.

2014 m. gegužio 7 d.

Rinkimai 2014 – idiotai vėl žiautaros po šūdą

Jau ir Jungtinės Tautos pripažino, kad LR rinkimai nėra nei laisvi, nei demokratiški. Bet šūdokratijos idiotai ir vėl nardys po tautos mėšlą.

Vėl rinkimai, ir, kaip visada, nieko naujo. Nieko bendro su demokratija neturinti LR rinkimų teisė tik dar labiau suabsurdiškėjo – padvigubinus minimalų partijos narių skaičių.

Jau ne kartą rašiau, kad reikalavimai sumokėti didžiulius užstatus, surinkti dešimtis tūkstančių parašų, vertimas mokėti milijonus už reklamą žiniaspaudoje, pagaliau reikalavimas tūkstančių narių politinėse partijose, padaro padorių – neapsivogusių, neapsimelavusių, nepasižadėjusių išduoti Lietuvą – žmonių išrinkimą faktiškai neįmanomu.

Dėl to vadinamąją „Lietuvos Respubliką“ jau seniai vadinu šūdokratija, o seimūnus, prezidentus, ministrus ir pan. – tautos atmatomis ar ir dar :-) griežčiau.

Neseniai man praktiškai :-) pritarė Jungtinių Tautų žmogaus teisių komitetas, oficialiai pripažinęs, kad LR Konstitucinio teismo pramanas, jog Rolandas Paksas ir pan. negali dalyvauti prezidento bei seimo rinkimuose, pažeidžia teisę į teisingus, laisvus ir visuotinius rinkimus.

Klausimas
Kuris apibūdinimas geriausiai tinka daugumai Lietuvos politikų: Seimo nariams, ministrams, prezidento patarėjams ir pan.?

Tautos žiedas

Tautos atstovai

Tautos padugnės

Tautos išmatos

Turima omenyje DAUGUMA – atskiri politikai gali iš esmės skirtis nuo daugumos.

Faktiškai netgi Jungtinės tautos pripažino, kad Lietuvoje vykdomi „rinkimai“ nėra nei laisvi, nei teisingi, nei demokratiniai. Manau, kad tai turėtų įtikinti ir kitiems :-) mano argumentams abejingus nors truputį mąstančius tautiečius, kad LR vykdomi „rinkimai“ tėra butaforija, juodojo humoro spektaklis idiotams.

Akivaizdu, kad faktiškai balsuojantys dabartinės „Lietuvos Respublikos“ „rinkimuose“ „renkasi“ tarp krūvos vieno už kitą šlykščiau apsidirbusių tautos atmatų – nuspręsdami, kuri iš Lietuvą jau seniai negailestingai dergiančių vagių gaujų galės prisivogti daugiausiai per ateinančius kelis metus.

Į valdžią besiveržiančių atmatų giminaičiai ar bendravagiai vėl balsuos už savo sėbrus. O pasakų apie demokratiją prisiklausę idiotai faktiškai vėl ners į pačią tautos kloaką, kad eilinį kartą savo rankomis išgriebtų ir įteiktų dar vieną mandatą vogti daugiausiai žiniaspaudai už reklamą sumokėjusiam, gražiausiai nusigrimavusiam ar begėdiškiausiai meluojančiam tautos išmatai.

Diskusija

5. UdBkFa1tgG2016 05 15 02:00:03

Back in school, I“m doing so much lenraing.

4. MuaHy0EVmT2014 09 26 01:58:28

Never seen a beettr post! ICOCB

3. LR pilietis2014 05 13 14:25:54

Pritariu, Giedriau! Aš savo balsavimo biuletenį sugadinau. Užrašiau, kad balsuoju už Rolandą Paksą, ir dar pasiunčiau nafig Konstitucinį Teismą su visomis jo dvasiomis. Normalioje teisinėje ir demokratinėje valstybėje tokio KT sprendimo eliminuojančio Paksą būti renkamam išvis neturėjo atsirasti. Garbės žodis nesu paksistas. Šitas jau tarptautiniu mastu pripažintas demokratijos apribojimas mane ir paskatino faktiškai boikotuoti rinkimus.

2. Giedrius2014 05 07 22:26:17

Na taip, būtent taip veikia šūdokratija. :))

1. B. Inokentijus2014 05 07 22:03:39

Tai gal netaip blogai, kad tos visos „š.matos“ sukoncentruotos vienoj vietoj – kitur tada mažiau jų rasi?

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Eleras

  Eleras (LR-as) – dabartinė Lietuvos valdžia. Nors ir mėgina vadintis „Lietuvos Respublika“, Eleras akivaizdžiai nėra nei Lietuvos, nei respublika. Praktiškai tai – antikonstitucinė nusikaltėlių gauja „ant Lietuvos“.

 • Gražulizmas

  Gražulizmas siaurąja ir plačiąja prasme. Gražulizmas – nepagarba homoseksualams ar tiesiog kitokiems ir jos demonstravimas.

 • „Tremtinys“

  Tremtinys kabutėse – sąvoka.

 • Čigonai

  Čigonai – sąvoka. Čigonus aukština, romais juos vadinti verčia Europos Sąjungos valdininkija ir negerbiantieji savo tautos lietuviai.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis