.

2017 m. sausio 24 d.

Lietuvoje Vjutericho kolegos su baltais bilietais žudyti

Į Lietuvą atvykstantiems JAV kareiviams Baudžiamasis kodeksas negalios.

Su kiekvienais metais gyvenimas Lietuvoje tampa vis labiau ir labiau pavojingesnis.

Vyriausybė metai iš metų įvairiausiais būdais bando įžiebti NATO konfliktą su Rusija. Neatsilieka ir valdžios kontroliuojama žiniaspauda: tiesioginis neapykantos Rusijai, rusams ir rusakalbiams kurstymas – akivaizdžiai svarbiausia tema pagrindiniuose naujienų portaluose. Susidaro įspūdis, kad mus ruošia karui.

Hadithos skerdynių aukos
Hadithos aukos

JAV jūrų pėstininkai laisva ranka sušaudė 24 civilius irakiečius, kurių jauniausias buvo 2 metų kūdikis.

Jau daug metų nesiliaujant gąsdinimams neišvengiamai artėjančia Rusijos okupacija, pradedame jaustis gyvenantys kariaujančioje valstybėje. Iš Lietuvos sparčiai evakuojasi visi, kas gali: darbingi žmonės, verslus pardavę milijonieriai, užsienio ir lietuviško kapitalo įmonės.

Tačiau Lietuvą valdančioms grupuotėms ir to negana. Jos jau susitarė didinti karinį finansavimą iki 2,5 proc. BVP. Tai reiškia, kad praktiškai apie 10! proc. valstybės biudžeto bus skirta ruoštis karui su Rusija.

O neseniai sužinojome, kad Lietuvoje dislokuojamiems JAV specialiųjų pajėgų kareiviams praktiškai negalios Baudžiamasis kodeksas (šaltinis) – mūsų šalies žemę mindžios žmonės, faktiškai galintys nebaudžiamai daryti su mumis ką tik užsigeidę.

JAV kariuomenės reputacija – viena prasčiausių pasaulyje

Nuo Vietnamo karo laikų JAV kariuomenė praktiškai turi kruviniausių karo nusikaltėlių pasaulyje statusą.

Visų pirma, būtent JAV pradėjo daugumą didžiausių paskutinio meto karų; dauguma pasaulio žmonių būtent JAV laiko didžiausia grėsme taikai pasaulyje (Straipsnis apie tai „New York Post“).

Taigi jei kuris nors JAV kareivis ar jų grupė susimanytų pasilinksminti nužudydami vieną kitą lietuvį, jie matomai rizikuotų daugiausiai kokio mėnesio premijiniais ar savaitės dienpinigiais.

Iš kitos pusės, JAV kareiviai nuo seno garsėja savo nusikaltimais prieš civilius gyventojus (pavyzdžiui, specialus straipsnis apie tai Vikipedijoje).

JAV kareiviams Baudžiamasis kodeksas negalioja

Susitarime dėl JAV kareivių buvimo Lietuvoje yra iš pirmo žvilgsnio nekaltas punktas: „Pagal Lietuvos ir JAV sutartį, JAV suteikiama teisė teisti nusikaltusius karius, bet numatoma išimtis, kad Lietuva gali perimti jurisdikciją jai itin svarbiais atvejais.“

Prisiminus kaip valdžia neišdrįso netgi pradėti normalaus tyrimo dėl Lietuvoje veikusio CŽV kalėjimo, kuriame buvo kankinami (o gal ir žudomi?) beginkliai žmonės, nelieka abejonių dėl to, kad KĄ BEPADARYTŲ JAV kareiviai, juos teis ne Lietuvos teismai, o jų pačių valdžia.

Netgi masinės kitataučių civilių skerdynės JAV nelaikomos rimtu nusikaltimu

Seržantas Frankas Vjuterichas, JAV ginkluotųjų pajėgų pasaulinio triumfo simbolis
Seržantas Frankas Vjuterichas

Už nužudytus 24 beginklius civilius – pažeminimas laipsniu!

Ar ne smagu tarnauti JAV kariuomenėje?

Kas gi atsitiktų, jei JAV kareiviai nužudytų dešimtį kitą lietuvių? Labai tikėtiną atsakymą galima rasti garsiojoje Hadithos žudynių byloje.

2005 m. lapkričio 19 d. seržanto Franko Vjutericho (Frank Wuterich) vadovaujami 8 JAV jūrų pėstininkai, reaguodami į šalia kelio sprogusią nežinia kieno padėtą bombą, liepė išlipti iš automobilio ir sušaudė taksi vairuotoją bei 4 paauglius, o po to nužudė dar 19 civilių irakiečių, tarp kurių buvo vaikų ir netgi 2 metų kūdikis.

Ir ką gi – JAV teismas nuteisė skerdikų vadą ir pagrindinį žudytoją Vjuterichą pažeminti laipsniu bei sumažino jo algą, o visus kitus išteisino!

Taigi jei kuris nors JAV kareivis ar jų grupė susimanytų pasilinksminti nužudydami vieną kitą lietuvį, jie matomai rizikuotų daugiausiai kokio mėnesio premijiniais ar savaitės dienpinigiais. O ką jau bekalbėti apie tokius lengvus pasilinksminimus, kaip, pavyzdžiui, išžaginimas ar sumušimas!

Tiesa, aukų giminaičiams JAV kariuomenė paprastai išmoka teisingas kompensacijas. Visų Hadithoje nužudytų irakiečių artimiesiems buvo atseikėta :-) 38 tūkst. dolerių!

Į Lietuvą atvyksta Vjutericho kolegos

Aš nežinau, ar atvykstančiųjų į Lietuvą kareivių sąrašuose yra pats Frankas Vjuterichas ar kas nors iš jo Hadithos laikų pavaldinių.

Tačiau jau kuris laikas netgi pačiose JAV žmonės piktinasi tuo, kad jų armijoje tarnauja vis daugiau nusikalstamų gaujų narių, naujųjų nacių, sunkių nusikaltėlių ir netgi psichinių ligonių! Apie tai leidžiamos netgi specialios knygos, jau nekalbant apie begales straipsnių internete (pavyzdžiui).

Valdžiai nebeužtenka mus aiškiai galutinai ubagais paleisiančių ginklavimosi varžybų ir karo su galinčia per 5 minutes nušluoti mūsų šalį nuo žemės paviršiaus valstybe propagandos.

Nors pats nesu karštakošis mušeika :-) ir neturiu žaginamo ar mušamo amžiaus vaikų, bet ir mane ima šiurpas.

Valdžiai nebeužtenka mus aiškiai galutinai ubagais paleisiančių ginklavimosi varžybų ir karo su galinčia per 5 minutes nušluoti mūsų šalį nuo žemės paviršiaus valstybe propagandos. Ji dar prisikvietė į Lietuvą Vjutericho kolegų ir tuoj praktiškai įteiks jiems baltus bilietus mus žudyti.

Gyventi vargšėje mūsų šalyje bus dar šlykščiau ir nesaugiau.

Diskusija

4. Skandalas2017 01 28 00:36:15

Šitas šurmulys su Karbausko protege tam ir buvo sukeltas, kad atitrauktų dėmėsy nuo svarbiausio – JAV kareiviams negalios Lietuvos įstatymai, ir visokių kitokių dėl transporto privilegijų jiems. Tai Lietuvos gėda. Lyg negalėtų JAv pindosai išsitekti rėmuose tų įstatymų, kurie galioja NATO kariams, matai, jie yra ypatingesni, nei NATO kariai. Kur, po velnių mes įstojome – į NATO ar tapom eiline JAV kolonija? Tai gęda Lietuvai ir demokratijos šaukliams.

3. Marius2017 01 26 19:29:03

Amerikonų kareiviai – tai nevykėliai kurie neįstojo į koledžą, neturėjo darbo, tad kas beliko? Eiti į kariuomenę, kurioje, nors nedaug bet moka ir galima pragyventi. Būtent tokie. Su amerikoniškų filmų–bojevykų suformuluotu menatlitetu. Socialiniu ir moraliniu išprusimu, blogiau nei profkę baigęs rytų europietis, kuris bent profkę baigė. Kaip jums tokie demokratijos skleidėjai? Visiškai atvirai sakau: jei šalia įsikurs amerikonų dalinys saugokite savo dukras, lietuviai. Pasidomėkite Okinavos saloje įsikūrusių amerikonų kareivių nusikaltimais.
P.S. Mane vis ta rusofobija jau taip užknisa, kad rūpūs miltai, veikia jau priešingai.

2. Giedrius2017 01 24 12:55:55

Nemanau, kad LR teismai išsukinėtų legionierius, o tuo labiau jie patys to tiksliai nežinotų. Bet kurių atveju, jei tarp jų yra (bus) potencialių smurtininkų, realios bausmės grėsmė juos smarkiai apramintų.

1. Pacička2017 01 24 12:28:21

O jei Baudž. kodeksas jiems ir galiotų, ar tai juos galėtų sulaikyti? Ar jie bijotų, pvz. mūsų šauniųjų teismų?

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis