.

2017 m. rugpjūčio 31 d.

Valdžia ir toliau mus žudys psichiatrų rankomis

Išsiunčiau peticiją Europos Parlamentui, laiškus Merkelienei, Trampui ir žmogaus teisių organizacijoms prašydamas reaguoti į disidentų žudymą, psichiatrijos naudojimą susidorojimui ir kitus LR valdžios nusikaltimus.

Šią vasarą paskyriau bandymams atkreipti pasaulio dėmesį į Skaistos Rakauskienės nužudymą ir kitus Lietuvos valdžios nusikaltimus bei žmogaus teisių pažeidimus.

Išsiunčiau peticiją Europos Parlamentui (tekstas), atvirus laiškus Merkelienei (tekstas) ir Trampui (tekstas) bei kreipiausi į pagrindines Europos ir pasaulio žmogaus teisių organizacijas (tekstas). Tekstus dar išsiuntinėjau pagrindinei Vokietijos, JAV ir kitų šalių žiniaspaudai.

Vis tik nepanašu, kad nors kas nors sureaguotų. Jei nors maža dalis to, kas dabar vyksta Lietuvoje, atsitiktų Rusijoje, Kinijoje ar bent Baltarusijoje, JAV, ES ir jų finansuojamos žmogaus teisių organizacijos pakeltų didžiulį skandalą. Tačiau dabartinė LR vyriausybė – klusni NATO ir ES narė bei padų laižytoja.

Kaip sakoma, „kas galima Jupiteriui, negalima jaučiui“ – JAV, ES ir JK visais būdais bando įgelti Rusijai, Kinijai ir kitoms savo oponentėms ir tuo pačiu metu iš paskutiniųjų dangsto savo ir savo sąjungininkių nusikaltimus. Pavyzdžiui, palyginus su tuo, ką Saudo Arabija šiuo metu nebaudžiama išdarinėja Jemene, visaip viešai puolamų Šiaurės Korėjos ar netgi Sirijos vadovų veiksmai atrodo kaip nekalti vaikų žaidimai.

Todėl ir Lietuvą valdantys nusikaltėliai praktiškai gali ir toliau mus persekioti, kankinti ir žudyti kiek tik užsigeidę – kol bus klusnūs ir toliau stropiai slėps aukų lavonus, NATO ir ES lyderiai laikys žurnalistus bei žmogaus teisių gynėjus už trumpo pavadžio.

Juk ne šiaip sau praktiškai kiekvienos žmogaus teisių organizacijos interneto svetainėje garbingiausioje vietoje :-) puikuojasi mygtukas „donate“ – „duok pinigų!“

Pasipriešinti nepavyksta

Kreipimaisi į kitų šalių vyriausybes, ES, užsienio žiniaspaudą ir žmogaus teisių organizacijas – paskutinis mano žingsnis šioje srityje. Panašu, kad dabartinėje Lietuvoje eilinis žmogus savo iškilmingai suformuluotas teises gali tikėtis apginti nebent ginklu, o šiuo metu ginkluota kova prieš mūsų šalį valdančius nusikaltėlius neatrodo perspektyvi.

Todėl matosi, kad ir toliau kiekvienas lietuvis, neniekinantis lietuvybės, netylintis ir bandantis priešintis savo tautos ir šalies naikinimui, bus gąsdinamas, persekiojamas, o galbūt ir kankinamas ir žudomas policijos, prokuratūros, teismų ir kitų specialių valdžios tarnybų.

Ir toliau psichiatrai tarnaus valdžios budeliais.

Protesto prieš nusikaltimus Lietuvai vardan susideginę lietuviai bus ir toliau vadinami „psichiniais ligoniais“. Atsisakantieji nusižeminti prieš mūsų šalį valdančius atmatas ir užsičiaupti kai valdžia liepia bus ir toliau uždarinėjami beprotnamiuose „ekspertizėms“ ar ir ilgalaikiam „gydymui“.

Matomai ir toliau psichiatrai tarnaus LR vyriausybei ypač nepatogių lietuvių žudikais.

Diskusija

2. Marius2017 09 18 23:17:59

Gerai parašėte. Labai gerai. Nesugebėčiau.

1. B. Inokentijus2017 09 01 18:04:02

Vienas iš mūsų literatūros klasikų rašė, kad žmogui nėra prasmės kreiptis nei į ciesorių, nei į dievą, mat vienas gyvena pernelyg toli, o kitas – pernelyg aukštai.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Eleras

  Eleras (LR-as) – dabartinė Lietuvos valdžia. Nors ir mėgina vadintis „Lietuvos Respublika“, Eleras akivaizdžiai nėra nei Lietuvos, nei respublika. Praktiškai tai – antikonstitucinė nusikaltėlių gauja „ant Lietuvos“.

 • Gražulizmas

  Gražulizmas siaurąja ir plačiąja prasme. Gražulizmas – nepagarba homoseksualams ar tiesiog kitokiems ir jos demonstravimas.

 • „Tremtinys“

  Tremtinys kabutėse – sąvoka.

 • Čigonai

  Čigonai – sąvoka. Čigonus aukština, romais juos vadinti verčia Europos Sąjungos valdininkija ir negerbiantieji savo tautos lietuviai.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2023 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis