.

2013 m. vasario 4 d.

Keičiu orientaciją :-)

Nuo šiol stengsiuosi mažiau rašyti apie Lietuvą ir lietuvių tautos problemas. Yra ir daugiau įdomių temų. :-)

Daugiau, kaip metus intensyviai rašiau su Lietuva susijusiomis temomis. Kreipiausi į įvairias vadinamosios „teisėsaugos“ įstaigas, tokias kaip prokuratūra, teismai ir pan.

Ypatingais pasiekimais pasigirti negaliu. Nors buvo pakankamai įdomu pačiam pamatyti, kokiame apgailėtiname lygyje yra LR teisėsauga (materialine prasme – užtenka žvilgsnio į eilinį policijos komisariatą, žinoma, ne tokį, kuriam vadovauja koks nors visoje Lietuvoje žinomas vagis komisaras), faktiškai teko asmeniškai įsitikinti, kad viešoji nuomonė apie daugumą Lietuvos teisėjų ir prokurorų yra absoliučiai teisinga.

Dabar jau visiškai sutinku su teigiančiaisiais, kad į Lietuvos prokuratūrą ar teismus eiliniam (neturinčiam išskirtinių pažįstamų, kurie galėtų primygtinai įtikinti, išgąsdinti ar kitaip paveikti „pareigūnus“) lietuviui (ne žydui, čigonui ar kitų privilegijuotų Lietuvoje tautų atstovui) be kyšio kreiptis visiškai nėra prasmės.

Kiek galiu spręsti iš savo pusmetinės „zajavų“, skundų ir pan padavinėjimo bei aukščiausiųjų teismų stebėjimo praktikos, Lietuvos prokurorų ir teisėjų kvalifikacija atrodo tiesiog tragiška. Bent jau nemaža jų dalis (sprendžiant pagal mano patirtį) ne tik nesugeba perskaityti konkrečių įstatymų straipsnių, bet ir neretai visiškai nusišneka savo oficialiuose nutarimuose.

Net ir (išsireiškiant „ne korektiškai“, bet ne baudžiamai teisėjų žargonu) „iškrypėliai“ Aukščiausiojo teismo teisėjai (nežinau, ar dėl savo piktavališkumo, neišprusimo, ar tiesiog kvailumo) begėdiškai ignoruoja tiek Konstituciją, tiek Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių konvenciją (šiuo atveju, draudžiančias diskriminuoti dėl pažiūrų ir įsitikinimų).

Taigi turiu pripažinti, kad sąžiningam lietuviui kreiptis į Lietuvos teismus iš tiesų yra beprasmiškas laiko ir lėšų švaistymas.

Iš kitos pusės, įsitikinau, kad Lietuvos žiniaspauda piktybiškai ignoruoja svarbias lietuvių tautos problemas. Vienintelė žurnalistų reakcija į mano iniciatyvas buvo LNK reportažas, kuriame buvo tiesiog begėdiškai iškreipti mano siekio įteisinti vienos lyties asmenų santuokas tikslai, aš buvau ciniškai apšmeižtas.

Todėl nuo šiol orientuosiuosi į užsienio auditoriją: tiek skaitytojus, tiek žiniasklaidą, tiek teismus. Nors ir esu užkietėjęs nacionalistas – galva sienos nepramuši. Revoliucijai organizuoti kol kas dar potraukio nejaučiu. :-)

Paskutiniu metu visiškai atnaujinau antrąjį savo tinklaraštį, ir nuo šiol daugiausiai dėmesio skirsiu rašymui ne lietuvių kalba. Visus savo kreipimusis į Strasbūro žmogaus teisių teismą dėsiu į savo daugiakalbę svetainę.

Žinoma, aš užbaigsiu VISKĄ, ką esu pradėjęs, Lietuvos teismuose ir, kaip žadėjau, informuosiu apie teismų atsakymus ir pakomentuosiu begėdiškai Lietuvos teisėjų reiškiamą panieką Konstitucijai, įstatymams bei žmogaus teisėms (jau nekalbant apie lietuvių tautą ar konstitucinę LR santvarką), pribloškusią netgi :-) mane, nepaisant mano išsilavinimo ir ankstyvo susipažinimo su aukščiausiųjų LR teismų ir teisėjų niekšybėmis.

Tačiau stengsiuosi daugiau rašyti į Counter-Propaganda.com, o Lietuviais.lt publikuosiu tik tai, kas mano nuomone bus būtina.

Bet kokiu atveju, sveika laikas nuo laiko pakeisti gyvenimo būdą, pažvelgti į viską iš kito kampo, pagalvoti ir parašyti kita kalba, padiskutuoti su kitokia auditorija. :-)

Diskusija

3. Giedrius2013 02 04 20:29:17

Visai ne, bent jau kol kas. Truputi atsibodo į sieną daužyti:)

2. B. Inokentijus2013 02 04 20:28:13

Man atrodo, kad tos zajavos pačios iš savęs buvo pernelyg sudėtingos, turbūt nieks nesikreipia dėl tokių dalykų, klausimai būna kasdieniškesni, tai ir nebesusigaudo teisėjai bei prokurorai

1. Voldzak2013 02 04 19:28:24

Ką, saugumas užlaužė? Vilko bijaisi – į mišką neik.
Aš tada irgi išeinu

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Išgama

  Išgama – sąvoka. Išgama – turbūt geriausias trumpas lietuviškas pavadinimas Lietuvą išduodančiam politikui.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (1)

  Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (2)

  Margiris ir narsieji Pilėnų gynėjai užmiršti, užtai kiekviename žingsnyje mus persekioja lietuvybės ir moralės naikinimą išaukštinančio mito apie Mindaugą ir „krikštą“ atgarsiai. Netgi Eurovizija yra tapusi oficialia lietuviškumo naikinimo priemone.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (3)

  Išaukštinę Mindaugą su ciniškųjų istorikų pagalba, šiandieniniai Lietuvos valdovai mano pateisinę ir savo pačių niekšybes. Lietuvybė toliau žeminama, Lietuva pardavinėjama, ir taip pat kaip ir 13 a. Mindaugo nusikaltimai, tai vadinama „ėjimu į Europą“.

 • Pagonybė ir pagonys

  Pagonybė ir pagonys – sąvokos ir vartojimas. Žodžiai pagonys ir pagonybė buvo išgalvoti ir dar dabar yra vartojami krikščionių siekiant pažeminti kitų tikėjimų žmones.

 • Genocidas

  Genocidas – sąvoka ir trumpas komentaras

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis