.

Diskusija: Stoti į Tarybų Sąjungą apsimokėjo

33. nu py z dėjimas2011 12 27 21:38:46

Blogiausia, kad yra dalelė tiesos, o visa kita šlamštas. Čia labai gudri klastotė, pridengta šiokiomis tokiomis tiesomis. Būtų vien melas – lengva paneigti. Pvz dėl saujelės privilegijuotojų. Arba šūdbajoriai – karališka bajorų draugija ir dabar pratempinėja idėjas, kad Lietuvą žlugdė Basanavičius ir bajorų žemės atėmimas. Bet jie sėkmingai atsiiminėja per visokias žemėtvarkas jiems nepriklausančią žemę – nes turi dokumentą, t.y. padirbtą popieriuką. Bet jiems, kaip ir žydams nei lopinėlis tos žemės nepriklausė. Kaip ir Vilniaus šūdlenkiams . Juk jie visi kovojo PRIEŠ nepriklausomybę kaip tada, taip ir 90 metais. O dabar kovotojai prieš Lietuvą ją atsiiminėja, kuria sau privilegijas. Įstojimas nei klaida, nei neklaida – jau įvykių grandinė nuo Lietuvos nebepriklausė – karo mašina važiavo. Ir ar atsišaudė, ar nesipriešino rusų armijai – nieko nekeitė. Vokiečiai trumpam išgelbėjo nuo žydiškojo genocido, bet vėl grįžus sovietams – jis su dvigubu įniršiu buvo tęsiamas gal net pagal tuos pačius žydo Todeso ir panašių kolaborantų sudarytus sąrašus. Tai tikrojo genocido sąrašai, nes buvo atrenkami Tautos geriausi.

32. Ignas2011 11 24 17:29:56

Nesutinku. Geriau savas diktatorius, nei svetimas jungas. Vilnių ir Klaipėdą galima buvo atsiimti jėga anksčiau, va kur didžiausia klaida buvo, nesirašyti sutarčių, bet greičiausiai vis vien būtume nukariauti, kaip kad latviai...

31. Liva792011 08 16 12:22:56

Geras straipsnis, 170 tūkst. ištremė, priverstinai vęžė į Sibirą dirbt, dabar jaunimas irgi važiuoja dirt svetur, tik pasirinkdamas šiltesnius kraštus...o skundė tremtinius tie patys lietuviai

30. V2011 06 02 20:13:11

Įdomu kiek tie naujieji maskvos šulai algos gauna? Ir ar rubliais? :–)))

29. as2011 05 14 02:52:20

Puikus straipsnis. Na kiek–gi uždirbdavo samdiniai, kurie sudarė didžiąją dirbančiųjų dalį 50–100Lt gaunamu Kalėdų progą, PER METUS!!! Ir jokių prošvaiščių..

28. Vilmis2011 03 31 11:50:14

Pati naujausia istorija akivaizdi: dabartinė demokratiška Lietuvos valdžia penkis kartus daugiau šalies gyventojų privertė palikti šalį, nei Stalino represijos metais.

27. Algis2010 06 25 21:32:31

Šarkanai, atsimeni, koks supistas pastumdėlis buvai 40–oj vidurinė? Tu ir šiandien toks pats clumsy atžagareiviškas urodas su vurdalako snukiu? Tu ir po šiai dienai turbūt bobos nepisęs, išsigimėli supistas. Sutiksiu kur, žiebsiu į danits tokiam durniui. Čiulpk, fašiste.

26. Gintaras2010 04 02 18:36:12

Autorius teigia, jog būtent Tarybų Lietuvoje buvo sukurta pramonė. Ta surogatinė, sistetinė pramonė, kuriai žaliavas vežė iš Rusijos, kuri galėjo egzistuoti tik tempiama tos pačios Rusijos. O seniau egzistavę privatūs ūkiai, sudarę tkrąjį lietuviškos pramonės ir ekonomikos branaduolį buvo sunaikinti ir perorganizuoti į parazituojančius, nenaudingus, žemdirbius įbaudžiauninančius kolektyvinius ūkius. Žmonės buvo kvailinami, atpratinami nuo savarankiškumo, organizuotumo (juk valdžia jiem iš karto paskirdavo darbo vietas, nesvarbu reikalinga ar ne buvo ta pareigybė). Neaišku kiek žmonių būtų migravę iš Tarybų sąjungos, jeigu to nebūtų draudusi valdžia. Migraciją ir trėmimus nederėtų lyginti.

25. Kaimietis2009 07 15 18:21:09

Po Stalino mirties jo turto liko tik pypke ir kostiumas,kas gi liks po musu tautos isrinktuju?

24. ubagas2009 06 03 19:29:57

kazkas cia minejo komentaruose, kad 170 000 buvo iszudyta. Istikro ne iszudyta o istremta. Didele dalis ju gryzo

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Stojimui į Tarybų Sąjungą alternatyvų nebuvo

  Akivaizdu, kad Lietuvos įstojimas į Tarybų Sąjungą 1940 m. buvo geriausias istorinis sprendimas (mažiausias blogis) tuometinėmis istorinėmis aplinkybėmis.

 • Lietuva ir Rusija – suklastota istorija

  Oficialioji Lietuvos ir Rusijos santykių istorija yra klastojama nutylint akivaizdžius faktus – taip, kad Rusija būtų kuo labiau apjuodinta lietuvių akyse.

 • Istorija – politikų prostitutė

  Istorija klastojama siekiant politinių tikslų. Tipiškas pavyzdys – 1791 m. gegužės 3-iosios konstitucija.

 • Lietuvybė ir Katalikų bažnyčia istorijoje

  Katalikų bažnyčia ilgą laiką vykdė lietuvių tautos genocidą, buvo didžiausia istorijoje lietuvybės persekiotoja ir naikintoja. Vis dėlto, tarp katalikų dvasininkų pasitaikydavo ir vienas kitas Lietuvos patriotas.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (1)

  Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis