.

2013 m. sausio 30 d.

Tautinė žiniaspauda duoda garo!

LNK žurnalistai be jokiu skrupulų iškraipė mano kreipimosi į VAT esmę ir nesivaržydami pridėjo įžūlaus šmeižto – akivaizdžiai siekdami bet kokia kaina sumenkinti mane ir mano tikslus.

Šiandien ryte buvau nustebintas. Pažadino LNK žurnalistė (telefonu :-)) ir įsiprašė paimti interviu apie mano kreipimąsi į Vyriausiąjį administracinį teismą dėl vienos lyties asmenų santuokų įteisinimo bei leidimo įsivaikinti artimiems giminaičiams.

Televizijos jau kurį laiką manęs nebelankė, tad buvo visai smagu paplepėti prieš kamerą, prisiminti naivią jaunystę, kai dar tikėjau tautiniu teisingumu, žurnalistų etika ir pan. fantazijomis.

Vis dėlto, kaip ir reikėjo tikėtis, tautinė žiniaspauda parodė savo tikrąjį veidą, ir mano kreipimasis buvo pristatytas LNK akivaizdžiai siekiant jį kaip tik galima sumenkinti.

Nieko kito ir nesitikėjau iš televizijos, kuri begėdiškai skelbė propagandą prieš pat euroreferendumą, kai agituoti jau nebuvo begalima. Vis dėlto, šį kartą buvau tiesiog ciniškai apšmeižtas.

Televizijos laidoje buvau pavadintas „bedarbiu“ – kas reiškia norintį, bet neturintį darbo žmogų – akivaizdžiai norint mane pristatyti nevykėliu, ieškančiu pigaus populiarumo, kadangi daugiau nieko nesugeba.

Be to, buvo pareikšta, kad aš ginu homoseksualų teises, nors mano abu kreipimaisi į teismus buvo skirti visų neturinčiųjų kitos lyties sutuoktinio lietuvių teisėms. Norėta mane pristatyti konkrečiai gėjų, o ne lietuvių tautos interesų gynėju, kokiu save laikau.

Pagaliau, žurnalistai begėdiškai melavo, kad aš jau pralaimėjau vieną teismą – iš tikrųjų jokio teismo dar nebuvo, ir dabartinis mano kreipimasis į Vyriausiąjį administracinį teismą tėra apeliacija dėl Vilniaus apygardos administracinio teismo atsisakymo nagrinėti mano prašymą.

Taigi, ant manęs eilinį kartą buvo išpiltas kibiras žiniaspaudinio melo, ir ko gero teks eilinį kartą ieškoti teisingumo. :-) Juk negaliu leistis, kad mane šmeižtų licenzijuota televizija. :-)

Laiškas žurnalistei ir LNK

Pradžiai prašau oficialiai paneigti mane šmeižiančią informaciją. Nors ir labai abejoju, kad tai bus padaryta.

Giedrius Šarkanas


Agnei Vederytei ir LNK televizijai

Prašymas
2013-01-30


Prašau Jūsų ir LNK oficialiai ir viešai paneigti du 2013 m. sausio 30 d. 17 valandos laidoje „Labas vakaras, Lietuva“ ir galimai kokiose nors dar LNK laidose apie mane paskelbtos informacijos aspektus.

1) Buvau kelis kartus pavadintas „bedarbiu“, kas reiškia norintis, ieškantis, bet neturintis darbo, o teisiškai – dar ir užsiregistravęs darbo biržoje. Tuo tarpu aš neieškau darbo ir nesu užsiregistravęs darbo biržoje. Todėl vadinimas manęs „bedarbiu“ mano giliu įsitikinimu yra šmeižtas.

2) Buvo teigiama, kad aš prašau legalizuoti „homoseksualių asmenų santuokas“. Tuo tarpu aš, kreipdamasis į administracinius teismus, faktiškai visiškai neskyriau dėmesio lytinei orientacijai. Prašau legalizuoti vienos lyties asmenų bei artimų giminaičių santuokas ir panaikinti draudimą įsivaikinti ne sutuoktiniams, tuo būdu apginant kiekvieno žmogaus teises į šeimą nepriklausomai nuo jo lytinės orientacijos ar galbūt aseksualumo bei sėkmės elemento. Teigimas „prašydamas įteisinti artimų giminaičių ir homoseksualių asmenų santuokas“ neatitinka tikrovės ir, mano nuomone, irgi traktuotinas kaip šmeižtas.

Todėl prašau oficialiai, viešai ir aiškiai – ne mažiau efektyviai, nei buvo paskelbta tikrovės neatitinkanti informacija – paneigti abu teiginius: kad esu bedarbis ir kad prašau įteisinti būtent homoseksualių asmenų santuokas, – ir mane informuoti, kada ir kaip tai buvo padaryta.


Giedrius Šarkanas

Diskusija

5. Giedrius2013 02 02 22:16:54

Kol kas tuo nesidomėjau. Nebuvo kada. Bet, kiek suprantu, yra toks vadinamasis žurnalistų etikos inspektorius, kuris tokiais dalykais turėtų užsiimti.

4. RASA2013 02 02 17:57:19

Giedriau, pradžiai prašei oficialiai paneigti tave šmeižiančią informaciją...O kas bus pabaigai? Kreipsies į teismą?

3. Giedrius2013 02 01 00:01:01

Tiesiog jei jau ką pradedu, stengiuosi pabaigti, kiek tai nuo manęs priklauso.:)
O ir savo tautos labui norisi ką nors nuveikti.

2. RASA2013 01 31 19:38:58

Sveiki, Giedriau. Jūsų dienoraštį suradau, ieškodama informacijos apie morlinę žalą. Nustebino jūsų atkaklumas. Smalsu būtų sužinoti, ką jums tas duoda? Aštrius pojūčius? Ar greičiausiai tik problemas, nervus, išlaidas? Esu panašaus charakterio, todėl ieškau panašių :)

1. myce2013 01 30 23:11:58

Žurnalistai irgi žmonės. Kaip matyti, patekote į nagus anaiptol ne proto bokštui. Užuojauta.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis