.

2014 m. lapkričio 13 d.

Ne tik vagys, bet ir nekompetentingi pusgalviai

Mano kreipimasis į Europos žmogaus teisių teismą greičiausiai jau nieko nebepakeis. Problema – ne detalės, o galutinai išsigimusi valstybė.

Tęsinys, pradžia – Mėšlasauga kontratakuoja

Jau gavau patvirtinimą, kad mano eilinis bandymas nors kiek pristabdyti su kiekviena diena vis ciniškesnes patyčias iš lietuvių kalbos ir lietuvybės pasiekė Strasbūrą. Jei būtume žydai, čigonai, totoriai ar pan. – jau seniai būtų kilęs europinio masto skandalas.

Esame viso labo lietuviai – todėl mūsų tautos niekinimas jos pačios vardą eksploatuojančioje valstybėje atrodo kaip visiškai natūralus dalykas. Ne tik užsieniečiams, bet ir faktiškai visiems lietuviams. Panašu, kad ant to nenusispjaut tik man vieninteliam :-).

Sistema užgožė Lietuvą

Ir ketvirtis amžiaus nepraėjo nuo to laiko, kai jautėmės išdidžia, drąsiai ir viltingai į ateitį žiūrinčia tauta – o juk jau tada pradėjome kastis sau kapą.

Jau pačias pirmąsias vyriausybes sudarė pasišlykštėtini tautos atmatos, nuo pirmųjų dienų puolę vogti, plėšti, griauti Lietuvos. Tada nekreipėme dėmesio, teisinomės – esame jauna valstybė, su laiku ateis patirtis, naujai užaugęs jaunimas sukurs šviesią ateitį.

Klydome – Sąjūdžio išsigimėliai savo susikurtose specializuotose vagių gaujose, žiniaspaudoje vadinamose „politinėmis partijomis“, nuo pat pradžių pradėjo ugdyti sau nuolankius pakalikus, pasiruošusius parduoti Lietuvą pirmai progai pasitaikius.

Laikui bėgant, politikoje atsirado daug naujų veidų – tačiau tai nebuvo ta ilgai lauktoji sąžiningų politikų karta – visiškai atvirkščiai. Aukščiausius valstybės postus užėmė profesionalūs vagys ir parsidavėliai, nemirksėdami meluojantys bet kokia tema, išdavinėjantys Lietuvą ir jos tautą be menkiausio sąžinės graužimo.

Susikūrė visą valstybę aprėpianti tautos naikinimo sistema. Viską valdo partijos, skiriančios įtakingiausius savo narius į visas svarbias pareigas, o kadangi jos pačios yra vagių gaujos, tai ir pagrindiniais valstybės vadovais ir pareigūnais tampa patys didžiausieji ir apsukriausieji vagys.

Užtenka paskaityti kaip diskutuojama Seime, Vyriausybėje ir Prezidentūroje – susidaro įspūdis, kad ten susirinkę paskutiniai tautos pusgalviai, neįvaldę pačios elementariausios logikos ir nesugebantys įsivaizduoti netgi akivaizdžiausių savo sprendimų pasekmių.

Partijos veikia kaip didžiausių niekšų suradimo, apmokymo ir prastūmimo į valdžią mechanizmai. Jei tarp eilinių partiečių pasitaiko visokių žmonių – partijų vadovais tampa nuo bet kokių sąžinės likučių apsivalę sukčiai, įrodę savo ciniškumą organizuodami vagystes seniūnijose ir savivaldybėse, dangstydami rėmėjų bei partiečių nusikaltimus ir be perstojo begėdiškai meluodami žmonėms.

Taip partijos užtikrina, kad valstybę valdo išimtinai vagys, parsidavėliai ir kitokie iškrypėliai. Jei į valdžią netyčia patenka sąžiningas žmogus, bandantis kažkaip gelbėti šalį, dominuojantys jo bendrapartiečiai vagys kaip mat su juo susidoroja – kaip, pavyzdžiui, atsitiko su Algirdu Paleckiu.

Aš šį Lietuvą baigiantį sunaikinti režimą paprastai vadinu šūdokratija (rusiškai skamba daug gražiau – „derjmokratija“:-)). Deja, pavadinimas nieko nekeičia.

LR valdžiavagiai temoka vogti ir meluoti

Galima teisintis, kad valdžia vagia visur. Vis tik Lietuvos partijos išsiskiria tuo, kad į valdžią atveda ne tik kad vagis ir sukčius, bet ir reto bukumo pusgalvius.

Kiek suprantu, tai Landsbergio ir Brazausko nuopelnas. Abu didieji Lietuvos duobkasiai pasižymėjo neeiliniu pasipūtimu ir savo partijas įnirtingai valė nuo visų užpakalių jiems nelaižiusių žmonių. Todėl daug metų Lietuvą pasikeistinai valdžiusiose pagrindinėse partijose faktiškai nebeliko ne tik sąžiningų, bet ir protingų žmonių – tik puspročių subinlaižių karjeristų šiukšlynai. Užtenka tik pažiūrėti į Butkevičių, Graužinienę, Kubilių ir paklausyti jų blevyzgų.

To pasekmėje Lietuvos valdžioje galutinai įsitvirtino dvasios ir proto impotentai, kurie nesugeba priimti protingų sprendimų net ir tada, kai nesiruošia nieko vogti. Užtenka paskaityti kaip diskutuojama Seime, Vyriausybėje ir Prezidentūroje – susidaro įspūdis, kad ten susirinkę paskutiniai tautos pusgalviai, neįvaldę pačios elementariausios logikos ir nesugebantys įsivaizduoti netgi akivaizdžiausių savo sprendimų pasekmių.

Vinis po vinies

Jau seniai nebestebina vos ne kasdien mus pasiekiančios žinios apie vis naujus valdžiagyvių jau pavogtus ar dar tik vagiamus milijonus ar ir milijardus. Vogimas iš Lietuvos ir lietuvių – pagrindinis LR politikų užsiėmimas, jų profesija.

Tačiau ir visur kitur viešpatauja šiurpinanti nekompetencija. Kur tik pažiūrėsi – valdžia kenkia žmonėms faktiškai visose gyvenimo srityse.

Medicinoje priiminėjami tokie nauji įstatymai ir taisyklės, kad nueiti pas gydytoją dėl paprasčiausios problemos dabar jau yra kelis mėnesius trunkanti be galo žeminanti procedūra.

Vadinamoji „gamtos apsauga“ paskutiniu metu tapo absurdiškų gąsdinimų ir draudimų kratiniu. Už upelyje pagautas kelias žuvytes žmogus gali gauti 5 metų savo atlyginimo dydžio baudą, pranokstančia kompensaciją, priklausančią tėvams už nužudytus 2 jų vaikus.

Švietimo reformos jau seniai tapo begėdiškomis patyčiomis iš mokinių ir mokytojų. Vis daugiau vaikų spjauna į lietuvių kalbą ir tesirūpina žiniomis, kurios gali praversti toli nuo Lietuvos.

O ką jau kalbėti apie užsienio politiką? Lietuva galutinai įsitvirtino kaip Š klasės ES narė, laižanti užpakalius visiems stipriausiesiems, lygiai taip, kaip jos partiečiai savo vadams. Nesenas Grybauskaitės triumfas sužlugdant prekybos ryšius su Rusija galutinai palaidojo, atrodė, jau ateisiantį ūkio atsigavimą. Ir akivaizdu, kad tai dar ne pabaiga.

Kur tik pažiūrėsi – visur tas pats mėšlas. Vilniuje – sujauktas kelių eismas, Kaune – jau daug metų išsprogdintas Panemunės tiltas, ir t.t., ir t.t. Akivaizdu, kad mūsų šalį valdo visiškai nekompetentingi pusgalviai, kurie ne tik plėšia iš paskutiniųjų, ne tik nesugeba išspręsti kasdieninių problemų, bet savo kvailais sprendimais dar labiau sunkina ir taip tragišką mūsų padėtį.

Bėga metai, ir į mūsų tautos karstą sukalamos vis naujos ir naujos vinys. Nauji vagys, nauji pusgalviai, naujos patyčios iš žmonių – ir naujos bangos iš Lietuvos bėgančių pasišlykštėjusių lietuvių, ir nebesimato prasmės auginti vaikus.

O aš savo pareiškimo Strasbūro teismui šį kartą netgi neišverčiau į lietuvių kalbą. Ar beverta?

Diskusija

8. Deivydas2017 11 22 08:40:16

Deivydas,

Gerbemieji, aš iš Lietuvos gero nesitikiu, buvo proga turėti normalią valstybę, tad ją reikėjo 1940 ginti ir jei būtų reikėję patriotiškai numirti. Būtų Lietuva dabar turtinga ir žmonės laimingesni, jei lietuviai būtų okupantui deramai pasipriešinę, užuot raudonuosius nacius pastikus su gėlėmis. Ilgą laiką lietuviai jus nuoskaudą ir gėdą, kad tėvynės laiku negynė.

7. Edis2016 04 21 13:57:06

Cia daug teisybes kada musu Tauta nubus ir ivertins kada imsis priemoniu tai uzbaigti sita durniu laiva.

6. Giedrius2014 12 01 19:52:46

Na, visų pirma aš trinu TIK tuos komentarus, kurie visiškai ne į temą. Kaip galima pastebėti iš mano straipsnių, šlykščiuosi cenzūra. :)
Netrinu ir akivaizdžių provokacijų. Jei kam nors patinka, tegul sau provokuoja. :)
Na o 4 komentaras mano požiūriu greičiausiai visai nėra provokacija. Realių ir rimtų pasiūlymų kurti organizacijas (partijas) ar jungtis prie jau esančių gaunu nemažai. Tik kad netraukia kažkaip :)))
O rašo šiais laikais kai kurie lietuviai patriotai (neironizuoju) tragiškai, ypač neseniai baigę vidurines. Aš paprastai skaitau delfi.lt – o ten faktiškai kiekvienas straipsnis su grubiausiomis klaidomis, neretai net ir pavadinimuose. Juk ne šiaip sau tiek daug tikrų lietuvaičių iš viso neišlaiko lietuvių kalbos egzamino.
Aš asmeniškai dėl rašto grynummo jau keli metai nebepurkštauju – per vėlu, gerai, kad nors kalba lietuviškai – dar vis.

5. Marijonas2014 11 30 21:23:52

Giedriau, kodėl publikuoji 4 komentarą? Juk tai akivaizdus provokatorius norintis sudaryti įspūdį, kad tave skaito ir remia prorusiški skaitytojai. Pažiūrėk į to „Osvaldo Tigrio“ komentaro rašybą: „uz Lituva“, specialiai įjungtu Caps Lock režimu, be nosinių ir t.t. – suprask ruskalbis. Va taip dirba VSD provokatoriai.

4.  OSVALDAS TIGRIS2014 11 29 03:05:57

ESU LIETUVIS MASTANTIS KAIP JUS.IDOMU KIEK LIETUVIU YRA MASTANCIU IR PASIRUOSUSIU KOVOTI UZ LITUVA.GIEDRIUS PABANDIK SUBURTI VISUS TIKRUS LIETUVIUS I ORGANIZACIJA ARBA PAETIJA.MANAU KAD SURINGTUM DAUG PARASU...

3. Naivus2014 11 25 15:34:07

Skaitau „Partijos auksas“. Visai kitoks požiūris į pasaulį, kitoks supratimas. Reikia iš to mokytis. Laimi tie, kurie visiškai neturi moralės (totoriška moralė) – kaip Leninas, Trockis ir visa Europos gauja. Ir ne tik Europos. Ir Dievas Jahvė tiems akivaizdžiai amoralams padeda. Iš kur tokia Lenino nei nesvajota sėkmė. Jis su savo sėbrais norėjo tik apiplėšti Rusiją ir dingti. Bet pavyko sukurti kruviną žudynių monstrą Molochą.

2. Giedrius2014 11 13 19:30:39

Specialiai rašau tokiu stiliumi.
Noriu tuo be kita ko pasakyti, kad jau nebėra laiko mandagiam kritikavimui ir gražiems žodžiams. Nejuokauju, tikrai esu įsitikinęs, kad jau visai priartėjo nebesustabdomo tautos byrėjimo riba. Graikijos ir Kipro pavyzdžiai įrodė, kad ES mūsų negelbės, o daugiau nėra kam.
Žiniaspauda visaip ramina, kad 2100 m. lietuvių bus 2 milijonai ar pan. – tačiau kur kas panašiau, kad iš Lietuvos tada liks nebent pavadinimas, panašiai kaip buvo su Prūsija 19 amžiuje.
Buvo laikas, kai rašiau tik droviu stiliumi. Panašu, kad neužilgo iš viso nustosiu rašyti apie Lietuvą ir lietuvių tautą – nes nebebus prasmės. Kol kas dar nenuleidau rankų. :)))

1. Antanas2014 11 13 16:54:49

Giedriau, man patinka jūsų tiesmukiškumas, bet rašymo stilius šiek tiek grubokas. Pirmose vyriausybėse kaip tik dar buvo ne visi „į save lenktais pirštai“. O dabar jau yra kaip yra. Juodasis kapitalizmas savo darbą padarė. Taip, nauji veidai tarnauja ne tautai, o tiems kas juos „reitinguoja ir piarina“ . Lietuva jau išduota ir parduota su visom kvalbatkėm, Todėl, dar labiau to padaryti faktiškai nebeįmanoma. Visose sferose, nelojalius individus užsiundo, arba užmėto... Dabar tokie norminiai reikalavimai. Valdžiai galima viskas, todėl į ją visais būdais ir lipama. Per galvas, per... paminus tai kas trukdo interesams. Ką padarysi, jau beveik išmokome eidami atgal vaidint, kad einame į priekį. Tokios žaidimo taisyklės. Lietuva užstatyta ES bankui arba praskolinta – kaip jums patinka. Biudžetas toliau deficitinis. Tolimesniam klimpimui ribų nėra. Didvyrių tautos pensininkai nei rožinių, nei trispalvių revoliucijų nekels. Jie, tarp poteriavimų virtuvėse, tarpūsavyje statinę (...

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis