepasibaigė lietuvių kaip tautos išnykimu.

Dabar, vėl atgavę per amžius prisiplėštus turtus, įsitvirtinę žiniasklaidoje ir politikoje, katalikai fundamentalistai vėl atnaujina savo kruvinuosius kryžiaus karus žemindami, skaldydami, kiršindami bei kitaip naikindami šimtmečiais savo persekiotą lietuvių tautą.

Diskusija

15. Auksuolė2011 03 29 04:32:58


Visiems, kurie yra dori lietuviai ir šiaip visi protingi žmonės pasakys, kad vaikai geriausiai jaučiasi tvirtoje ir darnioje šeimoje, o abortas–tai jau gyvų, bet negalinčių apsiginti vaikučių žudymas.Vadinasi, kurie kovoja, kad abortas būtų neuždraustas, nori pretenduoti į žudikų vardą.ų

14. Vidas2011 01 24 18:55:26

Tikra tiesa, kad katalikai kisa savo viduramziska mastyma visiems mums.Jei galetu, tai ir sventaja inkvizicija atgaivintu ir iteisintu.Nekenciu katalikybes.

13. Jonas2009 09 01 12:20:18

Giedrius raso, kad „Katalikų bažnyčia, kaip struktūra ar sistema, šiuo metu yra didžiausia lietuvių tautą dezorganizuojanti jėga.“ Sutinku, kad tokie dalykai egzistuoja. Bet paziurekite i katalikiskaja Lenkija. Ten taip pat uoliai darbuojasi katalikai, kad sita valstybe tapo viena is vargingiausiu Europoje. Paziurekite i Ispanija, kur kataliku pilna ivairiose institucijose. Bet si salis taip pat yra zemesnio lygio, nei tokios salys, kaip Anglija, Danija, Olandija, Svedija ir kt., kur tikrai yra paisomos zmogaus teises.
Paziurekite i Meksika ir kitas Lotynu Amerikos salis, kur katalikybe suleido gilias saknis, ten sita valstybe nustoja progresuoti, nustoja vystytis. Nes katalikybe ne kaip negali atsisakyti savo viduramzisku iprociu.
Yra dar vienas labai svarbus dalykas. Katalikai isduoda pacia religija. Sitas ju iprotis yra labai senas, nes jie labai bendradarbiauja su tais, kurie griauna visuomene.
Jie savo laiku laimino fasistus ir jie siandien bendradarbiauja su psichologais. Zodis psiche gr.k. reiskia dvasia, o logos moksla. Bet apie dvasia nei vienas psichologas nieko neismano.
Psichologijos tevas, uzkietejes marksistas, Leipcigo profesorius VVundtas yra pareiskes, kad dvasios nera.
Tai apie ka sitas mokslas? Matydami si akibroksta, dabartiniai psichologai kalba apie dvasia, bet jie priima krikscioniskaja dvasios konceptcija. Pagal krikscioniu teologus dvasia ir kunas statomas i viena lygmeni. Nieko absurdiskesnio nesugalvosi, nes tada gaunasi, kad dvasia yra taip pat materijos dalis. Taigi, psichologiskieji sarlatanai susibroliavo su katalikiskaisiais sarlatanais. O jiems vadovauja multimilijardine psichiatru kompanija, kurios pelna sudaro butent pavarge, depresuoti ir nelaimingi zmones. Kuo daugiau tokiu zmoniu, tuo turtingesnes darosi psichiatrijos ir farmacininku multimilijardines kompanijos. Viena is tokiu Lietuvoje yra ELI LILLY. Taigi, be kataliku, tai dar viena griaunanti Lietuvos visuomene jega. Ir kataliku kunigai ir psichologai dirba Lietuvos mokyklose. Rezultate svietimas duoda labai daug melagingu duomenu moksleiviams ir studentams. Tokie Universitetu isleidziami „specialistai“ nesugeba atskirti melo nuo tiesos, nezino, kam valstybeje reikalingas svietimas, teisingumas, neskiria pagrindiniu dalyku nuo salutiniu ir t.t. Zurnalistai yra mokomi „sudominti“ ziurova, skaitytoja konfliktais arba kaip jie vadina „sensacijomis“. Lietuvos visuomene negauna teisingos informacijos, nes zurnalistai yra paprasciausi Prekeiviai Chaosu. Tai dar viena destruktyvi jega visuomeneje.
Rezultate mes turime gana verginga sali, kurioje visos tos jegos drasko visuomene i gabalus del savo savanaudisku tikslu.

12. nesutinku2009 08 09 20:25:21

kazkaip cia neapykanta persipina su fanatizmu ir pasiremiant slekstiskosios katalikybes darbais bandoma visiskai apvemti dabartine kataliku baznycia, juk baznycia yra institucija kuri kovoja pries visa tai pries ka ir tu...jeigu tu tikrai kovoji pries Lietuvos priesus

11. Eseras2009 08 04 22:52:29

Mielas Giedriau, Gražulis kovoja prieš pederastus. Atsižvelgiant į Tavo straipsnius rinkimų kampanijos į seimą metų, man kyla rimtas klausimas:kuo gi Gražulis Tau taip nepatinka?
Ironiškiausiai atrodo lietuvybės kaip pederastijos propaganda.

10. disconceptionista2008 06 17 10:17:26

Pani Audrė save iš šono pamatė. Ir kas gi sakė, kad tas Jupiteris, kuriam viskas leidžiama yra viršesnis už jautį ir gali jungą sukti sau virš galvos pasimovęs ant mažojo pirštelio, taip ir nenustodamas terorizuoti. Kodėl visos žmogaus dorybės, apie kurias aiškina ir pasaulietinė etika, staiga tapo būdingomis tik krikščionims. Gal, kad kuklumo (ar neturto)įžadus davė?

9. Giedrius2008 06 12 15:04:00

Pilnai pritariu.
Tarp katalikų dvasininkų netrūksta ir padorių žmonių – vien Paberžės Stanislovas koks buvo šviesus žmogus, jau nekalbant apie Maironį, Vaižgantą, Valančių ir daugelį kitų lietuvybės šviesulių.
Tačiau Katalikų bažnyčia, kaip struktūra ar sistema, šiuo metu yra didžiausia lietuvių tautą dezorganizuojanti jėga.
Iš to visai neseka, kad būti kataliku ar katalikų žyniu yra blogai – lietuvių tautos priešai (šiuo konkrečiu laikotarpiu) yra būtent su partijomis jau tvirtai suaugę pagrindiniai „hierarchai“ su visa savo ideologine–propagandine struktūra, akivaizdžiai siekiantys pajungti Lietuvos valstybę savo (ar Vatikano) valdžiai.
Vatikanas nėra prigimtinis lietuvių tautos priešas, tačiau šiuo metu akivaizdu, kad jo įtakos augimas Lietuvoje reiškia lietuvių tautos, kaip tokios, kaip vertybės pačios savaime, nykimą.

8. Alvidas Perkūnėlis2008 06 12 12:52:11

Labai geras straipsnis, bet truputėlį vienašališkas. Manau, nenurašykime visų kunigų vien fanatiškais bažnyčios rūrlaižiais. Gi buvo vienas net vyskupas, kuris lietuvių tautą išgelbėjo nuo lenkiškojo genocido (dvasinio – neišsigąskit). Mat, pagal visus sulenkėjusius kun. „dievas mužikų kalbos nesupras“. Tai naFiks mums toks idiotas pisagalis dievas, kuris savo „sukurtų“ tautų kalbų nesugeba išmokti. O tas vyskupas gelbėjo mūsų kalbą (nesvarbu , kokiais motyvais) o būtume jau kaip airiai – kalba tik angliškai. Vienas vyskupas (beje – tautininkų o ne klerikal–demokratų partijos narys)yra prasitaręs (dar tarpukario Lietuvoje) „jei reiktų pasirinkti ar dievas ar Tauta, atsisakyčiau dievo“. Tai va kaip giliai įsiskverbusi lietuvių tautos kraujyje meilė savo šaknims. Neišmušo prabaltų jausenos Herkui Mantui jokie kryžiuotiški būrimai, neišmuša net ir kaikuriems vyskupystę pasiekusiems. Tai yra tikri Tautos deimantai. Bet tai tik labai reti atvejai.

7. Giedrius2008 06 11 22:02:01

Labai ačiū Audrei.
Šis dienoraščio įrašas akivaizdžiai nukreiptas prieš tuos, kurie bando primesti visai valstybei ir tautai savo religines pažiūras.
Tuo tarpu Audrė sako „kitaip manantiems“ – sąmoningai iškreipdama savo kritikuojamo straipsnio turinį, nes manyti yra viena, o primetinėti prievarta savo nuomonę kitiems yra visai kita.
Toks prasmės iškraipymas siekiant manipuliuoti per daug neįsigilinusiais klausytojais ar skaitytojais yra labiausiai paplitusi Lietuvoje demagogijos atmaina, ir Katalikų bažnyčia vis begėdiškiau tokią demagogiją naudoja.
Šiai temai bus skirtas sekantis dienoraščio įrašas, ir dar kartą dėkoju Audrei už puikų pavyzdį:)

6. Audrė2008 06 11 16:33:17

Pagiežos ir pykčio kitaip manantiems straipsnis. Kam jis naudingas?

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Daugiau ta pačia tema
 • Katalikų bažnyčia sugriovė ir Lietuvos kariuomenę

  Begėdiškais katalikiškais ritualais ir patyčiomis iš lietuvių kapelionai išniekino pačią karinės tarnybos savo tautai ir šaliai idėją, galutinai sudergdami Lietuvos kariuomenę.

 • Vytautas Didysis Išgama

  Vytautas Didysis idealizuojamas nepaisant akivaizdaus jo antilietuviškumo. Mitas apie Vytauto didybę naudingas dabartiniam režimui, kadangi padeda išlaikyti po padu vis labiau plėšiamą ir naikinamą lietuvių tautą.

 • Kalėdojimas

  Kalėdojimas – sena mūsų tautos tradicija. Per daugelį šimtmečių iš lietuvių buvo išvesta nuolankių, nusižeminusių, bailių baudžiauninkų veislė. Klebonai kalėdoja ne šiaip sau, jie žino, ką daro.

 • Prokurorai sako, kad žudyti lietuvius nėra nusikaltimas

  Pagal prokuratūrą, Katalikų bažnyčios vardu jėzuitų ir Vilniaus universiteto vykdyti lietuviečių ir protestantų genocidai nėra nusikaltimai. Dėjo prokurorai ant Lietuvos ir lietuvių.

 • Komunijai irgi turi galioti Baudžiamasis kodeksas

  Dėl galimo nepilnamečių įtraukimo girtauti, galimų kanibalizmo elementų bei galimo mažamečių tvirkinimo Katalikų bažnyčios dalinamų komunijų metu kreipiuosi į Vilniaus apygardos teismą.

 • Raginimus žudyti teisėja vadina „tiesomis“?

  Akivaizdžiai BK 170 straipsnyje pateiktus nusikaltimų apibrėžimus atitinkančius raginimus žudyti kitaip mąstančius, jaučiančius ir tikinčius teisėja praktiškai vadina „tiesomis“. Juk tai – kruvinojo Jahvės (Dievo) priesakai.

 • Senatis neleidžia traukti Landsbergio baudžiamojon atsakomybėn

  Katalikų bažnyčia giriasi, kad 1991 m. rudenį Vytautas Landsbergis su kardinolu Vincentu Sladkevičiumi paaukojo Lietuvą „mergelei“ Marijai. Po 20 metų senatis nebeleidžia traukti kaltininkų baudžiamojon atsakomybėn.

 • Už genocidą reikia teisti Lietuvos katalikų bažnyčią

  Jei jau tiriami istoriniai nusikaltimai, Prokuratūra privalo tirti ir 16-18 a. Katalikų bažnyčios ir konkrečiai jėzuitų bei Vilniaus universiteto studentų vykdytus lietuviečių bei protestantų genocidus.

 • Lietuvos prokuratūra kaip Inkvizicijos agentūra

  Lietuvos prokuratūra nesugeba iškelti bylų dėl didžiausių nusikaltimų prieš Lietuvą. Užtat uoliai gina Katalikų bažnyčios interesus – lyg būtų ne Lietuvos valstybinės valdžios, o jau atkurtosios Inkvizicijos įstaiga.

 • Katalikų bažnyčia, komunija, vaikai ir alkoholis

  Katalikų vyskupų konferencija įsitikinusi, kad Baudžiamasis kodeksas jai negalioja. O gal nežino, kad vaikų įtraukimas girtauti Lietuvoje yra nusikaltimas?

 • Tekstai
  šia tema
 • Kunigas

  Kunigas – sąvoka. Kunigas – kilnus žmogus, vadas – žodis netinkamas vienos religijos šventikams vadinti. Ne kunigas, o šventikas, dvasininkas, žynys.

 • Kaip apginti lietuvybę nuo Katalikų bažnyčios?

  Daugelis katalikų patys piktinasi Katalikų bažnyčios nusikaltimais. Ką reikėtų daryti, kad Romos katalikų bažnyčia nebegalėtų griauti lietuvių tautos?

 • Katalikų netolerancija smaugė lietuvybę

  Katalikų bažnyčia atnešė į Lietuvą tamsą, pagiežą, neapykantą ir kitų tikėjimų persekiojimą. Šviesiausi lietuviai buvo priverčiami palikti Lietuvą. Persekiodama ne katalikus, Katalikų bažnyčia kiršino, skaldė ir naikino lietuvių tautą.

 • Ne katalikai Lietuvoje diskriminuojami

  Lietuvoje dominuojantys katalikai vėl sistemingai diskriminuoja kitus lietuvius, pastoviai juos įžeidinėdami ir žemindami tiek visuomeniniame ir kultūriniame, tiek politiniame lygmenyse.

 • Lietuvybė ir Katalikų bažnyčia istorijoje

  Katalikų bažnyčia ilgą laiką vykdė lietuvių tautos genocidą, buvo didžiausia istorijoje lietuvybės persekiotoja ir naikintoja. Vis dėlto, tarp katalikų dvasininkų pasitaikydavo ir vienas kitas Lietuvos patriotas.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis