.

2014 m. gruodžio 25 d.

Po 10 metų

Nors nuo tada, kai pradėjau „Lietuviais.lt“, praėjo jau 10 metų, dar bent 2 metus jos nepabaiginėsiu. Nors ir rašyti apie neišvengiamai artėjančią lietuvių tautos pabaigą žiauriai nemalonu.

Netikėtai :-) pastebėjau, kad „Lietuviais.lt“ jau suėjo 10 metų. Tiesa, 2004-ųjų pabaigoje ši interneto svetainė atrodė kur kas paprasčiau ir vadinosi tiesiog „Lietuviais“.

2003-2004 metais buvau labai susirūpinęs tuo metu įsibėgėjusiu lietuvių kalbos nykimu ir bandžiau įkalbinti ką nors iš Seimo politikų imtis jos ginti. Nepavyko – ant kalbos (kaip ir ant pačios lietuvybės) tuo metu buvo visiškai nusispjaut netgi vaidinusiems :-) didžiausius patriotus.

Dabar mėginsiu dar kartą kuo akivaizdžiau ir suprantamiau parodyti ir paaiškinti didžiausiuosius jau baigiančio sunaikinti Lietuvą režimo NUSIKALTIMUS.

Nežinojau ko griebtis ir spontaniškai paklausiau pažįstamo programuotojo patarimo – nusipirkau porą knygų apie interneto programavimą ir pasirašiau pirmąją savo svetainę.

2008 m. „Lietuviais.lt“ atnaujinau. Papildomai parašiau interneto forumą – tačiau jo taip ir nepavyko išpopuliarinti. 2011 m. nusprendžiau atsisakyti visų savo ambicijų – ir nuo tada ši svetainė faktiškai tėra vienas iš mano tinklaraščių.

Vis tik anksčiau ar vėliau „Lietuvius.lt“ teks užbaigti.

Rašyti apie Lietuvą prasmės nebelieka

Žinoma, aš nesiruošiu išimti savo svetainių iš interneto. Jei taip nuspręs koks nors teismas, atidarysiu jų kopijas kitais adresais. Tačiau rašymas apie lietuvybę ir jos perspektyvas tapo ypač nedėkingu užsiėmimu.

2004 m. daugiausia dėmesio skyriau kalbai – atrodė, kad Lietuvos problemos standartinės, kad tiesiog esame viena iš nuo globalizacijos kenčiančių mažų tautų.

Klydau – neužilgo pasitvirtino didžiausi to meto mano įtarimai apie tikrąją Europos Sąjungos prigimtį – narystė joje galutinai sugriovė paskutines Lietuvos Respublikoje dar gyvavusias demokratijos užuomazgas, pavertė korupciją pagrindiniu politikos principu, o lietuvybę ir lietuvių tautą – visuotinės paniekos objektais.

Aš asmeniškai matau vienintelę nors kažkiek realią Lietuvos ir lietuvių tautos išlikimo galimybę – jei režimą nuvers kažkokia užsienio jėga.

Dabar jau akivaizdu, kad Europos Sąjunga tarnauja (o greičiausiai ir buvo sukurta) kaip didžiųjų jos narių įrankis iščiulpti, apiplėšti ir galutinai sunaikinti tokioms mažoms ir nepatyrusioms tautoms, kaip mes. Ko gero efektyviausias ES metodas – silpnųjų valstybių paskandinimas korupcijoje, faktiškai atimant iš pajungtų tautų paskutines galimybes pasipriešinti.

Dabar, kai iš Lietuvos valstybės teliko šalies ir tautos naikinimo įrankiu tarnaujanti mėšlo krūva, nebeaišku, kaip priešintis vis spartėjančiam mūsų tautos nykimui.

Panašu, kad lietuvių tauta subyrės jau visai netrukus – tai reiškia, kad man tenka rašyti apie artėjantį Lietuvos galą. O būti apokaliptiniu pranašu – ypač nedėkingas užsiėmimas.

Iš pradžių atrodydavo, kad patirsiu intelektualinį pasitenkinimą – galėsiu išdidžiai pareikšti: „Na ar aš nesakiau?“ :-). Dabar jau žinau, kad yra visiškai atvirkščiai – kur kas smagiau būtų, jei būčiau klydęs: tiek tada, kai kviečiau boikotuoti referendumą dėl LR stojimo į ES, tiek vėliau, kai beviltiškai bandydavau atkreipti dėmesį, kad vis sparčiau ritamės į bedugnę.

Tiek racionaliai, tiek psichologiškai visiškai nebesinori rašyti apie tai, kas dar laukia mano tautos ir šalies, greičiausiai jau artimoje ateityje.

Dar 2 metai

Dešimtmetis būtų puiki proga svetainės užbaigimui. Mane domina šimtai dalykų, apie kuriuos rašyti būtų kur kas daugiau prasmės – lietuvių tautos perspektyvos atrodo visiškai beviltiškai.

Visa LR teisė sukurta taip, kad kuo labiau paniekinti lietuvybę, pažeminti lietuvius ir pastūmėti emigruoti tuos, kurie dar sugeba dirbti ir auginti vaikus.

Iš mūsų ir mūsų kalbos Lietuvos valstybė pastoviai tyčiojasi; mūsų šalis su kiekvienais metais vis labiau užteršiama – net oras tampa nuodingu šaltuoju metų laiku.

Vaikus auginti vis sunkiau – valstybė neriasi iš kailio, kad kuo labiau apsunkintų tėvų gyvenimą. Daugiau, nei vieną vaiką norintys auginti lietuviai priverčiami evakuotis iš tėvynės.

Sisteminga režimo politika duoda vaisius – rekordiniai Europoje emigracija bei savižudybės ir vienas mažiausių pasaulyje gimstamumų jau suluošino mūsų tautą; dar po kelių metų jau ne tik man vienam bus aišku, kad ateina neišvengiamas galas.

Vis dėlto, esu lietuvis ir esu skolingas savo dievams ir protėviams padaryti viską, kas įmanoma, Lietuvai išsaugoti. Prideda jėgų ir tai, kad mane persekioja LR mėšlasauga – esu berniukas :-) ir negaliu leistis išgąsdinamas mano tautą ir šalį naikinančio režimo parankinių.

Todėl nusprendžiau dar bent 2 metus nepasiduoti ir toliau daryti tai, ką sugebu, savo tautos ir šalies (Lietuvos, o ne valdančiojo režimo – vadinamosios „Lietuvos Respublikos“) labui.

Ko siekti?

Be abejo, didžiausia dar likusiųjų Lietuvos patriotų problema – kaip gelbėti savo tėvynę? Ką gi daryti?

Revoliucija? Bet juk paskui teks gintis nuo viso NATO specialiųjų dalinių ir tarnybų, per 20 metų įpratusių manipuliuoti dabartiniu LR režimu kaip savo ištikimu šuniuku. Jokių šansų.

Kurti naują partiją? Bet juk Lietuvos valstybė faktiškai ištisai sudaryta iš vagių, išdavikų ir kitokios mėšlaujos – net jei į Seimą ar Prezidentūrą kažkaip patektų padorūs žmonės, su jais kaip mat susidorotų, panašiai kaip su Paksu ar Venskiene.

Aš turiu neblogą :-) vaizduotę, tačiau per tiek metų taip ir nesugebėjau įsivaizduoti nors kiek tikėtino lietuvių tautos išlikimo scenarijaus.

Neabejoju dėl vieno – dabartinis režimas (dabartinė Lietuvą valdanti vagių ir pan. gauja) mus tikrai sunaikins.

Aišku ir tai, kad kaip tauta nieko nebesugebame, todėl tegalime tikėtis, kad kas nors mus išgelbės. Deja, Lietuvos dievai – išduoti ir viešai niekinami, todėl stebuklo tikėtis neverta.

Nors teko girdėti gandų, kad lietuviai jau yra siuntę Rusijos prezidentui laiškų maldaudami gelbėti Lietuvą, nepanašu, kad jų prašymai bus išklausyti. Tiesiog Putinas yra per geras savo šalies vadovas.

Aš asmeniškai matau vienintelę nors kažkiek realią Lietuvos ir lietuvių tautos išlikimo galimybę – jei dabartinį LR režimą nuvers kažkokia užsienio jėga.

Ne taip seniai buvo viešai svarstoma galimybė paskelbti karą Švedijai – gal ji tada mus okupuotų ir sukurtų čia skandinaviškąją gerovę? Akivaizdu, kad tai nerealu. Šiuo metu tėra vienintelė valstybė, kuri iš tikrųjų galėtų okupuoti Lietuvą – Rusija.

Prieš daugiau, kaip 200 metų Rusija jau mus išgelbėjo nuo, tada jau atrodė, neišvengiamo sulenkinimo – okupuodama Žečpospolitą, grąžindama lietuvių kalbą į mokyklas ir pasiekdama, kad Žemaičių vyskupu taptų Valančius. Per paskutinį šimtmetį Rusija 2 kartus geranoriškai pripažino Lietuvos nepriklausomybę, grąžino mums Vilnių ir padėjo išsaugoti Klaipėdą. (plačiau apie Lietuvos ir Rusijos istoriją)

Vis tik Putinas – per daug pragmatiškas žmogus, kad pultų gelbėti mūsų tautos nuo jos pačios išgamų rizikuodamas savo šalies gerove. Jekaterinų, Lenino ir Stalino laikai pasibaigė.

Nors teko girdėti gandų :-), kad lietuviai jau yra siuntę Rusijos prezidentui laiškų maldaudami gelbėti Lietuvą, nepanašu, kad jų prašymai bus išklausyti. Tiesiog šiuo metu okupuoti Lietuvą Rusijai neapsimoka, o Putinas – per geras savo šalies ir tautos vadovas.

Bandysiu dar griežčiau :-)

Kažkada rašydavau labai droviai ir inteligentiškai. (pavyzdžiui) Bėgant laikui, vėl ir vėl nuspręsdavau vis labiau griežtinti toną ir nebevynioti žodžių į vatą. (pavyzdžiui_1 arba pavyzdžiui_2)

O nuo dabar pradėsiu kalbėti VISIŠKAI ATVIRAI. Mus valdo NUSIKALSTAMAS režimas, ir dar kartą pabandysiu tai įrodyti.

Jau esu pakankamai prirašęs apie cinišką mus valdančios vagių gaujos mitologiją, begėdiškas istorijos klastotes siekiant pateisinti dabartines niekšybes.

Dabar mėginsiu dar kartą kuo akivaizdžiau ir suprantamiau parodyti ir paaiškinti didžiausiuosius jau baigiančio sunaikinti Lietuvą režimo NUSIKALTIMUS.

Diskusija

5. perkunaz2015 02 19 01:05:25

Geras puslapis ir yra daugybė išsimėčiusių gerų puslapių. Visus surinko į vietą bešienaudamos Mokslopievos viename savo antilietuviškame projekte. Iš jo sužinojau, kad ambicijų pilni buvo išskaidyti visi su savo mažyčiais skirtumėliais : kaip du kurti žvejai „tai žvejot eini? Ne, kaip tik priešingai – aš einu žvejot“. O reiktų visiems susikibti rankomis, užmiršus ambicijas.
Dar Giedriau, leisdavai counterpropoganda ar panašiai?

4. reno2015 01 06 01:09:54

Ale yra ką paskaityti, pamąstyti... Parekomenduosiu kitiems... Įdomiai...

3. Giedrius2014 12 27 18:55:35

Ačiū :)

2. B. Inokentijus2014 12 27 12:43:04

Sveikinam su jubiliejumi!

1. VILNIUS2014 12 25 23:03:49

GERAI PARASITA, BET ZODZIAIS MUSU LIETUVAI NEPADESI, BET KAIP SAKOMA LASAS PO LASO IR AKMENI PRATASO.ATEIS LAIKAS IR TAVO NUOPELNUS IVERTINS LIETUVIAI.RASIK TOLIAU NESUSTOK!

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis