.

2016 m. balandžio 13 d.

Pavliką Morozovą Grybauskaitė jau perspjovė

Pavlikas Morozovas išdavė savo tėvą, o Grybauskaitė – visą ją išrinkusią tautą.

Kai buvau maždaug 8 metų, kažkaip prisiskaičiau tarybinių vaikiškų knygų apie pionierius-didvyrius. Kadangi esu berniukas, žinoma pradėjau svajoti apie karą, revoliucijas ir kitas to meto aktualijas.

Sulaukęs 9 metų, džiugiai įstojau į pionierius – puikiai atsimenu, kaip didžiavausi raudona kaklaskare. :-)

(Greičiausiai) tai pastebėję, kaip tik tuo metu mano artimieji pradėjo :-) dažniau kalbėti apie istoriją ir politiką, Lietuvą ir lietuvybę. Daug jiems stengtis nereikėjo – jau tada buvau :-) neblogai apsiskaitęs – ir dešimtąjį savo gimtadienį jau švenčiau kaip aršus antitarybinis nacionalistas.

Labai tikėtina, kad, atsispyrusi nuo Lietuvos kapo, Grybauskaitė taps aukšta NATO ar ES funkcioniere – o tada galės pasitarnauti Vladimirui Vladimirovičiui ne prasčiau už patį Štirlicą.

Būdamas 11-os, svajojau kaip čia susprogdinus Kremlių – tada negalėjau įtarti, kad svetimšalių valdžia mano tautai buvo kur kas mažesnis blogis (sąžiningiau būtų pasakyti – tiesiog gėris) už dabartinių išgamų tautiečių gaujos siautėjimą.

Mano tarybinis patriotizmas tetruko maždaug metus – tačiau dauguma lietuvių išliko protarybiniais iki 1990 m. ar net iki 1992 m. O Dalios Grybauskaitės gyvenimas atrodo kaip romantiška lietuvaitės besąlygiško atsidavimo Rusijai istorija, apie kurią bus rašomi ne tik pionieriški romanai.

Mūsų tauta nyksta vis greičiau ir greičiau

Kaip galima nesunkiai įsitikinti čia, per pirmuosius 3 šių metų mėnesius lietuvių Lietuvoje sumažėjo beveik 10 tūkstančių, ir tai – kur kas daugiau, nei per tą patį laikotarpį rekordiniais neseniai vadintais praeitais metais.

Kaip matosi iš šios lentelės, šiemet išaugo emigruojančiųjų skaičius ir sumažėjo grįžtančiųjų.

Mūsų tauta vis sparčiau nyksta; šioje srityje esame vienavaldžiai Europos lyderiai.

Geležinis Raudonosios Dalios kulnas stumia mūsų tautą gilyn į kapą

Akivaizdu, kad pagrindinė tautiečių evakuacijos iš Lietuvos priežastis – totalus nusivylimas ir pasišlykštėjimas valdžia – tėvynę valdančia nusikaltėlių gauja.

Taip pat aišku, kad dabartinį emigracijos pagreitį sąlygoja privalomos tarnybos kariuomenėje vaikinams iš žemiausiųjų socialinių sluoksnių įvedimas – asmeninis Grybauskaitės nuopelnas.

Atrodo, kad jau laikas Prezidentei pulti į paniką – atšaukti rekrūtų šaukimą, kaip tik įmanoma skatinti jaunus lietuvius pasilikti Lietuvoje.

Akivaizdu, kad jau kitais metais mūsų neliks nė 2,8 milijono, o kai po 4 metų mūsų šalį valdanti gauja švęs savo siautėjimo trisdešimtmetį, galės girtis vienas kitam, kaip per tą laiką apvogė ir išvarė iš tėvynės ar tiesiog numarino neviltyje daugiau, kaip milijoną lietuvių.

Tačiau Grybauskaitė elgiasi visiškai atvirkščiai: ji jau privertė valdančiąją gaują dar padidinti šauktinių skaičių – iki 3,5 ar 4 tūkstančių. Be to, geležinė prezidentė verčia dar labiau didinti išlaidas ginklavimuisi, kas reiškia, kad emigracijos stabdymui liks dar mažiau pinigų.

Kol kas vis dar užtekdavo vienokių ar kitokių savanorių. Tačiau ateina laikas, kai policijai teks medžioti juos niekinančiai valdžiai nenorinčius tarnauti jaunuolius – o tada emigracija dar labiau išaugs.

Akivaizdu, kad jau kitais metais mūsų neliks nė 2,8 milijono, o kai po 4 metų mūsų šalį valdanti gauja švęs savo siautėjimo trisdešimtmetį, galės girtis vienas kitam, kaip per tą laiką apvogė ir išvarė iš tėvynės ar tiesiog numarino neviltyje daugiau, kaip milijoną lietuvių.

Grybauskaitė pranoks ir patį Štirlicą

Matosi, kad Prezidentei neskauda širdies dėl Lietuvą paliekančių jaunų vaikinų. Dėl skonio nesiginčijama, tačiau kitokių pažiūrų lietuvaitėms teks ieškoti šeimyninės laimės užsienyje.

Grybauskaitė stumia mūsų tautą į bedugnę; kritimui vis greitėjant, vilčių išlikti kaip nacijai mums faktiškai nebelieka.

Pavlikas Morozovas ir jo dvasinė mokinė
Pavlikas MorozovasDalia Grybauskaitė

Argi jie ne panašūs, kaip Mokytojas ir Mokinė, kaip Džedajus ir jo ...?!

Kaip vis dėlto gali žmonių išrinkta prezidentė taip ciniškai naikinti savo pačios tautą? – nori nenori prisimeni Pavliko Morozovo istoriją.

Pavlikas Morozovas buvo į tarybinius pionierius kažkada įstojusio turtingo rusų ūkininko sūnus. Kartą jis sužinojo, kad tėvas slepia nuo valdžios grūdus, ir įdavė šįjį komunistams.

Už tėvo išdavystę Pavlikui teko sumokėti gyvybe – ir už tai tarybų valdžia jį paskelbė didvyriu.

Grybauskaitė aiškiai seka pionieriaus didvyrio pėdomis – akivaizdu, kad ji, kaip prezidentė, aukoja Lietuvą Rusijos interesų labui. Tik vietoj tėvo Grybauskaitė išduoda ją išrinkusią tautą.

Mano nuomone, išduoti savo tautą būnant jos prezidente – kur kas didesnis „žygdarbis“, nei Pavliko Morozovo.

O juk tai – dar ne pabaiga. Ciniškas savo tautos niekinimas negali nepadaryti įspūdžio okupacines pajėgas Lietuvoje dislokuojančiai JAV vadovybei.

Labai tikėtina, kad, atsispyrusi nuo Lietuvos kapo, Grybauskaitė taps aukšta NATO ar ES funkcioniere – o tada galės pasitarnauti Vladimirui Vladimirovičiui ne prasčiau už patį Štirlicą.

Ko gero ilgai netrukus ateis laikas, kai jaunieji Rusijos pionieriai susižavėję skaitys apie mažąją Dalią Polikarpovną, kažkada perskaičiusią apie tarybinio pionieriaus žygdarbį, iškilmingai prisiekusią būti visada pasiruošusia kovai už Komunistų partijos reikalą ir visą gyvenimą paskyrusią šios priesaikos įgyvendinimui.

Diskusija

8.  Kathy is interested in your p...2022 02 16 01:05:12

n85ao

7.  Kathy is interested in your p...2022 02 16 01:05:11

a2buejc

6. Taip pat Giedrius2016 04 24 02:56:12

Niekas dabar nebežino, kaip ten su tuo Pavliku buvo, o internete galima rasti kokias keliolika :) versijų.
Neseniai važiavau per Kapsuką – baisu pažiūrėti, jau kokie 5 metai kaip visas perkastas. O apie Sniečkų tai iš viso: koks buvo miestas patatytas, o ką išgamos iš jo padarė!

5. Marius2016 04 19 22:00:47

Pagalvojau. Grybauskaitė ko gero tikrosios Pavlik Morozov istorijos net ir nežino. Gi partškolos dėstytoja Pavliką Morozovą pateikdavo kaip sektiną pavyzdį...

4. Marius2016 04 19 21:58:05

Netilpo, tad pratęsiu. Nes šizofrenija yra keikti tarybinius metus ir naudotis tarybinių metų palikimu: gyventi to laikotarpio namuose, vaikščioti tame laikotarpyje nutiestais keliais ir šaligatviais, gyventi Vilniuje ir Klaipėdoje – t.y. miestuose kuriuos gavo Lietuva tik Tarybų Sąjungos dėka. Faktas.

3. Marius2016 04 19 21:56:25

Giedriau, supratau ką norėjote pasakyti, tačiau Pavlik Morozov mitas tėra mitas. Realybėje jis nebuvo joks stukačius. Juk mokate rusų kalbą ir galite internete rasti kur visa ši Pavlik Morozov istorija yra išaiškinta, o tas palyginimas į mitą tėra paties Stalino sugalvota legenda. Tai kad klaidingai pasirėmete mitu, visgi nepaneigia dabartinės valdžios niekšingumo ir neišmanymo. Tarybų Lietuvos valdžia išties kur kas labiau rūpinosi žmonėmis. Tai nepaneigiama tiesa. Yra kvaila užsiciklinti Stalino laikotarpiu ir nematyti kaip keitėsi Tarybų Sąjunga į gerą po to. Lietuviai dar prisimins, kad laikotarpis 1956–1986 buvo aukso amžius lietuviams, o jei nenorės to pripažinti – išnyks savo neapykantoje, pagiežoje ir šizofrenijoje. Nes šizofrenija yra keikti tarybinius metus ir naudotis tarybinių metų palikimu: gyventi to laikotarpio namuose, vaikščioti tame laikotarpyje nutiestais keliais ir šaligatviais, gyventi Vilniuje ir Klaipėdoje – t.y. miestuose kuriuos gavo Lietuva tik Tarybų...

2. perkuparuodu2016 04 14 15:12:36

Nei vaikų, nei giminių, tai jai jokia tėvynė.. tai ko mumd iš jos tikėtis? Tik išdavystės. Gerai Tu čiz išmąstei.

1. Mycė2016 04 14 10:11:27

Nei tėvo, nei tėvynės pasirinkti negalim, todėl, matyt, kai kam lengviau juos išduot

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis