.

2014 m. gegužio 26 d.

Mėšlasauga kontratakuoja

Lietuviais.lt uždarius, teks kraustytis į lietuviais.com – šį kartą policija manimi užsiėmė rimtai: krata, pasižadėjimas neišvykti. Lietuvai liko kokie 5 metai.

Pagaliau :-) sulaukėme! Šiandien pas mane atvyko policija ir išsivežė mano kompiuterius bei kitką, ką rado išrausę namus.

Fotografavau juos, bet fotoaparato atmintį, aišku, irgi iš manęs atėmė. O gaila, ypač gražiai pareigūnas atrodė, :-) tualetą tikrindamas.

Bet kokiu atveju, kol manęs nepasodins, perkėlinėsiu šią svetainę į adresą www.lietuviais.com, jei ir po ta pasikas – dar kur nors kitur.

Bet kokiu atveju, visiems :-) linksma. Ir manęs nekentėjams, jau daug metų grasinantiems įvairiausiais būdais susidoroti, ir man – juk gerai žinau: ką rašau, ir kokie veikėjai :-) dominuoja prokuratūroje, teismuose bei žurnalistų etikos inspekcijoje. Gyvename supuvusioje, labiau mėšlo krūvą, nei respubliką primenančioje valstybėje, kuria daugiau ar mažiau šlykštisi dauguma lietuvių, tačiau taip ir nesugalvojame, ką galėtume padaryti.

Aš pasirinkau – provokuoti tautos atmatas, sakant jiems labiausiai nepatinkančią tiesą.

Kratos orderis buvo visiškai nemotyvuotas

Įdedu teismo įsakymą kratai:

Turbūt akivaizdu, kad argumentuojamosios dalies visiškai nėra. Pablevyzgota bendromis temomis – kaip ir visada, kai :-) mėšlasauga (neapsiverčia liežuvis pavadinti „teisėsauga“ neteisėje, korupcijoje ir paniekoje lietuvybei bei žmogaus teisėms skęstančias represines „Lietuvos Respublikos“ struktūras) susidoroja su tais, kurie nelenda valdžiai į užpakalį.

„Pranešimas apie įtarimą“ visiškai juokingas

Toliau – man įteiktas pranešimas apie įtarimą. Bet kaip sukurptas, su klaidomis tekstuose – jaučiasi žurnalistų etikos pusgalvės Zamžickienės :-) kanopa.

Galima paimti vos ne bet kurį straipsnį aštriomis temomis pagrindiniuose LR portaluose ar laikraščiuose – beveik visur bus panašių „kurstymų“. Linksmiausia – kad prokuratūra ir teismai kategoriškai atsisakinėja kelti bylas netgi dėl TIESIOGINIŲ kurstymų fiziškai susidoroti, jau nekalbant apie tiesioginį neapykantos kurstymą. Aš jau daug rašiau apie tai. Pavyzdžiui:

Mėšlasauga šįkart taip lengvai nenurims

Nekyla abejonių, kad policija šįkart manimi rimtai užsiėmė kreipusis kokiam nors iškrypėliui (ar iškrypėliams) iš Seimo, kokios nors partijos, organizacijos ar pan. Kitu atveju prokurorai greičiausiai vis dėlto būtų atsisakę – juk jie atsisako tirti tiesioginius kvietimus žudyti, žmonių kalinimą ir kankinimą, valstybės perversmus, masinių žudynių planus ir kitus akivaizdžius nusikaltimus.

Greičiausiai šįkart mėšlasauga spjaus ant visko ir iš paskutiniųjų prikirpinės man :-) baudžiaką. Man tai – didžiulis :-) komplimentas. Jei chebra pasiryžo su manimi susidoroti – vadinasi pasidariau jiems rimtai :-) politiškai pavojingas.

Akivaizdu, kad jei niekas IŠ ESMĖS Lietuvoje nepasikeis, po kokių 5 metų lietuvių tautos jau nebebus – tik armija pensininkų, keli nevykėliai (maždaug kaip aš :-)) ir krūvelė Seime, teismuose, ministerijose, policijoje, prokuratūroje ir pan. susispietusių parazitų, tesugebančių vogti ir bauginti visus, kas dar bando priešintis. Tai bus visiškas galas, kai vilties tautai išlikti kaip nacijai visiškai nebeliks.

Greičiausiai bus uždarinėjama ir ši mano svetainė, www.lietuviais.lt. Aš, žinoma, nepasiduosiu – tikrai nesileisiu tos šiukšlaujos įbauginamas ir nė vienos iš savo minčių atsisakyti nesiruošiu – nebent mane :-) sugebėtų įtikinti logiškais argumentais.

Bet kokiu atveju, kol manęs :-) nepasodins, perkėlinėsiu šią svetainę į adresą www.lietuviais.com, jei ir po ta :-) pasikas – dar kur nors kitur.

Laiko nebelieka

Jau esame visiškai paliegusi tauta. Demografinė situacija Lietuvoje tragiška, o vaikų ir toliau mažėja, daugumai suaugusiųjų telaukiant patogios progos emigruoti.

Akivaizdu, kad jei niekas IŠ ESMĖS Lietuvoje nepasikeis, po kokių 5 metų lietuvių tautos jau nebebus – tik armija pensininkų, keli nevykėliai (maždaug kaip aš :-)) ir krūvelė Seime, teismuose, ministerijose, policijoje, prokuratūroje ir pan. susispietusių parazitų, tesugebančių vogti ir bauginti visus, kas dar bando priešintis. Tai bus visiškas galas – kai vilties tautai išlikti kaip nacijai visiškai nebeliks.

Vis dėlto esame skolingi savo protėviams už tai, kas esame, ir neturime teisės nuleisti rankų, kol dar yra nors truputis vilties.

Tada, jei :-) sulauksiu, greičiausiai išvažiuosiu ir aš. Tačiau kol kas dar norisi nors kažką daryti, kažką mėginti pakeisti. Tačiau sąmoningiausiems lietuviams jau palikus tėvynę, nebėra kam priešintis dabartinei mėšlakrūvei. Faktiškai ir tai, ką darome aš ir dar keletas nenuleidusiųjų rankų, tėra paskutiniai agoniški pasispardymai.

Vis dėlto esame skolingi savo dievams ir protėviams už tai, kas esame, ir neturime teisės nuleisti rankų, kol dar yra nors truputis vilties.

Diskusija

10. 8poOmJfJ2014 09 26 11:01:31

Ekslremety helpful article, please rite more.

9. Giedrius2014 06 15 11:46:26

Nemanau, kad referendumas būtų teigiamas, Stalinas yra labai gerai išsireiškęs apie tai, kas nusprendžia balsavimų rezultatus.
Vis dėlto, be galo džiugu, kad dar yra viskuo nenusivylusių ir rankų nenuleidusių tautiečių.
O mano kontaktus galima rasti kiekvieno puslapio tiek viršuje, tiek apačioje.:)

8. Andrius2014 06 14 23:50:48

Atsakau.. jie su pavieniais asmenimis bando susidoroti ir užtyldyti.. dėl to, jeigu ateinantis referendumas bus teigiamas tautos naudai tai.. kitas referendumas bus dėl išstojimo iš Europos Sąjungos.. ir taip visa Europa pareikš savo norą išstoti patikėk manim ;). P.S galėtai savo kontaktus numesti į andrius.inz18hotmail.com skype arba parašyk el.paštu man.

7. Giedrius2014 06 12 12:24:30

Ačiū

6. Stasys2014 06 11 23:05:01

Perskaitęs Pranešimą apie įtarimą niekaip nesupratau kuo esate įtariamas, nes esu lietuvis ir niekur susipažinęs su Jūsų mintimis nepasijutau, kad esu skatinamas saviniekai neapykantai sau ar dėl priklausomybės Lietuvių tautai pasijusti nepilnaverčiu . Be to Jūsų tekstuose neradau kitų asmenų priklausančių kitoms socialinėms grupėms ar lyčiai išaukštinimo greta dėl tų pačių priežasčių pažeminant ar paniekinant Lietuvius. Kažkam nepatogi tiesa yra Jūsų kaltė. Laikykitės ir sėmės.

5. Lietuvis, LR pilietis2014 05 30 15:47:00

Giedriau, jūsų nuomonei apie lietuvius pritariu, tačiau jūsų tekstuose nėra jokio pagrindo kelti kažkokią bylą. Aš ir jūs esame lietuviai, taigi mes turime teisę turėti savo nuomonę apie lietuvius. Tai žodžio laisvė! Nėra tokio BK straipsnio kur už lietuvių vertinimą neigiamai būtų numatytą bausmė, tačiau tie demogogai kažkodėl tai apibūdina kaip „tyčiojamąsį, niekinimą, neapykantos skatinimą“ Kas čia per demagaogija?

4. Giedrius2014 05 26 22:23:41

Nesuprantu tavo fantazijų. „Ant lėkštutės“? Bet juk aš sau nieko nenoriu, man asmeniškai nieko netrūksta.
Gal tu tiesiog nesupranti, kad ne visiems nusispjaut ant savo tautos, kad būna žmonių, kurie nori kažką padaryti dėl kitų, kuriuos suvokia kaip artimus, dėl to, už ką gyveno ir mirė jų protėviai, ką laimina jų dievai?
O dėl „pranašų“, tai pasiimk skaičiuoklę ir paskaičiuok, kas liks iš Lietuvos po 5–10 metų. Paieškok kur rašo, kiek lietuvių norėtų emigruoti ir kiek vaikų gimsta ir ateina į mokyklas. Jei bent 3 klases baigei, neturėtų būti per sunku.

3. Audrius2014 05 26 22:00:39

Nebijok, nieko tau nebus. Tu juk nepakaltinamas :–))) nu tokių marazmų ir ligotos vaizduotės vaisių– niekur nerasi:–))) nors vienoj vietoj teisingai įvardinai– esi nevykėlis keikiantis pasaulį dėl to, kad ne tie laikai, kai ant lėkštutės viską paduoda, o pasijudint nesugebi. Tai gal emigruok ir visiems bus lengviau. Man gaila, kad už mano sumokėtus mokesčius tave teis. Emigruok ir nereikės nieko keikt.
Primeni tu man tuos „pranašus“ JAV gatvėse, skelbiančius pasaulio pabaigą. Gaila man ir taves, gydyt reikia. Skubiai

2. Giedrius2014 05 26 21:19:49

Kol kas dar ne. Bet niekada negali žinoti :))))

1. Mietze2014 05 26 20:57:28

Gerai, kad nekonfiskavo Tavo galvos ir rankų – pagrindinių nusikalstamos veikos įrankių

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2023 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis