.

2016 m. rugpjūčio 8 d.

Žurnalistų etikos inspektorė – prokurorų saugoma nusikaltėlė

Žurnalistų etikos inspektorė Zita Zamžickienė ir jos parankinis Deividas Velkas tyčiojosi iš mano tikėjimo ir religijos, o LR prokuratūra kaip visada begėdiškai dangstė jų nusikaltimus.

Tęsinys, pradžia – Mėšlasauga kontratakuoja

Rugpjūčio 19 dieną 9 valandą mane pradės :-) teisti Vilniaus miesto apylinkės teisme.

Ta proga nusprendžiau prisiversti detaliau susipažinti su man :-) susiūta byla – ir staiga supratau, kodėl prokurorai man beveik 2 metus neleido sužinoti, kas jiems liepė mane persekioti.

Jau pats pirmasis dokumentas liudijo akivaizdų (dabar jau buvusios) Žurnalistų etikos inspektorės Zitos Zamžickienės nusikaltimą.

Zita Zamžickienė begėdiškai išsityčiojo iš mano tikėjimo bei religijos ir liepė prokurorams mane dėl jų persekioti

Savo pirmajame rašte (visą jį skaitykite čia pdf formatu), kurio pagrindu prokuratūra pradėjo prieš mane baudžiamąją bylą, darė kratą, pavogė mano kompiuterius ir t.t, Zamžickienė tiesiai šviesiai pareiškė:

„Savo samprotavimams pagrįsti autorius iškraipo „Naujojo Testamento“ (evangelijų) tekstus ir juose perteikiamas pagrindines mintis (tiesas), taip pat krikščioniškąsias vertybes. [...] Menkindamas krikščionių tikėjimą ir krikščionybę autorius naudoja palyginimus su pagonimis ir pagonybe, kuriuos atitinkamai išaukština.“


Taigi Zamžickienė katalikiškas Biblijos interpretacijas pavadino „tiesomis“, o tiesioginį jos teksto skaitymą (skaityti straipsnį) – „iškraipymu“.

Zita Zamžickienė
Zita Zamžickienė

Mano tikėjimą ir religiją Zamžickienė pavadino „pagonybe“, o mano tikėjimo brolius ir seseris – „pagonimis“, t.y. tiesiogiai įžeidžiančiais žodžiais, kuriais katalikai jau daug šimtmečių iš mūsų tyčiojasi.

Ir pagaliau Zamžickienė pareiškė, kad krikščionių tikėjimas ir krikščionybė buvo „menkinami“ lyginant su „pagonimis ir pagonybe“ ir pastaruosius „išaukštinant“.

Taigi Zamžickienė tiesiogiai bjauriai išsityčiojo iš mano tikėjimo ir jį išpažįstančių žmonių, menkino mus, žemino ir skatino neapykantą mūsų atžvilgiu.

Dar daugiau, Zamžickienė liepė prokurorams kelti baudžiamąją bylą – persekioti mane dėl to, kad išpažįstu ir skleidžiu savo tikėjimą bei aukštinu savo dievus.

Matomai tuo būdu Zamžickienė norėjo man ir asmeniškai atkeršyti už tai, kad buvau publikavęs ją kritikuojantį straipsnį: Žurnalistų etikos inspektorė pamiršo žurnalistų etikos kodeksą?.

Taigi akivaizdu, kad parašydama ir išsiųsdama į prokuratūrą minėtąjį raštą, Zamžickienė įvykdė bent 2 nusikaltimus: 1) menkino, niekino ir skatino neapykantą žmonių grupei ir jam priklausančiam asmeniui dėl jų tikėjimo, religijos ir įsitikinimų (pagal 170.2 BK straipsnį) ir 2) piktnaudžiavo savo tarnybine padėtimi, dėl ko aš patyriau didelę žalą (pagal 228 BK straipsnį).

Prokuratūra ilgai slėpė Zamžickienės ir Velko nusikaltimus

Vėliau Zamžickienės nurodymus prokurorams žodis į žodį pakartojo jos pagrindinis parankinis Deividas Velkas, duodamas parodymus kaip liudininkas – ir prokurorai tai priėmė kaip natūralų dalyką.

Vietoj to, kad iškeltų bylą Zamžickienei ir jos pavaduotojui, prokurorai pradėjo uoliai persekioti mane. Nieko keisto, žinoma, – akivaizdu, kad LR prokuratūra – nusikalstama organizacija, kurios pagrindinės funkcijos – dangstyti valdžios nusikaltėlių nusikaltimus ir susidoroti su bandančiaisiais pasipriešinti Lietuvos ir lietuvių tautos plėšimui ir katalikinimui.

Prokuroras Benediktas Leišys
Benediktas Leišys

Nors byloje nebuvo visiškai nieko įdomaus, bet prokurorai beveik 2 metus neleido man su ja susipažinti – akivaizdžiai siekdami nuslėpti akivaizdžius Zamžickienės bei Velko nusikaltimus.

Dabar iki senaties įsigaliojimo liko vos keli mėnesiai, tad tikimybė, jog Zamžickienė su Velku atsakys už savo nusikaltimus, artima nuliui.

Nors ir reikalausiu, kad akivaizdūs Zamžickienės, Velko, o taip pat prokuroro Leišio nusikaltimai būtų tiriami, akivaizdu, kad tai – beviltiška.

Jau 26 metai kaip mus valdo gauja Seime, Vyriausybėje, teismuose, prokuratūroje, policijoje ir pan. susispietusių nusikaltėlių, per šį laiką asmeniškai susidorojusių su dešimtimis tūkstančių atsisakiusių jiems užpakalius laižyti žmonių.

Neteko girdėti, kad nors vienas valdžiavagių išniekintas ne vagis lietuvis būtų pasiekęs nors kažkokio nejuokingo teisingumo LR teismuose.

Diskusija

3. Giedrius2016 08 09 22:27:07

Ačiū už palaikymą ir patarimą.
Tiek kad žodis „nusikaltėlis“ lietuvių kalbos žodynuose aprašytas kitaip, nei paprastai teisininkai vartoja. Aš gi – ne teisininkas:)

2. Marius2016 08 09 19:48:04

Giedriau, aš jus palaikau, bet teisme venkite tokių epitetų kaip nusikaltelė. Ji nenuteista, taip ji demagogė, ji nėra religijotyrininkė, tad aiškinti Bibliją ne jos darbas. Taip tai ką teigia Zamžickienė yra nusiklastamas teksto iškraipymas. Aš esu krikščionis, bet jūsų tekstuose niekur nemačiau krikščionių menkinimo. Viena iš Lietuvos bėdų yra būtent katalikų–tamsybininkų siautėjimas. Apskritai ar ta Zamžickienė krikščionė? Nes jei būtų krikščionė tai Senajame Testamente (laikomas šventu ir katalikų) yra labai negražių dalykų, kurios perskaičius darosi baisu. Ir taip, Jėzaus Kristaus siautėjimas Jeruzalės šventykloje išvaikant prekybininkus niekaip kitaip kaip chuliganizmu negalima pavadinti. Pripažįstu tai kaip krikščionis, katalikas.

1. B. Inokentijus2016 08 09 14:47:29

kas ta moterėlė, kad dievus įžeisti pajėgtų? Dievai patys apsigins

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis