.

2016 m. liepos 25 d.

Lietuvos kapo duobę kasa jaunimas!

Paskutinių metų jaunimo nykimo statistika panaši į Lietuvos kapo duobę. O valdžia vis labiau verčia jaunus lietuvius palikti tėvynę.

Neseniai visą Lietuvą prajuokino groteskiškas vyriausybės bandymas klausti žmonių kaip stabdyti emigraciją. Faktiškai tautos atsakymas buvo vienareikšmiškas: „DARYKITE VISKĄ ATVIRKŠČIAI!“.

Jau seniai akivaizdu, kad valdžiai visiškai nusispjaut ant Lietuvos, lietuvių ir kitų romantiškų vertybių, kad visas tas viešai demonstruojamas rūpestis dėl ateities tėra tuščiaviduris mūsų šalį valdančių vagių maivymasis prieš artėjančius rinkimus.

Iš tėvynės išvejamas geriausiasis mūsų tautos genofondas. Lietuvoje lieka paliegėliai, neįgalieji, invalidai ir pan. – tie, kuriems nėra ko bijoti, kad paims į kariuomenę.

Pagrindinė paskutinių 26 metų LR politika akivaizdžiai ne tik kad nestabdo emigracijos, bet atvirkščiai – vis įnirtingiau verčia lietuvius emigruoti.

Dirbančiuosius dar labiau pažeminsiančio Darbo kodekso kodekso priėmimas, būtinojo darbo stažo didinimas, vis aiškėjantys planai dar labiau mažinti senatvės pensijas, – duoda aiškiai suprasti nevagiantiems lietuviams – ateityje jų laukia dar didesnis ir dar labiau žeminantis skurdas.

Pasibaisėję lietuviai bėga. Sparčiai mokosi užsienio kalbas netgi anksčiau apie emigraciją negalvoję keturiasdešimtmečiai ir penkiasdešimtmečiai. Vis dėlto, svarbiausia ne tai.

Košmariška jaunimo naikinimo statistika

Ši lentelė iš LR oficialiosios statistikos portalo – faktiškai Lietuvos kapo duobės projekcija. Manau, kad komentarų nereikia – užtenka pažiūrėti, kiek iš 18-mečių, 19-mečių, 20-mečių 2012 m. liko 22-mečių, 23-mečių, 24-mečių 2016 m.

Kariuomenė ketvirčiuoja Lietuvos jaunimą

Akivaizdu, kad privalomosios karinės tarnybos įvedimas davė postūmį vis labiau įsibėgėjančiai masinei jaunimo evakuacijai.

Mažai tikėtina, kad dvidešimtmečiai smarkiai jaudintųsi dėl mažų pensijų – jiems tai dar neaktualu. Nekyla abejonių, kad bėga būtent tie jaunuoliai, kuriems gresia šaukimas į armiją.

Dabar vidutinis lietuvių amžius – 43 metai, ir tai – toli gražu ne pabaiga. Visiškai aišku, kad jei ne sekančiais, tai dar kitais metais bus 44, po to – 45 ir t.t.

Kaip liudija kad ir šis straipsnis delfi.lt, emigruoti ruošiasi didžioji dalis profesinį išsilavinimą įgijusių jaunuolių.

To ir reikėjo tikėtis – rimtai dirbti ar savo verslą kurti norintys jaunuoliai begėdiškai diskriminuojami visokiose kolegijose už tėvų pinigus dindą mušančių turtingesniųjų savo bendraamžių atžvilgiu. Jų padėtyje, emigracija – akivaizdžiai vienintelė ekonomiškai racionali išeitis.

Išvejami patys geriausieji

Valdžia mums liepia bjaurėtis Hitleriu – už tai, kad jis „nežmoniškai“ valė vokiečių tautą nuo puspročių, neįgaliųjų ir pan.

Ką tada galvoti apie Grybauskaitę ir Seimo padugnes? Juk jie išvaro iš Lietuvos pačius stipriausiuosius ir darbingiausiuosius lietuvius.

Iš tėvynės išvejamas geriausiasis mūsų tautos genofondas. Lietuvoje lieka paliegėliai, neįgalieji, invalidai ir pan. – tie, kuriems nėra ko bijoti, kad paims į kariuomenę.

Aš galiu suprasti Hitlerį ir jo tikslus – pamačius nuo paniekos Lietuvai išpampusias Grybauskaitės, Oleko ar Seimo partiečių marmūzes, man norisi vemti tikrąja šio žodžio prasme.

O Lietuvos kapas vis gilėja

Kaip galima nesunkiai įsitikinti oficialiosios statistikos portaluose, šiais metais dar gerokai padidėjo tiek emigracijos, tiek tautos mažėjimo greitis.

Kaip skelbia oficialioji statistika, vidurinis amžius Lietuvoje šių metų pradžioje padidėjo dar metais.

Dabar vidutinis lietuvių amžius – 43 metai, ir tai – toli gražu ne pabaiga. Visiškai aišku, kad jei ne sekančiais, tai dar kitais metais bus 44, po to – 45 ir t.t.

Kur tik pažiūrėsi – visais tautos nykimo rodikliais užtikrintai pirmaujame Europoje, antraujančią Latviją lenkdami daugiau, nei dvigubai.

Ir tai – tik žiedeliai

Prarasti per metus 40 tūkstančių lietuvių gali pasirodyti visai nebaisu – iki visiško nulio lieka dar 70 metų, taigi galo vis tiek nesulauksime.

Tačiau iš tikrųjų Lietuvos pabaiga visiškai čia pat.

Visų pirma, oficiali statistika klastojama. Dešimtys tūkstančių oficialiai užregistruotų vaikų iš tikrųjų jau gyvena užsienyje ir niekada nebegrįš į Lietuvą.

Dešimtys tūkstančių paliekančių tėvynę lietuvių to oficialiai nedeklaruoja, tame tarpe bėgantieji nuo šaukimo į armiją ir bijantys, kad policija juos persekios.

Panašu, kad dabar mūsų tėra 2,5 milijono, o realus mūsų amžiaus vidurkis – 45-46 metai.

Jei dabartinio „klestėjimo“ laikais per metus prarandame apie 40 tūkstančių lietuvių, tai kiek jų bus, kai ateis kitas sunkmetis? 80 tūkstančių per metus, 100 tūkstančių, gal 120 tūkstančių?

Iš kitos pusės, šiuo metu Lietuvos ūkis išgyvena ne pačius blogiausius laikus. Nors lėtai, bet ekonomika dar šiek tiek auga.

Kaip jau savo kailiu įsitikinome, kapitalizme augimą anksčiau ar vėliau pakeičia krizė. Kas mūsų laukia kitos krizės metu? Jei dabartinio „klestėjimo“ laikais per metus prarandame apie 40 tūkstančių lietuvių, tai kiek jų bus, kai ateis kitas sunkmetis? 80 tūkstančių per metus, 100 tūkstančių, gal 120 tūkstančių?

Jei 2020 m. pasibaigus dideliai daliai ES paramos, Lietuvos ūkis pradės trauktis, mūsų laukia dar kokie 5 beviltiško nuosmukio metai.

Viduriniam amžiui pasiekus 50 metų (panašu, kad maždaug 2030 m.), investuotojų akyse tapsime visiškai beviltiškais. Iš Lietuvos pradės bėgti ne tik užsienio kapitalas, bet ir turtingiausieji lietuviai. Panašu, kad vietiniai milijardieriai jau ruošiasi nešti muilą iš vis labiau krioštančios tėvynės.

O mus valdantys padugnės su Grybauskaite priešaky, ramiai nusispjovę ant Lietuvos ir lietuvių tautos, toliau didina šauktinių skaičių. Greitai nesusirinks pakankamai savanorių, ir policijai teks prievarta medžioti erkių penėti nenorinčius lietuvaičius.

Ir nauji tūkstančiai geriausiojo mūsų jaunimo bus priversti dar greičiau palikti savo mirštančią tėvynę.

Diskusija

2. pidaras2020 01 21 10:21:13

paszli nahuJ

1. Uršius2016 07 25 23:04:05

Lietuva viena, o duobkasių daug!

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis