.

2016 m. balandžio 25 d.

Kaltinamasis aktas!

Pagaliau – po beveik 2 mėnesių! – mane pasiekė kaltinamasis aktas. Sunku patikėti, bet panašu, kad iš tikrųjų teks pažaisti :) teismą.

Tęsinys, pradžia – Mėšlasauga kontratakuoja

Pagaliau mane šiaip ne taip pasiekė kaltinamasis aktas! Gavau jį paštu, nors galiojantis Baudžiamojo proceso kodeksas ir nenumato tokios galimybės. :-)

Prie LR mėšlasaugos paniekos įstatymams, žmogaus teisėms ir kitoms pasakėčioms jau seniai įpratau. Ir vis dėlto įdomu – kodėl gi būtent taip? :-)

Ką gi, dabar jau nebeliko netgi :-) dingsčių toliau atidėlioti tai, ką jau seniai ruošiausi padaryti.

Kaltinamasis aktas

Įdedu čia tik pačius man pateiktus :-) kaltinimus. Visą aktą labai tingėjosi skanuoti – ten dar keli puslapiai žurnalistų etikos „ekspertų“ – Velko bei Laužiko – blevyzgų bei krūvelė įvairių techninių „tyrimų“ duomenų.

Nenorėčiau atsidurti prokuroro vietoje

Kažkada perskaičiau nuosprendį, po kurio mano seneliai ir teta buvo ištremti į Sibirą, dėdė žuvo, o tėvas turėjo didesnę savo gyvenimo dalį slapstytis. Tada, kiek atsimenu, labai pasipiktinau.

Dabar, kai palyginu su man atsiųstais „kaltinimais“, tarybinio teismo argumentacija man atrodo nepalyginamai logiškesnė ir teisiškesnė už dabartinės mėšlasaugos. Dabar jau nebejaučiu teisės piktintis netgi Stalino represijomis.

Tarybų Sąjunga gyveno tikrų, o ne išgalvotų priešų apsuptyje, ir dabar jau žinome, kad pokario banditų vadukus naciai iš tikrųjų apmokydavo ir mėtydavo iš lėktuvų į Lietuvą bei puikiai suprantame, kad skaitlingi įvairaus plauko JAV ir kitų NATO šalių agentai buvo to meto realybė, o ne liguistos Stalino vaizduotės kūrinys.

Kaip turėtų jaustis tokius kaltinamuosius aktus rašinėjantis prokuroras? Jis dar gana jaunas – greičiausiai užaugo besiklausydamas naivių paistalų apie žmogaus teises, žodžio laisvę, lygybę prieš įstatymą ir pan.

Dešimtys tūkstančių jaunų lietuvių mokosi, baigia universitetus, pradeda dirbti LR įstaigose – ir staiga supranta, kad tai, ko juos mokė, tai, kuo daugelis jų tikėjo, tėra begėdiška nieko bendro su realia vadinamąja „Lietuvos valstybe“ neturinti propaganda. Supranta, kad gyvena vagių, veidmainių ir kyšininkų visuomenėje, kurioje teturi 2 pasirinkimus: arba tapti tokiais, „kaip visi“, arba visą gyvenimą likti „lūzeriais“.

Prokurorai turi persekioti, o teisėjai nuteisinėti valdžiai nepatinkančius lietuvius ir tuo pat metu iš paskutiniųjų ginti akivaizdžius nusikaltėlius seimūnus, ministrus, klebonus, prezidentų patarėjus ir panašius veikėjus. Kitaip – visą gyvenimą liks visų pajuokiamais pastumdėliais.

Tai supratę, daugelis lietuvių tiesiog pasišlykšti ir išvažiuoja, negalėdami gyventi banalioje niekšybėje. Kai kurie pasirenka ir dar drastiškesnę išeitį.

O aš kuo toliau, tuo labiau džiaugiuosi, kad kažkada nepasidaviau įkalbinėjimams :-) stoti į teisę.

Diskusija

7. Donatas 2018 01 15 18:08:07

As radau akta

6. Giedrius2016 04 27 09:09:27

Nėra ko labai ko pykti ant prokuroro. Jis pats puikiai viską supranta ir greičiausiai mielai būtų numarinęs šią bylą, tik ko gero jam liepė kitaip.
Jis dar jaunas, ir jeigu nepaklausys valdžios įsakmių „patarimų“, palaidos savo karjerą. Aš jį suprantu ir neturiu labai ką prikišti. Tiesiog jis – šūdinos sistemos dalis ir turi giedoti giesmelę to, kieno vežime sėdi. :)
Iš kitos pusės, manęs dar kol kas nenuteisė. Pažiūrėsim, kas bus toliau. :)
Ačiū už palaikymą!

5. Marius2016 04 26 23:07:14

Ir dar: kaltinamąjį aktą rašęs prokuroras na nesąmones rašo. Kaip suprasti tą kaltinimą: skatino savinieką? Gi taip nėra, gi Giedrius nori, kad lietuviai prabustų ir turėtų orumą pasipriešinti dabartiniam absurdui. Antra, net jei ir būtų skatinima savinieka tai NĖRA joks prasižengimas, 170 straipsnyje nėra tokios kvalifikacijos. Skatinti savinieka – nėra prasižengimas. Tpfu. Kas čia Lietuvoje vyksta? Taigi tyčiojamasi iš blaivaus proto.

4. Marius2016 04 26 22:58:26

Negaliu nurimti, ką matau, kuo labiau gilinuos į katinimus tuo labiau užknisa. Juk tai kas parašyta yra demagogija. Vadinasi jei žmogus pasipriešina per visus galus brukamai tolerastijai t.y. išreiškia kritiką tokiai veiklai jis yra kaltinams mokytojų niekinimui... Kas čia per šūdas? Taigi Giedrius nėra idiotas ir jis supranta, kad mokytojai tik vykdo dabarties politikų valią ir visa kritika šiame saite yra nuosekli kritika prieš politikus, prieš dabartinę lietuvišką politiką.

3. Marius2016 04 26 22:51:03

Aš taip pat manau, kad pokario miškiniai buvo teroristai. Tai vienintelė logiška išvada, nes terorizavo visuomenę. Gi moksliškai įrodyta, kad nuo miškinių siautėjimo labiausiai nukentėjo beginkliai kaimo žmonės, ne NKVD, MGB ar KGB darbuotojai. Tai kaip vertinti? Tik kaip teroristus.

2. Marius2016 04 26 22:38:24

Aš nesuprantu ar tie prokuroarai, ką narkokitus vartoja? Aš taip pat lietuvis ir pats matau kaip lietuvių tauta degraduoja lietuvių tauta teisiog nyksta, tai liudija statistika. Tai ką aš niekinu lietuvius? Jus Giedriau, persekioja už žodį, baudžia ir atima jūsų prigimtinę teisę – žodžio laisvę.

1. Uršius2016 04 25 20:15:29

O ką? Juk visada jau ir mūsų protėvių protėviams buvo ir bus geriau būti tokiais „kaip visi“ – kad būtų aišku, kas tavo gentainis, o kas ne.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis