.

2017 m. kovo 16 d.

Kuo Ieva Strazdauskaitė geresnė už Skaistą Rakauskienę?

Begėdiškai išpūstas triukšmas dėl eilinio kriminalo slepia kraupius Lietuvos Valstybės nusikaltimus.

Dar galutinai nenurimo žiniaspaudos sukelta isterijos banga dėl Ievos Strazdauskaitės nužudymo.

Žurnalistai gerai padirbėjo. Visas būrys proto ir dvasios vargšų: politikai, policininkai, įvairiausios visuomenės šiukšlės, laikraščiuose vadinamos „žvaigždėmis“ ar „garsenybėmis“, ir pan. puolė naudotis proga pasiviešinti banaliai vapėdami apie savo „pasibaisėjimą“ ir „pasipiktinimą“.

Kokiu reikia būti išsigimėliu, kad (nebūdamas giminaičiu ar asmeniniu pažįstamu) ant visos Lietuvos stūgautum dėl praktiškai eilinės Ievos Strazdauskaitės žūties ir ramiai ignoruotum siaubingą Skaistos Rakauskienės mirtį?

Akivaizdu, kad žiniaspaudos isterija jau pasiekė savo politinius tikslus – žmonių dėmesys buvo atitrauktas nuo lietuvius beteisiais vergais paverčiančio Darbo kodekso įteisinimo ir eilinio milžiniško išlaidų ginklavimuisi didinimo, gulančio vis sunkesniu akmeniu ant ir taip skęstančios Lietuvos kaklo.

Vis tik ne tai šlykščiausia šioje istorijoje. Lietuvoje žmonės žudomi kasdien, o pagrindinė žiniaspauda dažnai apie tai nė necypteli. Palyginus su kitomis, kad ir su Lietuvos Valstybės vardu įvykdytomis ir netgi dabar vykdomomis, žmogžudystėmis, Strazdauskaitės atvejis atrodo kaip visiškai eilinis, vos ne „humaniškas“, nusikaltimas.

Uniformuoti pareigūnai priminė nacius

Išgirdus policijos komisaro Pernavo žodžius apie Strazdauskaitės žudikus: „Man keista, kaip išvis tokie žmonės žemėje vaikšto,“ – kilo natūralus noras vemti. Juk vadinamojoje „Lietuvos Respublikoje“ GARBINAMI šimtus panašių moterų išskerdę išsigimėliai.

Aš mieliau rinkčiausi Osvencimą. Ten žydai bent jau gyveno tarp savų; dujų kameros, žvelgiant iš Lietuvos, dabar jau atrodo kaip labai humaniškas Himlerio išradimas.

Pokario banditai ne tik žudė komjaunuoles, bibliotekininkes ar tiesiog keliolikmetes kolūkių pirmininkų dukteris, bet ir jas prieš tai žagino, žvėriškai kankino, o po to – dar ir visaip tyčiojosi iš jų kūnų. Neabejoju, kad tarp miškinių aukų buvo ir gražesnių už Strazdauskaitę.

Begėdiškas žaliakelnių pareigūnų maivymasis – pats gryniausias nacizmas. Sunku nesišlykštėti asmenimis, šaltakraujiškai pateisinančiais (tegul ir pasyviai) iškrypėliškiausius nusikaltimus žmogiškumui, o po to besivaipančiais prieš kameras dėl eilinės kriminalinės žmogžudystės.

Daugelis Lietuvos Valstybės aukų pavydėtų Strazdauskaitei tokios mirties

Žmonės bijo policijos. Nors žiniaspaudoje pasirodo ne taip jau daug straipsnių apie tai, kaip policija kankina nepilnamečius ar susidoroja su jai neparankiais žmonėmis, lietuviai tiesiog paniškai bijo. Ir ne be pagrindo.

Klausimas
Kurią mirtį pasirinktumėte, jei neturėtumėte daugiau alternatyvų?

Metus kankinimų Rokiškio beprotnamyje, kur valstybės specialistai baltais chalatais Jus po truputį paverstų lavonu – kaip Skaistą Rakauskienę

Greitą užspardymą – kaip matomai mirė Ieva Strazdauskaitė

Šiurpas ima pagalvojus, kaip baigė gyvenimą žmonės, „rasti“ negyvi policijos bagažinėse, kaip, pavyzdžiui, Gintaras Beresnevičius, ar, kaip rašo, „pasikorę“ areštinėse. Baisu ir įsivaizduoti ką jie išgyveno prieš mirtį. Ar jie nebūtų mielai pasikeitę vietomis su matomai tiesiog negyvai užspardyta Ieva Strazdauskaite?

O ką jau kalbėti apie kraupią Skaistos Rakauskienės mirtį? Skaista praleido ištisus METUS Rokiškio sunkiausio režimo beprotnamyje, kur iš jos visą laiką tyčiojosi versdami moterį gyva daržove – kol pagaliau suleido mirtiną nuodų dozę.

Aš mieliau rinkčiausi Osvencimą. Ten žydai bent jau gyveno tarp savų; dujų kameros, žvelgiant iš Lietuvos, dabar jau atrodo kaip labai humaniškas Himlerio išradimas.

Kokiu reikia būti išsigimėliu, kad (nebūdamas giminaičiu ar asmeniniu pažįstamu) ant visos Lietuvos stūgautum dėl praktiškai eilinės Ievos Strazdauskaitės žūties ir ramiai ignoruotum siaubingą Skaistos Rakauskienės mirtį?

Žinoma, Ieva Strazdauskaitė buvo jauna, graži ir turėjo naują Audinę. Rašo, kad ją nužudė „romai“. O Skaistos Rakauskienės žudikai – pareigūnai žaliomis kelnėmis, juodomis suknelėmis ir baltais chalatais.

Diskusija

3. Parka2017 03 17 02:09:32

Autorius teisingai pastebėjo, kad tie pučiami kriminalų burbulai ir netikros ašaros maskuoja didesnį slaptą blogį. Nejučia JAV kariuomenė pramušo sau ypatingas įstatymų pataisas. Lietuvoje jiems nebegalioja (nebepakanka) įstatymų, kurie galioja NATO kariams, padariusiems nusikaltimus. Jiems galioja išskirtiniai įstatymai. Jų negali teisti Lietuvos teismai ir t.t. Paskaitykit, ką naujas seimas buvo netikėtai priverstas priimti dėl JAV karių buvimo Lietuvoje.

2. Dominykas akalys2017 03 16 17:24:12

laba diena noriu pranezsti kad mano mama Dovil— akalien— mane pastoviai musa su elektros laidu liepe man pasikesti lyti i mergaite zmones jai galite padekit man

1. Micka2017 03 16 10:02:13

Tos mirtys man visos baisios. O mirusieji vienodi, nėra „geresnių“.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis