.

2013 m. vasario 20 d.

Chaosas Vilniaus rajono apylinkės teisme

Teisėja atsisako priimti mano skundą, raginantį vis dėlto pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Kristaus Karaliaus intronizavimo, dėl terminų, nors teismo nutartį gavau neregistruotu laišku. Teismai begėdiškai ignoruoja mūsų teises.

Šiandien gavau Vilniaus rajono teismo teisėjos nutartį nepriimti mano skundo dėl prokuratūros atsisakymo tirti valstybės perversmą, kadangi teisėjos nuomone praleidau apskundimo terminus.

Skausmas ir neviltis. :-)

Negana, kad LR teismai nusirito iki to, jog siuntinėja savo nutartis neregistruotais laiškais, bet dar ir remiasi SAVO PAČIŲ APLAIDUMU priiminėdami savo nutartis – juk skundžiamą teismo sprendimą gavau NEREGISTRUOTU laišku!

Ir vėl gavau teismo nutartį be jokio antspaudo – faktiškai negaliojančią.

Kas dedasi Lietuvos teismuose? Tik ir girdi kasdien naujas žinias apie teisėjų korupciją, aplaidumą, įstatymų nepaisymą.

Vakar girdėjau per radiją, kad kažkokiame Vilniaus teisme vėl kažką pavogė ar iššvaistė – 20 000 litų ar pan. Ir tai jau visiškai manęs nebestebina, na nebent kad suma nedidelė bendrame masinio vogimo iš Lietuvos kontekste.:-)

Vis dėlto Grybauskaitės pastangos kažkaip kuopti teismuose susikaupusį mėšlą vis dar neduoda vaisių. O gaila. Kol Lietuvos teismai išlieka neteisingumo, įstatymų nesilaikymo ir paniekos lietuviams bei jų teisėms simboliu, vilties, kad mūsų tautai gali pavykti išlikti, neatsiranda.

Eilinis skundas Vilniaus apygardos teismui

Brrr, kaip atsibodo skundus rašinėti. Kai tik susiduri su LR teismais, sunku atsikratyti įspūdžio, kad įlipai į kažkokią amorfišką, tąsią, prie batų limpančią medžiagą.:-)

Giedrius Šarkanas


Vilniaus apygardos teismui
per Vilniaus rajono apylinkės teismą


SKUNDAS
Vilnius
2013-02-20


2012 m. vasario 20 d. susipažinau su Vilniaus rajono apylinkės teismo teisėjos Jolantos Bagdonienės nutartimi neperduoti mano skundo Vilniaus apygardos teismui dėl to paties teismo teisėjos Ievos Pliuirienės 2012 m. gruodžio 10 d. nutarties netenkinti mano prašymo įpareigoti prokuratūrą pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Kristaus Karaliaus intronizavimo Vilniaus rajone.

Bagdonienės nuomone, aš praleidau apskundimo terminą. „Pareiškėjas skunde nurodė, jog su nutarties turiniu susipažino 2013-02–05, tačiau nenurodė ir nepateikė įrodymų, patvirtinančių, kada minėtą nutartį gavo (pateikta voko tik vienos pusės kopija). Kadangi skundas teisme gautas beveik po dviejų mėnesių po nutarties išsiuntimo, laikytina, kad įstatyme nustatytas skundo padavimo terminas yra praleistas.“

Tačiau noriu pastebėti, kad laiškelis su minėtąja teismo nutartimi atėjo paprastu paštu, ir jis greičiausiai užsimetė kažkur su reklamomis niekieno nepastebėtas. Suradau jį tik po intensyvios paieškos – tada, kai gavau panašią nutartį dėl analogiško savo skundo Šalčininkų rajono apylinkės teismui. Mano nuomone, iš mano pateiktos voko pagrindinės pusės kopijos minimalų teisinį išsilavinimą turinčiam asmeniui turėjo būti aišku, kad laiškas atėjo paprastu paštu ir niekada nebuvo man įteiktas – vadinasi galiu jį skųsti 7 dienas nuo tada, kai jį suradau, pastebėjau ir atplėšiau. Akivaizdu, kad kita voko pusė iš principo negali nieko įrodyti ar pakeisti.

Taip pat akivaizdu, kad aš iš principo negalėjau pateikti daugiau įrodymų dėl susipažinimo su nutarties turiniu datos. Problema atsirado dėl (mano nuomone, niekaip nepateisinamo) Vilniaus rajono apylinkės teismo aplaidumo – išsiunčiant man teismo nutartį ne registruotu, o paprastu paštu. Mano nuomone, jau vien tuo buvo pažeista mano teisė į teisėtą teismo procesą.

O iš neteisės teisė nekyla. Todėl akivaizdu, kad Bagdonienė be jokio teisinio pagrindo nusprendė, jog aš praleidau apskundimo terminą – taip versdama man kaltę dėl ciniško Vilniaus rajono apylinkės teismo aplaidumo ir dar labiau apsunkindama mano patirtą moralinę žalą, atsirandančią matant, kaip teismai pažeidinėja mano procesines teises.

Noriu taip pat pastebėti, kad ant mano gautos Bagdonienės nutarties nebuvo nei teismo, nei kokio nors kito liudijančio jos autentiškumą antspaudo. Susidaro įspūdis, kad Vilniaus rajono apylinkės teisme vyksta kažkoks mažai ką bendro su teise turintis chaosas – teisėjams laisva forma siuntinėjant į visas puses atsisakymus netgi priimti prašymus dėl iš piršto išlaužtų priežasčių. :-)

Manau, kad tokios teisėjų ir teismų veikos netoleruotinos. Mano nuomone, akivaizdu, kad Lietuvos teismai įprato begėdiškai nesilaikyti Konstitucijos ir įstatymų; perskaičius kai kurias nutartis, susidaro įspūdis, jog teisėjais LR gali dirbti ir akivaizdžiai nekompetentingi asmenys. Todėl nieko keisto, kad teismai ir teisėjai tapo visuotinio nepasitikėjimo, o gal netgi tautos pasišlykštėjimo objektu.

Teko girdėti per radiją, kad yra pagrindo manyti, jog Vilniaus apygardos teismuose dideliais mastais vagiamos ar kitaip švaistomos lėšos. Tačiau mano nuomone tai nesuteikia teismams teisės pažeidinėti mano procesines teises siuntinėjant savo nutartis neregistruotais laiškais ir po to atsisakant priimti skundus dėl tariamo terminų praleidimo.

Todėl prašau atšaukti Vilniaus rajono apylinkės teismo teisėjos Jolantos Bagdonienės 2013 m. vasario 13 d. nutartį nepriimti mano 2013 m. vasario 11 d. skundo ir šį skundą svarstyti.

Giedrius Šarkanas

Diskusija

4. BG9PRHNrH2016 05 15 02:54:59

Alokazaam–informatian found, problem solved, thanks!

3. Teresė2015 01 19 21:30:33

Problema tame, kad LR įstatymai kai kuriems „teisėjams“ tuščias garsas, priedanga, kad „dirbti“ teisėju ir gauti nemažus pinigus. Susidūriau su tokiais, vieni – absoliučiai ignoravo ne tik normalią mąstyseną ir protą; ne tik tai, ką mato akys – oficialius įrodymus (dokumentus),netgi, nepaisė imperatyvių teisės normų, tame tarpe LA teismo nurodymų, kiti, nenorėdami dirbti, paprasčiausiai, atsirašė, paneigdami LAT nutartyje nurodytus reikalavimus, advokatas atvirai įvardino kokiems teismams ir kiek reikalinga duoti kyšiams pinigų, kad laimėti bylą (esant r tiesai ir įstatymams mano pusėje).Jeigu, netgi, teismuose nebegalima apginti savo teises, nes ir teismuose gyvuoja nepadengtas melas, LIETUVA ŽŪSTA. Nejaugi valdžios žmonės to nesupranta??? Kur jėgos ir priemonės, galinčios ištaisyti padėtį? Tai ne demokratija, tai blogiau, nei ANARHIJA. Tai LIETUVOS –žlugimas

2. gOJmoclpUv2013 06 26 14:20:24

Oh yeah, faoublus stuff there you!

1. Uršius2013 02 20 14:37:39

Jei ieškai teisybės ir bandai už ją kovoti, galima ir laiptinėj laiškanešės palaukti, taip išeina

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2021 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis