.

2016 m. lapkričio 1 d.

O jei mėšlasauga ir mane uždarytų į „psichuškę“?

Kaip Jūs reaguotumėte, jei mane vis dėlto uždarytų į kalėjimą ar beprotnamį?

Kaip jau rašiau anksčiau, „prisižaidusi“ teisėja nusprendė padaryti mane bepročiu.

Mano nuomone, dabar (prieš kokius 5 metus viskas buvo kiek kitaip) toks elgesys jos padėtyje nėra racionalus, bet tokia realybė – turiu kol kas palikti ramybėje :-) mano tautą ir šalį toliau naikinančią valstybę ir įsitraukti į absurdišką ir visiškai beprasmišką asmeninį konfliktą.

Būtent ASMENIŠKAI susidūręs su policija, teismais, prokuratūra, staiga suvoki, kad tie žmonės iš straipsnių ar TV laidų, kuriems davė baudą, nuteisė lygtinai, uždarė į kalėjimą ar beprotnamį, – tiesiog eiliniai lietuviai, tokie patys, kaip ir tavo giminaičiai, draugai bei pažįstami, tokie patys, kaip ir tu.
Tada supranti, kad, gyvendamas Lietuvos valstybėje, niekada nesi saugus (žinoma, jei nesi seimūno, teisėjo, prokuroro, milijonieriaus ar pan. vaikelis).

Iš pradžių psichologo pakvietimas į teismo posėdį man nuskambėjo nors ir įžeidžiančiai, bet visai negrėsmingai. Dabar taip nebemanau.

Susitikau su žmonėmis, kurie bando ginti nuo baudžiamosios psichiatrijos nukentėjusius lietuvius (pavyzdžiui) ir išgirdau kraupių istorijų apie teisybės ieškojusius žmones, su kuriais buvo susidorota teismo psichiatrų rankomis.

Galvojame: „Man taip negali atsitikti – kiltų didelis triukšmas, visa Lietuva, visa Europa sužinotų, pasipiktintų.“ Taip galvojo ir VISI tie lietuviai, kurie dar ir dabar uždaryti beprotnamiuose už tai, kad išdrįso protestuoti prieš valdžios savivalę.

Teko telefonu pasikalbėti su akivaizdžiai sveiku jaunu vyru, ilgam uždarytu Rokiškio psichiatrinėje su žmogžudžiais ir panašiais visiškais bepročiais. Palyginus su jo pasakojimu, Džeko Nikolsono „Gegutės lizdas“ atrodo kaip ištaiginga sanatorija.

Mane tai kaip reikiant užkabino – turbūt todėl, kad jau ir man gresia panašus susidorojimas? Lietuvos Respublikos teismo psichiatrų išniekintų lietuvių likimai man jau nebėra visiškai svetimų žmonių problemos.

Apie tai parašysiu kelis straipsnius – žinoma, jei suspėsiu. :-)

O ar susidorojimas su manimi sujaudintų dar ką nors be mano artimųjų?

Klausimas
Kaip reaguotumėte, jei sužinotumėte, kad aš už šios svetainės straipsnius uždarytas kalėjime ar psichiatrinėje ligoninėje?

Seniai to laukiu

Tai mane pralinksmintų

Man vienodai

Nusiminčiau ir tiek

Dalyvaučiau protestuose

Organizuočiau protestus, rašyčiau Grybauskaitei, žmogaus teisių organizacijoms

Kai skaitai laikraštyje ar žiūri per televizorių reportažus apie policijos sulaikytus protestuotojus, bandančius reikalauti teisingumo, nesityčiojimo, nors minimalios pagarbos žmonių teisėms ir laisvėms, teismų jiems skiriamas baudas, teisininkų komentarus apie jų pažeistus įstatymų straipsnius, visa tai atrodo kaip kažkas tolimo ir nerealaus.

Visai kas kita – kai tai nutinka tavo artimiesiems ar net tau pačiam. Būtent ASMENIŠKAI susidūręs su policija, teismais, prokuratūra, staiga suvoki, kad tie žmonės iš straipsnių ar TV laidų, kuriems davė baudą, nuteisė lygtinai, uždarė į kalėjimą ar beprotnamį, – tiesiog eiliniai lietuviai, tokie patys, kaip ir tavo giminaičiai, draugai bei pažįstami, tokie patys, kaip ir tu.

Tada supranti, kad, gyvendamas Lietuvos valstybėje, niekada nesi saugus (žinoma, jei nesi seimūno, teisėjo, prokuroro, milijonieriaus ar pan. vaikelis :-)).

Galvojame: „Man taip negali atsitikti – kiltų didelis triukšmas, visa Lietuva, visa Europa sužinotų, pasipiktintų.“ Taip galvojo ir VISI tie lietuviai, kurie dar ir dabar uždaryti beprotnamiuose už tai, kad išdrįso protestuoti prieš valdžios savivalę.

Iš pradžių ir man atrodė, kad ko jau ko, o manęs tikrai nedrįs uždaryti – esu šį bei tą nuveikęs, žinomas, mylimas... Dabar jau taip nebegalvoju.

Ir pasistengsiu, kad taip nebegalvotų kuo daugiau tautiečių.

Diskusija

6. Po perkūnais2016 11 18 15:33:59

su Rusija visaip būdavo, bet iš vakarų vien tik kryžiuočių ordos. Buvo laikas, kai 1410 m rusų–baltarusių pulkai padėjo Lietuvai atsiginti nuo kryžnešių vergijos. Rusiją blogis užvaldė tik po Lietuvos padalijimų, bet ir ten lemtingas įvykis iš vakarų – alinantys švedų karai nusilpnino Lietuvą. O 1940 okupacija – jau ne rusų, o kremlinų reikalas. Revoliucija–1917 gi buvo judo–masonų projektas, dar Siono protokoluose užprogramuotas. Apie tai 1910m Henry Fordas rašė (dar prieš revoliuciją).

5. Obojus 2016 11 04 15:04:11

Man visiškai nepatinka, kaip visokie,,vatnikai“„,,,troliai“„ bei kitokie Lietuvos kenkėjai dažnai slepiasi po visokiais patriotų, gelbėtojų slapyvardžiais bei dar gali ir pranašauti, kiek Lietuvai liko gyvuoti!
Apsvarstant tą vatnikišką klausimą, kuris dažnai pasitinka apsilankant šiam puslapy bei puikiai išduoda tikrąją autoriaus kilmę bei kėslus (ar žinote šalį, kuri Lietuvai padarė daugiau gero nei Rusija) tikrai, drąsiai galiu pasakyti, kad nežinau šalies, kuri Lietuvai padarė tiek BLOGO kaip Rusija).Nekalbant apie žiaurų 300.000 lietuvių (!) trėmimą, nekalbant apie tai, jog paprastam žmogui reikėjo vogti, kad pragyventum, ir apie tai, jog buvai uždarytas po geležiniu dangčiu, dar privežė visokių veidmainių, kurie mėgsta slėptis po įvairiomis kaukėmis.

4. Marius2016 11 03 20:15:39

Tiesiog tai eilinis įrodymas, kad Lietuvoje yra įsigalėjęs antiliaudinis, antilietuvinis, klerikalinis režimas. Ginti savo teises pagal teisėją yra psichinio ligonio bruožas.

3. neantanas2016 11 03 11:39:10

Jeigu ką, teisingų sucharikų tikrai atnešiu. Už drąsą.

2. Žemės dulkė2016 11 02 22:34:57

,,Nerūpėtų“„.Tu ką, ligoni ir propogandiste.Pasikėlęs matai,,,garsus“„ iš lempos pasidarė, mylimas...Tfu.
Visiems kažkada atpildas bus.Dar kviečia į protestus :D Susireikšminęs :DD Bet vistiek, esi žmogus, pagal rašyseną kad ir nekoks, šiaip ar taip, vistiek mano tautietis, tad linkiu tikai jau taip grubiai nepapulti į nagus.Visi, net blogiečiai turi teisę taisytis.

1. breivikas2016 11 02 19:34:54

raganu medziokle ://postimg.org/image/i84bmioz/

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2023 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis