.

2017 m. spalio 9 d.

Sąjūdžio padugnių propagandą demaskuojant

Prašymas teismui iškviesti apklausai pokario teroristų ir jų nusikaltimui žmogiškumui ir lietuvių tautai specialistą Mindaugą Pocių.

Tęsinys, pradžia – Mėšlasauga kontratakuoja

Kai gauja vadinamojo „Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio“ atmatų atėjo į valdžią ir pradėjo konstruoti dabar jau mūsų tautą baigiantį sunaikinti darinį, tada išdidžiai vadintą „Nepriklausoma Lietuvos Valstybe“, visų pirma buvo sukurta oficiali ideologija, išaukštinanti niekšybę ir lietuvių žudymą politiniais tikslais.

Pagrindiniais vadinamosios „Lietuvos Respublikos herojais tapo bailus žudikas ir klastingas intrigantas Lietuvą jos pikčiausiems priešams pardavęs vadinamasis Karalius Mindaugas, visiems iš eilės užsieniečiams parsidavinėjęs ir svetimšaliams tarnauti atsisakiusius lietuvius masiškai žudęs vadinamasis Vytautas Didysis bei Lietuvos laisvės kovotojais dabar vadinami tūkstančius taikių lietuvių išskerdę pokario banditai.

Ideologijai įtvirtinti, valdžios propagandai skleisti ir kitaip lietuviams masiškai mulkinti sąjūdiečiai pristeigė įvairiausių pseudo-„mokslinių“ įstaigų (pav. „rezistencijai“ ir „genocidui“ tirti). Jų tikroji pagrindinė funkcija buvo (ir yra) – klastoti istoriją ir slėpti bei visaip teisinti istorinių valdžios „herojų“ nusikaltimus.

Sąjūdžio įkurta totalitarinė valstybė taip įbaugino lietuvius, kad netgi tiesioginiai šiurpiausių nusikaltimų liudytojai bijo atvirai pasakyti ką yra matę savo akimis. Žmonės tiesiog bijo, kad jei jų ir nenuteis už banditų „atminimo“ įžeidimą, tai su jais tiesiog fiziškai susidoros vienokios ar kitokios valdžios finansuojamos paramilitarinės organizacijos.

Vis tik nesinori pasiduoti mūsų tautą ir šalį vis sparčiau naikinančioms padugnėms. Bandau pasinaudoti savo kaip :-) kaltinamojo procesinėmis teisėmis ir rytoj, jau 14! manęs :-) teisimo posėdyje reikalausiu iškviesti į teismą vienintelį šiuo metu LR pripažintą pokario banditų nusikaltimų specialistą.

Prašymas teismui iškviesti į posėdį pokario teroristų specialistą Mindaugą Pocių

Giedrius Šarkanas

Vilniaus miesto apylinkės teismui
teisėjui Ovidijui Ramanauskui

PRAŠYMAS
2017-10-10
Vilnius

Remdamasis LR BPK, Konstitucija bei Europos žmogaus teisių ir pagrindinių teisių konvencija, garantuojančiais man teisę į teisingą teismą ir nediskriminavimą, dar kartą prašau pakviesti į teismo posėdį apklausti kaip specialistą Lietuvos istorijos instituto darbuotoją Mindaugą Pocių, pokario banditų ir teroristų specialistą (mano žiniomis, Pocius – vienintelis, viešai publikavęs LR šia tema mokslinį darbą) – kad jis išaiškintų teismui, kokius nusikaltėlius ir išsigimėlius (kurių „atminimo“ įžeidimu aš kaltinamas) dabar aukština vadinamoji „Lietuvos Valstybė“, koks buvo jų įvykdytų nusikaltimų žmogiškumui mastas ir pobūdis. Norėčiau priminti, kad su šia aplinkybe glaudžiai susiję man iškelti labai rimti kaltinimai, o kiti „specialistai“ šiuo aspektu akivaizdžiai klaidino Teismą.

Lietuvos istorijos instituto kontaktai:
Adresas: Kražių g. 5, LT-01108, Vilnius
Telefonas: (+370 5) 261 44 36


Noriu pastebėti, kad argumentai, kuriais remiantis buvo atmestas ankstesnis mano prašymas iškviesti Pocių, yra visiškai neadekvatūs ir neteisiniai.


Tai, kad p. Prokuroras neįtraukė Pociaus į savo „tyrimą“ bei „kaltinamąjį aktą“, nevaidina jokios rolės dėl 2 priežasčių:

1. Vadinamoji „LR prokuratūra“ – akivaizdžiai nusikalstama organizacija, kurios vienos pagrindinių funkcijų yra Lietuvą valdančių nusikaltėlių nusikaltimų dangstymas bei tiesą apie valdžią, jos politiką, istoriją ir t.t. sakančių žmonių persekiojimas, gąsdinimas ir kitoks užčiaupimas.

Akivaizdu, kad LR prokuratūra paprastai nesiaiškina savo tiriamų dalykų esmės, o tiesiog stengiasi visokiausiais būdais apkaltinti savo nusižiūrėtas aukas rinkdama ir klastodama jų kaltės įrodymus bei slėpdama joms palankias aplinkybes bei įrodymus. Mūsų atveju tai akivaizdu vien užmetus akį į vadinamąjį „kaltinamąjį aktą“.

Todėl, jei Teismas iš tikrųjų nori išsiaiškinti tiesą, akivaizdžiai neteisinga ir neteisėta apklausinėti tik tuos žmones, kuriuos pasirinko p. Prokuroras savo „kaltinimams“ paremti.

2. Pagal BPK, procesinių teisių turi ne tik prokuroras, bet ir aš. Tame tarpe – ir kviesti tuos specialistus, kurie gali padėti man apsiginti, o ne tik apklausinėti tuos, kuriuos atrinko p. Prokuroras man apkaltinti ar persekioti – t. y. tik tuos, kurie jau išreiškė savo neigiamą nuomonę mano atžvilgiu.


Kiek žinau, tai, kad specialistą galima kviesti į aukštesniojo teismo posėdį, negali būti teisiniu argumentu atsisakant jį iškviesti dabar – pagal šiuo metu LR galiojančią teisę. Aukštesnysis teismas LR yra apeliacinė instancija, o byla privalo būti visa apimtimi išnagrinėta jau pirmosios instancijos teisme.

Giedrius Šarkanas

Diskusija

4. Marius Perkun–asuii2017 10 15 21:54:24

Tokia VSD logika būtent ir naikina Lietuvą. Miškinių garbinimas t.y. žmogžudžių garbinimas, kai dar yra likę gyvų liudininkų, kai jie, liudininkai, būdami vaikais matė kaip miškiniai išžudė net jų tėvus – būtent ir privedė prie apatijos ir nusivylimo. Įsijauskite į žmonių būklę: valstybę garbina banditus kurie nužudė tavo artimuosius... Dar tarp 1990–2000 būdavo straipsnių šia tema, vėliau ne.

3. Giedrius2017 10 11 08:24:47

Tai kad ši valdžia galutinai sunaikins Lietuvą per kelis artimiausius metus.
Gal ir saugu iš šalies stebėti nieko nedarant kaip sunaikinama tavo tauta ir gudriai teisinantis VSD agentų rekomendacijomis ir „baltųjų chalatų“ grėsme...

2. Pataisymas2017 10 10 13:50:36

išduodamas (o ne išguodamas)

1. Perkun Asas2017 10 10 13:49:00

Viskas tai taip, bet kodėl reikia apie tai skelbtis viešai? Gali, išguodamas siekiamybę ir tikslus, pakenkti pogrindžio planams. Man viena VSD agentė, kai jai pristačiau įrodymus, pasakė – jeigu tu kam nors prasižiosi – grius visa Nepriklausomos Lietuvos atstatymo idėja, masiniam nusivyliman puls žmonės. Ar mums nuo to bus geriau? Be to Giedriau, pagalvok apie raumeningus žmones iš „baltųjų chalatų“ įstaigos, kurie tik ir laukia, kur nebaudžiamai panaudoti savo jėgą.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis