.

Diskusija: Rugsėjo 11-oji – tada ir dabar

10. Aleksas2011 09 27 22:03:57

Gal kam įdomu? :)))
://vvvvvv.youtube.com/v vatch?v~oYAjBvn_ksLg& ;feature~related

9. To Leo2011 09 23 11:55:02

siūlau pasielgti kitaip t. y. kaip senam anekdote: Seime sėdi lansbergis su savo šutve ir svarsto ką daryti ir iš kur pinigų gauti? Kažkas pasiūlo gal skelbiam karą Russijai. Lansbergas atsako tu ką išprotėjai mes pralaimesim. Jam atsako žiurekit prancuzai skelbe karą– pralaimėjo bet kaip gyvena, suomiai taip pat bet kaip gyvena, vokeciai taip pat. Lansbergis pasedejo pagalvojo ir pasake o jaigu mes laimesim?

8. Marius2011 09 20 10:20:50

Dėl 2001–09–11 įvykių kalta yra pati Amerika, tiksliau beatodariškas Izraelio rėmimas vykdomas JAV. JAV išprovokavo tokį atsaką koks buvo. Dar giliau žvelgiant kaltas Izraelis, pats Izraelio egzistavimas. Ilgai reikia paaiškinti, manau jūs, Giedriau Šarkanai, privalote išsamiai paaiškinti žmonėms. Pabandysiu. 1947 buvo įkurta Izraelio valstybė. Pagrindas: čia gyveno žydai iki 70 metų, kol romėnai žydus iškėlė, t.y. žydai naudojosi savo pačių susigalvota „teise į sugrįžimą“. Atsikėlę į Palestiną žydai išvarė arabus, kurie čia gyveno ~1900 metų ir įkūrė savo valstybę Izraelį. Noriu aiškiai parašyti, kad neprilipdytų etikečių „antisemitas“ ir pan. Aš nekenčiu Izraelio, bet ne žydų. Žydus suprantu (bet nepateisinu), nes kėlimąsį paskatino Hitlerio vykdytas Holokaustas, ir išgyvenę žydai bijodami Holokausto pasikartojimo iš Europos suplaukė į Palestiną, čia įkūrė Izraelį. Bet kokiu atveju negalima pateisinti žydų apsigyvenusių Palestinoje, nes kerštą už Holokaustą jie išliejo ant niekuo dėtų arabų juos išvarydami iš namų. Žinau, kad Jeruzalės muftijus buvo nacistas, tačiau tai nieko nekeičia, dauguma arabų nei buvo nacistai, nei žinojo apie Hitlerio idėjas. Galima visiškai suprasti arabų, arabų šalių pasipiktinimą ir karus su Izraeliu. Ir visi suprantame, jei ne JAV parama (finansinė ir karinė) iš Izraelio nieko neliktų. Todėl arabų teroristai nukreipė smūgį Izraelio gynėjui. Elementaru. Kaip jūs elgtumėtes jei matytumėte nuolat skriaudžiamą kaimyną, kurio skriaudėjas remiasi kito kaimyno parama, ar nesipiktintumėtes abiejais skriaudėjais? 895 metais vengrai po ilgų klajonių apsigyveno ten kur dabar gyvena. Kas būtų jei vengrai sumanytų pasinaudodami „teise į sugrįžimą“ apsigyventi prie Volgos ir Kamos upių kurias paliko apie 8 amžiuje? Juk jei Izraelis buvo įkurtas praėjus ~1900 metų nuo čia gyvenusių žydai, tai vengrai turiu daugiau teisių į žemes kurias jie paliko prieš ~1200 metų. Tokiu atveju karai neišvengiami. Trumpai ir aiškiai: terorizmo priežastis akivaizdi, pats Izraelio, valstybės neturinčios jokio logiško pagrindo egzistuoti, egzistavimo faktas.

P.S. Žinau kaip išspręsti šitą problemą, tačiau ji sukeltų daug pasipiktinimo. Reikia gražinti žydams tą nuosavybę (nacistų ir komunistų atimtą) kur jie turėjo Europoje, tame tarpe ir Lietuvoje, ir tegul gyvena čia, kur ir šimtus metų gyveno. Be abejo tokiam žingsniui reikia pasiryžimo, kai Lietuvoje klęsti primityvus antisemitizmas, tai sunkiai įmanoma, tačiau kito kelio žmonijai nėra.

7. perkūnas2011 09 15 15:03:49

Yra daugybė įrodymų, kad spec tarnybos visaip skatino teroristus, kad TAI įvyktų. Per diskavery rodė filmų seriją apie Osamos šnipų tinklą, kurį kontroliavo jav spec tarnybos ir leido veikti, kad paskui galėtų apkaltinti TUO bet kutrią šalį ir ten įsiveržtų. Kas turi ausis – tegu klauso.

6. Aleksas2011 09 10 23:41:23

Rugsėji 11 –– blefas ir melas. Iki šiol.

5. Giedrius2011 09 09 21:19:51

Taip, taip, kai ko nesupranti, tai paprastai ieškai problemos ne savyje.

4. Eseras2011 09 09 20:55:50

Nelabai supratau priežastinio ryšio tarp Bušo Jn. užsienio politikos ir nekilnojamo turto burbulo, tarp nekilnojamo turto burbulo ir siekio išpūsti JAV biudžetą. Prastai pas Čičinską musęt mokeisi.

3. Leo2011 09 09 18:55:32

O ar yr toks užpakalis, į kurį Lietuvai būtų naudinga lįsti? Juk ten taip šilta ir saugu būna:)

2. Giedrius2011 09 09 10:57:10

Šiuo atveju tai ne taip svarbu kas suorganizavo. Svarbu tai, kad Rugsėjo 11–oji įgalino Bušą panardinti JAV ir visus Vakarus į didelį šūdą.
Bušui asmeniškai tai turbūt nelabai svarbu. Su juo susijusios naftos kompanijos prisivogė tiek, kad užteks ir proanūkiams, žinoma, jei iki to laiko musulmonai neįves JAV šariato.

1. Aradija2011 09 09 10:21:28

Palaukit, o kur tos mintys, kad JAV pati suorganizavo tą teroro aktą? gi įrodymų tiek daug, kad vargu tuom nepatikėti?

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Išgama

  Išgama – sąvoka. Išgama – turbūt geriausias trumpas lietuviškas pavadinimas Lietuvą išduodančiam politikui.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (1)

  Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (2)

  Margiris ir narsieji Pilėnų gynėjai užmiršti, užtai kiekviename žingsnyje mus persekioja lietuvybės ir moralės naikinimą išaukštinančio mito apie Mindaugą ir „krikštą“ atgarsiai. Netgi Eurovizija yra tapusi oficialia lietuviškumo naikinimo priemone.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (3)

  Išaukštinę Mindaugą su ciniškųjų istorikų pagalba, šiandieniniai Lietuvos valdovai mano pateisinę ir savo pačių niekšybes. Lietuvybė toliau žeminama, Lietuva pardavinėjama, ir taip pat kaip ir 13 a. Mindaugo nusikaltimai, tai vadinama „ėjimu į Europą“.

 • Pagonybė ir pagonys

  Pagonybė ir pagonys – sąvokos ir vartojimas. Žodžiai pagonys ir pagonybė buvo išgalvoti ir dar dabar yra vartojami krikščionių siekiant pažeminti kitų tikėjimų žmones.

 • Genocidas

  Genocidas – sąvoka ir trumpas komentaras

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis