.

2012 m. rugpjūčio 7 d.

Pagaliau atostogos!

Po penkiolikos įtempto rašymo dienų laikas padaryti pertrauką.

Prieš 15 dienų pažadėjau padaryti viską, kas mano jėgose, kad nors kažkiek sumažėtų Katalikų bažnyčios įtaka bei lietuvių baimė nors kiek pasipriešinti dabartiniam valdančiajam režimui ir paskutiniu metu tik tuo teužsiėmiau.

Per šį laiką parašiau 15 (!) neblogai argumentuotų pareiškimų Generalinei prokuratūrai, Žurnalistų etikos Inspektorei bei Lygių galimybių Kontrolierei.

Turėjau minčių dar kreiptis į prokuratūrą dėl Doveikos pasisakymų bei egzorcistų mano nuomone galimo šundaktariavimo. Vis dėlto nusprendžiau, kad šiam kartui jau užteks. Doveika palauks, o egzorcistai mano supratimu yra tiesiog perlas Lietuvos katalikų bažnyčios karūnoje.:-)

Kiek suprantu, to, ką parašiau, turėtų užtekti bent jau absurdiškojo 170-ojo Baudžiamojo kodekso straipsnio panaikinimui ar esminiam pakeitimui. Žinoma, gyvename Lietuvoje.

Džiaugiuosi, kad pagaliau suformulavau ir paskelbiau savo hipotezes apie komunijos reikšmę Katalikų bažnyčiai. Kad nors išplėsiu savo mintis apie komuniją kaip idealų būdą šventikams-pedofilams išsirinkti nuolankias aukas. Juk taip galima visiškai realiai paaiškinti kaip istoriniai vyskupai-pedofilai virtuozai sugebėdavo išsirinkti dešimtis ar net šimtus aukų, iš kurių nė viena metų metus nedrįsdavo prasižioti apie jai į burną kištą žmogaus kūną, kur kas natūralesnį už komunijos vaflį.

Per tas 15 dienų faktiškai parašiau dienoraštyje ne pačią mažiausią knygą:-), kurios kokybe esu visai patenkintas. Visa tai maloniai priminė jaunystę, kai sesijos pabaigoje irgi greitai reikėdavo parašyti visą krūvą semestrinių darbų, kursinį ar dar ir diplominį.:-)

Vis dėlto yra didžiulis skirtumas tarp rašymo dėstytojams verčiant:-) ir savo noru. Jei tada slėgdavo priverstinis rašymo pobūdis, dažnai nuobodžios temos, tai dabar patyriau nemenką intelektualinį pasitenkinimą.

Man šis rašymas buvo labai svarbus, ir labai džiaugiuosi, kad vis dėlto atlikau tai, ką atidėdinėjau jau daugiau kaip tris metus.

Dėkoju dievams už pasiųstą ženklą, Raganai – už galimybę regėti tai, ko nemato kiti, Perkūnui – už suteiktą stiprybę, taip pat artimiems žmonėms – už moralinę paramą ir patarimus.

Laikas atostogoms, ir kurį laiką negadinsiu nuotaikos kilometriniais tekstais bei nuobodžiomis įstatymų citatomis!:-)

Diskusija

6.  Esther liked you! Click Here:...2022 02 16 01:01:59

1rvluz

5. Audrius> Nejaugi2012 08 08 12:26:18

Aišku atostogauja– nuo Švėkšnos nepasislepsi

4. Giedrius2012 08 07 14:42:06

Ačiū už gerus linkėjimus! :)

3. Nejaugi2012 08 07 12:34:49

ir Šėtonas atostogauja?

2. Grigorijus2012 08 07 12:28:42

Gero kelio! Ir kuribingu atostogu.


1. Inokentijus G.2012 08 07 12:18:49

Linkiu gerų atostogų ir naujų įžvalgų!

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Išgama

  Išgama – sąvoka. Išgama – turbūt geriausias trumpas lietuviškas pavadinimas Lietuvą išduodančiam politikui.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (1)

  Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (2)

  Margiris ir narsieji Pilėnų gynėjai užmiršti, užtai kiekviename žingsnyje mus persekioja lietuvybės ir moralės naikinimą išaukštinančio mito apie Mindaugą ir „krikštą“ atgarsiai. Netgi Eurovizija yra tapusi oficialia lietuviškumo naikinimo priemone.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (3)

  Išaukštinę Mindaugą su ciniškųjų istorikų pagalba, šiandieniniai Lietuvos valdovai mano pateisinę ir savo pačių niekšybes. Lietuvybė toliau žeminama, Lietuva pardavinėjama, ir taip pat kaip ir 13 a. Mindaugo nusikaltimai, tai vadinama „ėjimu į Europą“.

 • Pagonybė ir pagonys

  Pagonybė ir pagonys – sąvokos ir vartojimas. Žodžiai pagonys ir pagonybė buvo išgalvoti ir dar dabar yra vartojami krikščionių siekiant pažeminti kitų tikėjimų žmones.

 • Genocidas

  Genocidas – sąvoka ir trumpas komentaras

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2023 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis