.

2017 m. sausio 16 d.

Komisaras Skvernelis išsitraukė bananą

Didysis Skvernelio bananas – Sodros mokesčių didinimas ir visuotinis šaukimas į kariuomenę – išvarys iš Lietuvos dar daugiau lietuvių

Kaip nebūtų siaubinga, prognozės pildosi tiksliai – Lietuva nyksta vis greičiau ir greičiau.

Pasiekti paskutinio meto emigracijos rekordai: gruodžio (5,5 tūkstančio lietuvių) ir metų (beveik 51 tūkstantis lietuvių).

Naujieji, daug didesni Sodros mokesčiai užgriuvo visų pirma neturtingus, tačiau individualiai dirbančius žmones – būtent tuos, kurie ir taip labiausiai linkę emigruoti. Kartu – tai rimtas įspėjimas apie grįžimą į tėvynę galvojusiems emigrantams, kurie, prasigyvenę užsienyje, svajojo apie savo verslo kūrimą Lietuvoje.

Oficialiai per metus mūsų Lietuvoje sumažėjo 39 tūkstančiais – maždaug 1,3 nuošimčio. Tačiau pridėjus jau vien tik tuos 20 nuošimčių naujagimių, kurie buvo užregistruoti Lietuvoje, nors iš tikrųjų gyvens užsienyje (paaiškinimas), išeina, kad praeitais metais sumenkome kur kas daugiau, nei 1,5 nuošimčio.

Ir tai – toli gražu ne riba; į valdžios lovį jau giliai įsiknisę žalieji komisarai ruošiasi dar greičiau naikinti mūsų mirštančią tautą.

Aistringi rinkimų pažadai pasirodė eiliniu begėdišku melu – kaip ir visada

Prieš rinkimus ir iškart po jų dabartinė valdančioji gauja kliedėjo apie emigracijos stabdymą ir netgi :-) emigrantų grąžinimą į Lietuvą, tačiau viskas baigėsi absurdišku pasityčiojimu iš lietuvių tautos virstančiais „tautiniais“ drabužiais pirmokams.

Tikrovėje – Vyriausybė smogė tautai dar 2 žiaurius smūgius. Tai – didelis mokesčių didinimas dirbantiesiems ne pagal darbo santykių sutartis ir oficialiai paskelbtas visuotinio šaukimo į kariuomenę įvedimas artimiausiais metais.

Naujieji, daug didesni Sodros mokesčiai užgriuvo visų pirma neturtingus, tačiau individualiai dirbančius žmones – būtent tuos, kurie ir taip labiausiai linkę emigruoti. Kartu – tai rimtas įspėjimas apie grįžimą į tėvynę galvojusiems emigrantams, kurie, prasigyvenę užsienyje, svajojo apie savo verslo kūrimą Lietuvoje.

Komisaras Skvernelis užsimojo dideliu dideliu bananu – eilinį kartą mūsų tautą vanos per šonkaulius tie patys apgavikai, kurie ką tik žadėjo ją ginti ir puoselėti.

Skvernelio planuojamas visuotinis šaukimas į kariuomenę – rimtas signalas paauglius berniukus auginantiems tėvams. Daugelis vis dar pas senelius Lietuvoje gyvenančių jaunuolių bus priversti evakuotis pas savo užsienyje gyvenančius tėvus ar giminaičius dar nebaigę mokyklos.

Jei aš turėčiau moksleivį sūnų, padaryčiau viską, kad jam netektų būti diskriminuojamam ir visaip žeminamam (paaiškinimas) LR kariuomenėje. Nemanau, kad toks būčiau :-) vienintelis. Visiškai aišku, kad artimiausiu metu Lietuvą paliekančių berniukų skaičius išaugs KARTAIS.

Ką darys be berniukų likusios mergaitės? Seks Grybauskaitės pavyzdžiu? Eis į vienuolynus? Ar tiesiog daug nelaukdamos emigruos, kaip ir jų bendraamžiai?

Koks skirtumas? Komisaras Skvernelis užsimojo dideliu dideliu bananu – eilinį kartą mūsų tautą vanos per šonkaulius tie patys apgavikai, kurie ką tik žadėjo ją ginti ir puoselėti.

Diskusija

1. Marius2017 01 26 19:42:08

Prisipažinsiu, daug tikėjaus iš valstiečių, balsavau už jų atstovą, bet matau kad nieko jie nepakeis. Lietuvos degradavimas tęsis. Ramūnas Karbauskis nesugebėjo apginti net savo bendrapartietės Kildišienės, kurios „nusikaltimas... naudojosi mamos mašina, kuri išsiperkama iš Karbauskio įmonės. Kur čia nusikaltimas? Kur čia pražanga? Kur buvo žunaliūgos kai seimūnai už valstybės pinigus lizingu sau mašiną nusipirkdavo?
Karbauskis nesugebėjo apsiginti prieš užsiciklinusias žurnaliūgas, tad kaip jis sugebės apginti mus? Akivaizdu, kad nesugebės. Vargiai įves net alkoholio monopolį (kuris tiesiog būtinas, nes tauta ir kaimas prasigėręs), nes tuoj išlindo kažkoks sušiktas konstitucininkas ir pradėjo aiškinti girdi negalima. Ką gi jei negalima, tai tokiu atveju tauta ir toliau gers ir išgėrę vaikus užmušinės. Viliuos koks prasigėręs vairuotojas į tokius konstitucininkus įsisrėž... Durnių laivas kurio nekenčiu.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Eleras

  Eleras (LR-as) – dabartinė Lietuvos valdžia. Nors ir mėgina vadintis „Lietuvos Respublika“, Eleras akivaizdžiai nėra nei Lietuvos, nei respublika. Praktiškai tai – antikonstitucinė nusikaltėlių gauja „ant Lietuvos“.

 • Gražulizmas

  Gražulizmas siaurąja ir plačiąja prasme. Gražulizmas – nepagarba homoseksualams ar tiesiog kitokiems ir jos demonstravimas.

 • „Tremtinys“

  Tremtinys kabutėse – sąvoka.

 • Čigonai

  Čigonai – sąvoka. Čigonus aukština, romais juos vadinti verčia Europos Sąjungos valdininkija ir negerbiantieji savo tautos lietuviai.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2023 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis