.

2008 m. liepos 6 d.

Valstybės diena – išgamų šventė

Mindaugas gavo karūną ir pripažinimą mainais į pusę tuometinės Lietuvos. Oficiali Valstybės diena skirta atminti jo karūnavimui – kitaip sakant, didžiausiai tautos ir valstybės išdavystei visoje jų istorijoje.

Liepos 6-oji yra spėjama Mindaugo karūnavimo data. Būtent todėl ji buvo paskelbta Lietuvos Valstybės diena, oficialia valstybine švente.

Pagal oficialiąją versiją, Valstybės diena simbolizuoja Lietuvos „tarptautinį pripažinimą“, „įstojimą į Europą“ ir kitokias Lietuvos politikų akcentuojamas simbolines vertybes.

Tačiau Mindaugas ne šiaip sau buvo pripažintas karaliumi. Už savo karaliaus karūną ir pripažinimą jis turėjo atiduoti pusę tuometinės Lietuvos žemių ir pusę to meto lietuvių Kalavijuočių ordinui.

Kitaip sakant, savo asmeninę karjerą ir tarptautinį pripažinimą Mindaugas nusipirko už nei daug, nei mažai – UŽ PUSĘ LIETUVOS!

Mindaugas – ko gero didžiausias niekšas Lietuvos istorijoje

Niekam ne paslaptis, kad vienintelis Lietuvos karalius garsėjo kaip bailys ir klastūnas. Jis asmeniškai dalyvavo tik trijuose mūšiuose, vieną iš kurių pralaimėjo, o iš kitų dviejų pabėgo.

Abi savo žmonas Mindaugas jėga pasigrobė iš jų teisėtų vyrų (vieno jų, Daumanto, ranka užbaigė gėdingą karaliaus egzistenciją).

Pagaliau Mindaugas be perstojo rezgė pinkles ir rengė sąmokslus prieš kovoje dėl valdžios trukdžiusius savo giminaičius – taigi Lietuvos karalius išsiskyrė kaip neeilinis istorinis šunsnukis.

Pusė Lietuvos už karūną – didžiausia niekšybė Lietuvos istorijoje

Vis dėlto, visos kitos Mindaugo niekšybės nublanksta prieš jo sandėrį su kalavijuočiais. Už karūną ir statusą pikčiausiems to meto lietuvių priešams Mindaugas atidavė Žemaitiją, Sėlą, Skalvą ir beveik visą Dainavą.

Klausimas
Ar karaliaus Mindaugo, žmogaus, pardavusio žemaičius jų pikčiausiam priešui, garbinimas nėra įžeidimas kiekvienam save gerbiančiam žemaičiui?

Tai joks įžeidimas.

Tai įžeidžia.

Tai mirtinai įžeidžia kiekvieną žemaitį.

Kam įdomūs tie žemaičių jausmai?

Tokio ciniško sandėrio Lietuvoje kol kas dar niekam nepavyko pakartoti. Netgi Jogailos niekšybės, Liublino unija ir Smetonos politika jo prezidentavimo pabaigoje atrodo smulkmenos su tokio masto tautos ir valstybės išdavyste.

Valstybės diena – iškilmingas istorinės išgamystės minėjimas

Taigi liepos 6-ąją yra džiaugsmingai minimas didžiausias visų laikų nusikaltimas prieš Lietuvą – išdavimas pusės tautos mainais į valstybės, tiksliau – valdovo, statusą ir pripažinimą.

Valstybė iškilmingai švenčia pusės lietuvių ir Lietuvos išdavimą ir atidavimą mainais už grynai simbolinius dalykus, ant kurių nusispjaut daugumai lietuvių – išskyrus pačius valdančiuosius.

Išgamų netrūksta ir dabar

Valdantieji išdavinėja Lietuvą ir lietuvių tautą vardan savo asmeninių interesų ir dabartiniais laikais. „Mažeikių nafta“ buvo atiduota „Viljamsui“ – Lietuvai prarandant daugiau kaip milijardą – narystės NATO vardan; įsipareigota uždaryti Ignalinos atominę elektrinę (ir faktiškai sugriauti Lietuvos ūkį) dėl narystės Europos Sąjungoje ir t.t.

Abiem atvejais šie sandėriai buvo naudingi politikams valdžioje, nes tuo būdu jie pasigerino savo santykius su įtakingomis tarptautinėmis organizacijomis, JAV ir didžiosiomis Vakarų Europos valstybėmis – ir abiem atvejais už tai reikėjo ar dar reikės mokėti visai lietuvių tautai (galbūt išskyrus emigrantus).

Lietuva ir lietuvių tauta pastoviai išdavinėjamos beatodairiškai ratifikuojant naujas Europos Sąjungos sutartis, kuriomis vis labiau ribojama Lietuvos nepriklausomybė – tiesiog Seimo nariams neapsimoka netgi abejoti šių sutarčių tikslingumu, kadangi tada jie papultų į nemalonę ir susilauktų aršios Europos Sąjungos valdininkų kritikos, kuri galėtų pakenkti jų politinėms karjermoms.

Valstybės diena skirta įteisinti dabartinėms išgamystėms ir pateisinti šiandieniniams išgamoms

Akivaizdu, kad valdantieji paskelbė Valstybės diena liepos 6-ąją būtent tam, kad įteisintų išgamystę Lietuvos politikoje.

Juk jeigu Mindaugo karūna buvo verta pusės Lietuvos, tai ir dabartiniai politikai turi teisę išdavinėti tautos interesus „tarptautinio statusui“ pakelti.

Jei jau oficialus istorinis herojus pasielgė teisingai atiduodamas žemaičius, skalvius ir dainaviečius jų pikčiausių priešų valiai, tai ir dabartiniai karaliaus įpėdiniai valdžioje gali ramiai atidavinėti užsieniečiams Lietuvos milijardus, žlugdyti tautos ekonomiką, aukoti nepriklausomybę ar veltis į nieko bendro su Lietuva neturinčius tarptautinius konfliktus vardan savo santykių su pasaulio galingaisiais.

Todėl būtent liepos 6-oji, Valstybės diena, neabejotinai yra didžiausia visų lietuvių išgamų ir jiems prijaučiančiųjų šventė, skirta išdavystei ir kitokiems nusikaltimams prieš lietuvių tautą bei valstybę oficialiai įteisinti.

Diskusija

9. Rasa2020 07 09 01:23:05

Mes gerai ir nezinome tosLietuviu istorijos, ar yra vadovelis ar kiap seniai Sapokos istorija,kuria paslapcia skaitydavom

8. Renata2017 03 11 14:04:14

Kokia gėda toks puslapis. Tėvynės išdavikai, save vadinant istorikais

7. G.Šarkanas2012 02 18 13:30:41

Žinoma, aš nesu „grynas“ lietuvis: mano mama Tatjana Nikiforova, gimusi Smolenske, o mano tėvas pusiau žydas, pusiau lietuvis, bet aš esu visiškas lietuvis nacionalistas.Nors visada maniau ir manau, kad Lietuvos kelias yra su Rusija ir Lietuvoje privalu įvesti antrą valstybinę kalbą–rusų kalbą.Tai suartintų mūsų tautas.Ta tema kovo 9 d. Rusijos ambasadoje bus puiki lekcija, kurią skaitys mano senas bičiulis Valerijus Panfilovas, ambasados antrasis sekretorius.Visus kviečiu dalyvauti.

6. Juozas2010 08 31 22:34:47

Atiduoti tai, ko niekas negalėjo paimti – kaip tai pavadinti?

5. Algis2010 06 25 21:37:37

Šarkanai, atsimeni, koks buvai pastumdėlis keturiasdešimtoj vid? Visi VISI iš tavęs juokėsi, asile. Tu esi tipiškas pavyzdys, kaip kompleksuotas mokyklos lūzeris tampa supistu sociopatu.

4. suvalkas2009 08 23 22:38:23

cia irgi tik manipuliacijos.musu ponai vagys.rusu ir lenku taip pat.nei rusija nei lenkija,nei vokietija niekada nebuvo lietuvos draugais.bet ir savo istoriniu melagysciu gali mums nekaisiot.rusijos masines informacijos priemones meluoja ir melavo visada.as akivaizdziai ne karta tuo isitikinau

3. Giedrius2008 07 06 19:31:31

Būtų gerai, kad kuo daugiau lietuvių kuo greičiau suprastų kas darosi su Lietuva, kodėl tai vyksta ir kas didžiausias kaltininkas.
Kitaip negalima pasipriešinti dabartinei regresijai – svarbu suprasti, kad čia kaltas ne Brazauskas, Kirkilas, Adamkus ar pan. – kalta visa šiuo metu nusistovėjusi sistema, ir (dabar) balsuodamas tegali pakeisti vieną išgamą kitu.
Svarbiausia dabar – nebijoti sakyti tiesą į akis.

2. Romualdas2008 07 06 13:20:06

Labai teisingas straipnis ir Alvido Perkunėlio komentaras. Ką darysime toliau? Kokia Lietuvos ateitis?

1. Alvidas Perkunelis2008 07 06 13:08:07

Autorius klysta, jei sako, kad pusę Lietuvos. Mes, pagonys, praradome visą Lietuvą. Nes čia įsiveisė kryžiuotiškai masoniška mastysena (mentalitetas), nekalbant jau apie inkvizitoriškus laisvos, natūraliai prigimtinės minties naikinimus.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Stojimui į Tarybų Sąjungą alternatyvų nebuvo

  Akivaizdu, kad Lietuvos įstojimas į Tarybų Sąjungą 1940 m. buvo geriausias istorinis sprendimas (mažiausias blogis) tuometinėmis istorinėmis aplinkybėmis.

 • Lietuva ir Rusija – suklastota istorija

  Oficialioji Lietuvos ir Rusijos santykių istorija yra klastojama nutylint akivaizdžius faktus – taip, kad Rusija būtų kuo labiau apjuodinta lietuvių akyse.

 • Istorija – politikų prostitutė

  Istorija klastojama siekiant politinių tikslų. Tipiškas pavyzdys – 1791 m. gegužės 3-iosios konstitucija.

 • Lietuvybė ir Katalikų bažnyčia istorijoje

  Katalikų bažnyčia ilgą laiką vykdė lietuvių tautos genocidą, buvo didžiausia istorijoje lietuvybės persekiotoja ir naikintoja. Vis dėlto, tarp katalikų dvasininkų pasitaikydavo ir vienas kitas Lietuvos patriotas.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (1)

  Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis