.

2016 m. lapkričio 14 d.

Aiškiau nebūna: Lietuvos pabaiga jau prasidėjo

Naikinama „mūsų pačių“ valstybės, Lietuva pasmerkta.

Jau prieš 2,5 metų supratau (ir :-) parašiau), kad Lietuvai artėja greitas galas. Jau tada matėsi, kad, nesiimant skubių veiksmų, Lietuvos labai greitai nebeliks, bent jau dabartinės lietuviškai kalbančios valstybės.

Kuo toliau – tuo daugiau bėgs iš Lietuvos darbingų žmonių, įmonių ir investuotojų, tuo labiau prastės ekonominė situacija. Neturėdama iš ko išlaikyti policiją ir kalėjimus, valdžia dar daugiau kels mokesčius – ir bus dar blogiau.

Neseniai perskaičiau straipsnį „Veide“: „Verslo pasitraukimas iš Lietuvos: penki klausimai“ ir eilinį kartą likau nesupratęs – negi neaišku, KODĖL bėgama iš Lietuvos?

Straipsnyje kalbama apie Lietuvą paliekančius verslininkus bei stambias įmones ir bandoma tai paaiškinti atskiromis paskutinio meto ekonomikos tendencijomis – augančiais atlyginimais, energijos išteklių kainomis ir pan.

Bet juk visai ne tai svarbiausia!

Mus žlugdo „mūsų pačių“ valstybė

Visur pasitaiko pakilimų ir atoslūgių. Krizės ateina ir praeina, kainos ir atlyginimai kyla ir leidžiasi, darbuotojai emigruoja ir imigruoja. Tokia jau ekonomikos kasdienybė.

Su problemomis kovoja vyriausybės. Jos stengiasi sušvelninti krizių pasekmes, mažinti gamybai reikalingų žaliavų kainas, stabdyti emigraciją.

Tačiau Lietuvoje – viskas atvirkščiai. Valstybė pas mus visiškai spjauna ant žmonių ir ekonomikos.

Praktiškai visos Lietuvos vyriausybės sistemingai griovė šalies ūkį. Juk prieš kokius 20 metų buvome vienareikšmiškai energetiškai pranašiausia šalis mūsų regione!

Iš pradžių, akivaizdžiai visą laiką ant Rusijos „važiavusio“ Adamkaus iniciatyva, galutinai „sugedo“ Draugystės naftotiekis – ir iš pigiausiai pirkusiųjų naftą tapome brangiausiai mokančiaisiais.

Po to Seimo sprendimu buvo uždaryta Ignalinos atominė elektrinė – ir vietoj pigiausios elektros dabar perkame pačią brangiausiąją.

Metai po metų Lietuvos valstybė griauna mūsų šalį, žlugdo ekonomiką ir veja iš tėvynės vis daugiau ir daugiau lietuvių.

Prieš kelis metus atėjo laikas ir dujoms. Taip jau „gavosi“, kad vyriausybė „mums“ išnuomavo dujų transporto laivą dešimčiai metų už sumą, triskart didesnę nei viso to laivo rinkos kaina. Ir štai – kaip skelbia Europos Komisija – ir už dujas mokame brangiausiai visoje ES!

Nebuvo jokių vamzdžius griovusių uraganų, sprogimų ar teroro aktų – iš pačių pigiausių energijos šaltinių šalies daugiausiai mokančiaisiais mus pavertė sisteminga „mūsų pačių“ vyriausybės politika.

Prisiminkime 2008 m. krizę. Juk TIK tuometinės vyriausybės naktinių ir kitų šiurpių reformų „dėka“ tapome viena labiausiai nuo krizės nukentėjusių šalių.

Neseniai tas pats atsitiko ir žemės ūkyje bei visoje maisto pramonėje. Būtent agresyvios vyriausybės užsienio politikos „dėka“ Rusija pradėjo boikotuoti lietuviškas prekes pakabindama ant plauko į eksportą orientuotą šalies ūkio dalį.

Metai po metų Lietuvos valstybė griauna mūsų šalį, žlugdo ekonomiką ir veja iš tėvynės vis daugiau ir daugiau lietuvių.

Nuo dabartinės Lietuvos valstybės gali nebėgti tik visiškai aklas ar luošas

Žmonės mato, kas vyksta. Lietuva ir taip skęsta korupcijoje, sparčiai besidauginančių įvairaus plauko valdininkų ir teisėjų nekompetencijoje, karštligiško ES fondų grobstymo beviltiškume.

Kai prie viso šito prisideda dar ir vis ciniškiau Lietuvą naikinanti valstybė, vilties visiškai nebelieka. Tie lietuviai, kurie dar gali, išvažiuoja.

Klausimas
Kaip reaguotumėte, jei sužinotumėte, kad aš už šios svetainės straipsnius uždarytas kalėjime ar psichiatrinėje ligoninėje?

Seniai to laukiu

Tai mane pralinksmintų

Man vienodai

Nusiminčiau ir tiek

Dalyvaučiau protestuose

Organizuočiau protestus, rašyčiau Grybauskaitei, žmogaus teisių organizacijoms

Emigracija vis stiprėja. Rugpjūtį buvo pasiektas naujas rekordas – tėvynę paliko daugiau, kaip 7 tūkstančiai lietuvių. Realusis vidutinis amžius Lietuvoje jau ko gero artėja prie 50 metų.

Tai akivaizdūs artėjančios pabaigos ženklai. Didelė dalis lietuvių dar to nesupranta ar tiesiog nenori suprasti. Prisiklausę paskutiniu metu galutinai nupušusių „analitikų“ paistalų apie šviesią pensijų kaupėjų bankų fonduose ateitį, jie tiesiog nekreipia dėmesio į akivaizdžius faktus.

Tačiau didelius kapitalus sukaupę žmonės ir dešimtmečiams savo veiksmus planuojančios įmonės mato, kas Lietuvoje vyksta jau daugelį metų ir į kur tai veda.

Tokią savižudišką politiką vykdanti valstybė laisvo žmonių ir kapitalo judėjimo Europoje tiesiog negali išlikti. VISOS aplinkinės šalys: Latvija, Lenkija, Rusija, Baltarusija – jau nekalbant apie Estiją – dabar jau siūlo DAUG palankesnes sąlygas gyvenimui ir verslui, nei Lietuva.

Kuo toliau – tuo daugiau bėgs iš Lietuvos darbingų žmonių, įmonių ir investuotojų, tuo labiau prastės ekonominė situacija. Neturėdama iš ko išlaikyti policiją ir kalėjimus, valdžia dar daugiau kels mokesčius – ir bus dar blogiau.

Todėl apdairesnieji milijonieriai ir užsienio įmonės pradeda pustytis padus jau dabar – nelaukdami, kol prasidės masinė panika.

Ar tai – pabaigos pradžia?

Manau, kad taip. Mūsiškis Durnių Laivas jau pradėjo leistis į bedugnę.

Žinoma, iki 2021 m. tas leidimasis dar bus palyginti lėtas. Kasmet prarasime „TIK“ apie 1,5 procento lietuvių ir maždaug 3 procentus darbingo amžiaus žmonių.

Jei neprasidės nauja globalinė krizė, BVP dar neturėtų kristi, gal netgi po truputį augs. Kol Centrinis Europos Bankas į visas puses dalina trilijonus, vienas kitas trupinėlis investicijų per stebuklą ar klaidą atriedės ir iki Lietuvos.

Tačiau vilčių išlikti vis mažiau ir mažiau. Neteko girdėti, kad nauja vyriausybė planuotų NORS VIENĄ politinę priemonę, kuri galėtų nors pristabdyti vis labiau artėjančią katastrofą.

Nors kitomis aplinkybėmis būtų galima pritarti siekiui kovoti su alkoholizmu, dabartiniai desperatiški žaliųjų komisarų planai kaip du vandens lašai primena Gorbačiovo Persitvarkymą, prieš ketvirtį amžiaus pasibaigusį galutiniu Tarybų Sąjungos subyrėjimu.

Diskusija

7. Tomas2016 11 27 17:20:49

VISA BĖDA, KAD LIETUVĄ VALDO KOLABORANTAI, O KGB–VSD DISTAI VISUS AKTYVIUS LT PATRIJOTUS SUNAIKINA ĮV.BŪDAIS.JAUNI KAS GALI GELBSTISI BĖGDAMI KUR GERIAU, KAIP IR PRIEŠ ŠIMTMETĮ ATGAL...KIENO KRAUJU MIS ĘSAMI MŪSŲ KRAUJOSIURBIAI ? RYS VIENI KITUS ?...

6. Marius2016 11 17 00:07:44

Perkančiam ir parduodančiam: mintį supratau. Bet gal logiškiau tegul būna pas mus gerai, tam kad savi nebėgtų iš savo šalies? Juodaodžių pas mus vistiek bus mažiau, klimatas ne tas, gi toks kaip yra va dabar su pliurze ir apie nulį – plaučių uždegimas garantuotas. Aišku, aš naivuolis ir idealistas, bet viliuosi, kad atsiras Lietuvoje politikų kurie pasakys: „Lietuva kolonijų Afrikoje neturėjo, todėl mes neturimo jokių moralinių įsupareigojimų priimti tų kurių mes niekaip niekada neskriaudėme.„

5. Marius2016 11 17 00:00:18

Na taip, piktinais landsbergiai, pavilioniai ir visa ta frykų kompanija. Bet matai Giedriau, jie turi valdžią, jie ir atstovauja Lietuvą. Aš taip pat už Astravo AE. Vien iš linksmumo noriu pažiūrėti kaip visokie konservuoti imbecilai iš pykčio ims siusti ir putom darbstytis. :)) Batka – šaunuolis, tikras šalies patriotas, sukasi kiek tai įmanoma sudėtingumos jo šalies sąlygomis.

4. perku parduodu2016 11 16 19:07:57

Yra ir kitoks požiūris – jei bus pas mus perdaug gerai – pradės lįsti visokie juodašikniai antirasistai ir reikalaus apmokėti jų buvimą mūsų žemėje. Reikalaus mūsų susimokėti, kad prievartauja arba patenkina mūsų moteris.

3. Giedrius2016 11 16 17:22:23

Netikiu, kad Lietuva piktinasi dėl Baltarusijos atominės. Aš, pavyzdžiui, norėčiau, kad gudai kuo greičiau pasistatytų elektrinę ir mums parduotų elektrą kuo pigiau.
Kažkodėl man atrodo, kad dauguma lietuvių man pritartų, tik kad šuns ir lietuvio balsas į dangų neina. O klykauja tai ta pati gauja vagių, kuri ir Sniečkaus elektrinę uždarė, – aš jų „Lietuva“ nevadinu:)

2. Marius2016 11 16 16:50:10

Ir dar vienas Lietuvos valdžios debiliškumo ir veidmainiškumo įrodymas. Kai Lietuva uždarė Ignalinos atominę, kuri dar galėjo veikti iki šiol Baltarusijai pradėjo trūkti elektros. Natūralu, nes Ignalinos atominė buvo skirta visam regionui: Lietuvai, Latvijai, Baltarusijai, Rusijai. Dabar Lietuva piktinasi ko Baltarusija statosi sau elektrinę. Tai ką turėjo daryti Baltarusija jai jai trūksta elektros? Grįžti į balanos gadynę? Patys lietuviai padarė visas nuo jų priklausančias sąlygas, kad baltarusiai būtų priversti satytis naują atominę, o dabar Lietuvos valždiažmogiai ir rėksmingieji patriotai dar piktinasi. Lietuva – durnių laivas, na tikrai. Patys mušame, patys rėkiame.

1. Marius2016 11 14 21:58:40

Taip, Giedriau viskas taip ir yra. Aš ir pats noriu tai parašyti, bet trūksta ryžto. Tik komentaruose kol kas. Blogai žinoma. Lietuvos valdžiažmogiai padarė viską kad Lietuva taptų brangių energijos išteklių šalimi, o liaudis mulkinma „energetine nepriklausomybe“. Nieko tuoj prasidės elektros dingimai kai mūsų valdžiažmoginiai debilai sinchronizuos elektros tinklus su Vakarų Europos šalimis. Pamatysit. Kas investuos į šalį kur dinginėja elektra? Mes patys spjaudome Rusijai į veidą, o po to stebimes kodėl mūsų nemėgsta. Kažkokia idiotiška valstybė. Nežinau kodėl taip yra. Yra užuominų apie prigimtinį lietuvių kvailumą, istorikas Česlovas Laurinavičius yra užsiminęs apie tai.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2023 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis