.

2017 m. lapkričio 14 d.

Kas pasodins Grybauskaitę ir Urbšį už grotų?

Prašymas prokuratūrai tirti akivaizdžius Dalios Grybauskaitės bei Povilo Urbšio nusikaltimus. Mane šiurpina tiek Prezidentės piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi, tiek begėdiškas viešas nėščios moters pažeminimas.

Jau kuris laikas laužau galvą – ką reiškia raudonasis :-) organas ant LR prokurorų kaklų?

Raudonasis organas – pastovus priminimas kiekvienam prokurorui apie jį budriai stebinčią Plaukuotąją Ranką
prokuroras

Paskutiniu metu esu linkęs manyti, kad tai – tarsi šuns pavadėlis, primenantis kiekvienam prokurorui, kad tikroji jo (ar jos) funkcija ir pareiga Lietuvos Respublikoje – ištikimai tarnauti Lietuvą valdantiems nusikaltėliams.

Jei prokuroras pažeidinėja discipliną: iškėlinėja bylas mūsų šalį išvaginėjantiems Seimo sukčiams, nelegaliai laikomus belaisvius kankinantiems CŽV ar panašių tarnybų agentams, apsivogusiems ministrams ir pan. – „iš viršaus“ išlindusi Plaukuotoji Ranka čiumpa už raudonojo organo ir primena įžūlėliui už ką jam mokama alga.

Panašiai atsitinka, jei patikliems runkeliams skirtais paistalais apie žmogaus teises, žodžio laisvę ir pan. patikėjęs naivuolis prokuroras bando nustoti persekioti kokį nors įžūlų valdžios kritiką arba apie seimūnų ar netgi ministrų nusikaltimus rašinėjantį begėdį žurnalistą.

Taigi raudonasis organas – pastovus priminimas kiekvienam prokurorui apie jį budriai stebinčią Plaukuotąją Ranką. Jei prokuroras stropiai dangsto kolegų, seimūnų, teisėjų, ministrų bei prezidentų nusikaltimus, jis, kaip sakoma, „daro karjerą“ – Plaukuotoji Ranka tempia jį „į viršų“ skirdama vyresniuoju prokuroru, vyriausiuoju ir t.t.

Tačiau jei prokuroras saviveiklauja, neklauso vyresniojo rango kolegų patarimų, Plaukuotoji Ranka tempia įžūlėlį žemyn. Jau turbūt šimtai tokių užsispyrėlių buvo priversti palikti griežtos disciplinos ir subtilaus lankstumo reikalaujančią LR prokuroro tarnybą. Neseniai teko skaityti, kad Lietuvą paliko netgi gana ilgai raudonąjį organą ir iškilių Seimo politikų patarimus ignoravęs „teisybės ieškotojas“ Irmantas Mikelionis.

Na o mums, eiliniams lietuviams runkeliams, raudonieji prokurorų organai – pastovus priminimas apie mūsų vietą Lietuvos valstybėje. Kaip liaudis sako: KAS LIETUVOJE LEISTA PREZIDENTEI, SEIMŪNUI, TEISĖJUI AR TURTINGAM VAGIUI – GRIEŽTAI UŽDRAUSTA RUNKELIUI.

Viešai diskriminuodamas nėščią seimūnę, Urbšys pažemino ir išniekino VISAS NĖŠČIĄSIAS ir VISAS MOTERIS.

Todėl, nors šiandien ir kreipiuosi į prokuratūrą, žinau, kad LR prokurorai iš paskutinių teisins ir dangstys akivaizdžius Grybauskaitės ir Urbšio nusikaltimus, už kuriuos mane ar kurį kitą runkelį jau seniai būtų suėmę, nuteisę ir pasodinę už grotų. Tiesiog toks teisėsaugos darbas Lietuvos valstybėje, taip juos įpareigoja raudonuosius prokurorų organus tvirtai suėmusi Plaukuotoji Ranka.

Apie savo prašymą informuoju ir pagrindinius LR naujienų portalus. Nors ir žinau, kad Plaukuotoji Ranka yra ne ką silpniau prispaudusi ir tautiečius žurnalistus.

LR žurnalistai užsidirba duonai su sviestu visų pirma budriai saugodami bei gindami Lietuvos valstybės, Prezidentės, Vyriausybės ir Seimo reputaciją bei informuodami visuomenę koks likimas laukia pastaruosius kritikuoti ar netgi piktintis jų nusikaltimais išdrįstančių runkelių.

Prašymas šauniajam prokurorui Leišiui kuo skubiau pradėti tirti jau per visą Lietuvą nuskambėjusius Grybauskaitės ir Urbšio nusikaltimus

Giedrius Šarkanas

Vilniaus apylinkės prokuratūros
3 skyriaus prokurorui
Benediktui Leišiui

PRAŠYMAS
2017-11-14
Vilnius

Gerbiamasis prokurore, prašau kuo skubiau pradėti šiuos ikiteisminius tyrimus:

1) Dėl šiuo metu LR Prezidento pareigas einančios Dalios Grybauskaitės akivaizdžiai įvykdyto ypač didelio masto piktnaudžiavimo savo tarnybine padėtimi, dėl ko ypač didelių nuostolių patyrė Lietuvos valstybė ir juridinis asmuo „Veolia“ – pagal 228 LR BK straipsnį;

2) Dėl seimūno Povilo Urbšio neseniai akivaizdžiai įvykdyto ypač pavojingo nusikaltimo – kai jis, viešai diskriminuodamas ir pažemindamas seimūnę Viktoriją Čmilytę dėl jos nėštumo bei vėliau netgi jos tinkamai neatsiprašydamas bei begėdiškai teisindamasis žiniaspaudoje, grubiai diskriminavo ir pažemino p. Čmilytę dėl jos lyties ir socialinės padėties, neleido jai dėl priklausomybės šioms socialinėms grupėms pasinaudoti jai priklausančia teise bei tuo pačiu akivaizdžiai ir begėdiškai viešai kurstė neapykantą visoms Lietuvos nėščiosioms ir visoms moterims – pagal 169 LR BK straipsnį bei 170 straipsnio 2 dalį.

Dalia Grybauskaitė akivaizdžiai įvykdė ypač didelio masto 283 BK straipsnyje nustatytą nusikaltimą

Kaip yra paskelbęs portalas diena.lt (šaltinis):

„Buvusi Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) pirmininkė Diana Korsakaitė tarptautiniam arbitražui paliudijo, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė darė spaudimą dėl Prancūzijos koncerno „Veolia“ valdomos „Vilniaus energijos“ šildymo tarifų, pirmadienį pranešė naujienų portalas 15min.lt.“

Kaip yra viešai paskelbęs portalas 15min.lt (šaltinis), buvusi Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos pirmininkė Diana Korsakaitė Vašingtono tarptautiniam arbitražui yra paliudijusi:

„Lietuvos Respublikos prezidentė (Prezidentės administracija), D.Korsakaitei dirbant Komisijos pirmininke, siekė nesąžiningai manipuliuoti ieškovui („Veolia“ – „Vilniaus energija“) nustatytais šildymo tarifais. [...] Prezidentės administracija kartu su ministro pirmininko tarnyba darė politinį spaudimą Komisijai, siekiant nacionalizuoti UAB „Vilniaus energija“ sutaupytas lėšas.“

Kadangi neteko girdėti apie šių publikacijų paneigimus, Korsakaitės liudijimą reikia traktuoti kaip fakto konstatavimą – taigi akivaizdu, kad, praktiškai (pri)versdama Korsakaitę apvogti „Veolią“, Grybauskaitė ženkliai viršijo savo, kaip LR prezidentės, įgaliojimus, ir dėl to didelė žalą patyrė minėtoji „Veolia“ bei Lietuvos valstybė (ne tik praradusi ženklias pinigų sumas, bet ir eilinį kartą tarptautiniu mastu nepataisomai sudergusi savo reputaciją). Taigi Grybauskaitė akivaizdžiai įvykdė 228 LR BK straipsnyje įvardintą nusikaltimą.

Norėčiau priminti (paskutiniu metu, matomai pilna jėga įsisiautėjant p. Grybauskaitės numylėtiniui p. Pašiliui, susidaro įspūdis, kad LR prokuratūra jau visiškai ignoruoja netgi pačius grubiausius ir įžūliausius BK pažeidimus), kad pagal 228 BK straipsnį, „1. Valstybės tarnautojas ar jam prilygintas asmuo, piktnaudžiavęs tarnybine padėtimi arba viršijęs įgaliojimus, jeigu dėl to didelės žalos patyrė valstybė, Europos Sąjunga, tarptautinė viešoji organizacija, juridinis ar fizinis asmuo, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.“ Pagal 230 BK straipsnį, „valstybės tarnautojai yra valstybės politikai, valstybės pareigūnai, teisėjai… Taigi akivaizdu, kad Korsakaitės nurodytomis aplinkybėmis Grybauskaitė įvykdė ypač didelio masto nusikaltimą.

Prašau kuo skubiau pradėti šio akivaizdaus p. Grybauskaitės nusikaltimo tyrimą. Primenu, kad minėtoji Grybauskaitė vis dar eina LR prezidento pareigas, o akivaizdžios nusikaltėlės buvimas tokiame aukštame poste kelia ypač didelį pavojų Lietuvos valstybei ir visuomenei. Prezidentas vaidina didelį vaidmenį skiriant Generalinį prokurorą ir aukščiausiųjų teismų teisėjus – nekyla abejonių, kad prezidento pareigas einanti nusikaltėlė stengsis paskirti į aukščiausiuosius valstybinius postus sau ištikimus prostitutus, kad šieji po to ištikimai ją gintų ir bet kokia kaina dangstytų jau minėtąjį ir galimai kitus p. Grybauskaitės nusikaltimus. Todėl labai svarbu sutrukdyti p. Grybauskaitei toliau dergti ir naikinti Lietuvą. Noriu priminti, kad prezidentaudama p. Grybauskaitė jau privertė išvykti, nusižudyti ar kitaip išvijo iš tėvynės apie 370 tūkst. lietuvių – apie 12 proc. tautos, pagrinde jaunimo.

Viešai diskriminuodamas ir pažemindamas nėščią seimūnę, Povilas Urbšys grubiai pažeidė iškart du Baudžiamojo kodekso straipsnius

169 BK straipsnis nurodo: „Tas, kas atliko veiksmus, kuriais siekta žmonių grupei ar jai priklausančiam asmeniui dėl amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, neįgalumo, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų sutrukdyti lygiomis teisėmis su kitais dalyvauti politinėje, ekonominėje, socialinėje, kultūrinėje, darbo ar kitoje veikloje arba suvaržyti tokios žmonių grupės ar jai priklausančio asmens teises ir laisves, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.“

170 BK straipsnio 2 dalyje nustatyta: „Tas, kas viešai tyčiojosi, niekino, skatino neapykantą ar kurstė diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, neįgalumo, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.“

Kaip Jūs jau, tikiuosi, žinote, Povilas Urbšys neleido seimūnei Viktorijai Čmilytei pristatyti įstatymo projekto Seime todėl, kad ji yra nėščia. Akivaizdu, kad tokiu būdu jis grubiai pažeidė BK 169 straipsnį ir 170 straipsnio 2 dalį, nes 1) viešai ir ciniškai pažemino Čmilytę dėl jos lyties ir socialinės padėties ir 2) tiesiogiai neleido Čmilytei pasinaudoti savo, kaip seimūnės, teise dėl jos priklausymo pažeidžiamoms socialinėms grupėmis.

Noriu atkreipti Jūsų dėmesį, kad šis ciniškas Urbšio nusikaltimas YPAČ PAVOJINGAS valstybei ir visuomenei. Todėl, kad:

1) Urbšys pažemino praktiškai paskelbdamas nepilnaverte ir beteise nėščią moterį. Nėščios moterys VISAME CIVILIZUOTAME PASAULYJE traktuojamos kaip ypač pažeidžiama ir reikalinga ypatingos apsaugos bei išskirtinių teisių socialinė grupė. Viešai išniekindamas Čmilytę ir neleisdamas jai pasinaudoti savo šimtaprocentine teise dėl jos galias prieštarauti ir ginčytis su nusikaltėliu apribojusios subtilios padėties, Urbšys neabejotinai padarė jai kur kas didesnę moralinę ar ir kitokią žalą, nei žala, kurią jos vietoje būtų patyręs eilinis standartinės sveikatos būklės žmogus.

2) Viešai diskriminuodamas nėščią seimūnę, Urbšys pažemino ir išniekino VISAS NĖŠČIĄSIAS. Lietuvoje moterys ir taip bijo turėti vaikų dėl su nėštumu susijusių sunkumų. Jei Urbšys neatsakys už savo nusikaltimą pagal BK, ne tik VISOMS Lietuvos nėščiosioms, bet ir galvojančioms apie pastojimą lietuvėms bus duota suprasti, kad Lietuvoje jos yra teisėsaugos ignoruojamos ir nebaudžiamai niekintinos aukos, kaip sakoma, „pačios kaltos“ dėl savo silpnumo.

3) Pažemindamas Čmilytę, Urbšys diskriminavo, pažemino ir išniekino VISAS MOTERIS. Noriu priminti, kad nėštumas bent jau šiuo metu yra tik moterims būdinga būklė, ir nebaudžiamas nėščiųjų niekinimas paverčia visas moteris antrarūšėmis būtybėmis – kurios dėl savo fiziologinių ypatybių yra pasmerktos tam tikrą savo gyvenimo dalį naudotis mažesnėmis teisėmis, nei kiti žmonės, būti žeminamos, diskriminuojamos ir viešai niekinamos.

Akivaizdu, kad egzistuoja visa eilė akivaizdžią Urbšio kaltę SUNKINANČIŲ APLINKYBIŲ:

1) Urbšys iki šiol DERAMAI neatsiprašė Čmilytės, visų savo įžeistų ir pažemintų nėščiųjų bei Lietuvos moterų ir toliau įrodinėja savo „teisumą“. Tai parodo išskirtinį Urbšio įvykdyto nusikaltimo ciniškumą ir pavojingumą.

2) Urbšys – vienas iš aukščiausio rango valstybės politikų; todėl jo nusikaltimas sukuria ypač pavojingą precedentą, keliantį pagundą kitiems nusikaltėliams ir ypač naiviam jaunimui jį mėgdžioti.

3) Nėščiosios – ypač pažeidžiama, o iš kitos pusės – šiuo sunkiu demografiniu laikotarpiu ypač vertinga, gintina ir puoselėtina socialinė grupė. Dėl to aukšto politiko vykdomas nėščiųjų diskriminavimas bei niekinimas daro ypač didelę žalą valstybei ir visuomenei.

4) Begėdiškai viešai aiškindamas: „Norėjau apsaugoti nėščią moterį,“ Urbšys naudoja klasikinę nacių propagandos taktiką. Niurnberge naciai lygiai taip pat aiškino, kad suvarė žydus į koncentracijos stovyklas norėdami juos „apsaugoti nuo tautos pykčio ir smurto.“ XXI a. toks nusikaltimo teisinimas parodo neeilinį Urbšio ciniškumą ir panieką nėščiosioms bei visoms moterims.

Kreipiuosi konkrečiai į Jus, nes būtent Jūs įnirtingiausiai visoje Lietuvoje kovojate su neapykantos kurstymu, garsėjate savo principingumu persekiojant įvairius ekstremalus. Sunku nesižavėti Jūsų atkaklumu traukiant baudžiamojon atsakomybėn įžūlius marginalus, trikdančius rimtį, sėjančius visuomenėje nepasitenkinimą ir nepasitikėjimą Lietuvos valstybe bei jos vyriausybe.

Iš pradžių galvojau parašyti dabartiniam Generaliniams prokurorui Evaldui Pašiliui, tačiau persigalvojau. P. Pašilį į jo postą paskyrė būtent Grybauskaitė ir seimūnai; sprendžiant iš ligšiolinės jo veiklos, pagrindinė p. Pašilio funkcija ir rūpestis – kuo kruopščiau dangstyti ir visaip slėpti p. Grybauskaitės ir Seimo partijų lyderių nusikaltimus bei kuo greičiau susidoroti su visuomenės marginalais, begėdiškai išdrįstančiais kritikuoti p. Prezidentę, Vyriausybę bei Seimo vadovus ar jų vykdomą politiką.

Todėl pasirinkau būtent Jus, nes nuoširdžiai tikiu, kad Jūs, kaip akivaizdžiai vienas principingiausių ir bebaimiškiausių Lietuvos prokurorų, tikrai nepasirodysite esantis eilinis LR prokuratūros šliurė, kuris narsiai susidoroja su valdžia ir jos vykdomais nusikaltimais pasipiktinusiais nė advokato nusisamdyti nesugebančiais skurdžiais, tačiau bailiai dangsto pačius akivaizdžiausius ir tiesioginį pavojų valstybei bei visuomenei keliančius nusikaltimus todėl, kad juos įvykdė Prezidentė ar įtakingas Seimo lyderis.

Su geriausiais linkėjimais,
Giedrius Šarkanas

Diskusija

4. Marius2017 11 19 19:59:30

Urbšys viso labo pasakė, tiksliau paprašė, kad nėščia moteris nepateikinėtų su nėštumu susijusių įstatymų t.y. kad nebūtų interesų konflikto. Labai nuoseklu ir logiška. Tik tiek. Visas po to kilęs skandalas tėra dirbtinis žurnaliūgų išpūstas burbulas.

3. Giedrius2017 11 15 00:39:44

Tai kad visai neperdedu dėl to Urbšio. Palyginus su tuo, už ką dabar nuteisinėja pagal 170 BK straipsnį (neseniai skaičiau apie kažkokį Subotiną), Urbšys – tikras monstras. Galima jam simpatizuoti, tačiau TEISIŠKAI – šimtaprocentinis 169 straipsnis su sunkinančiomis aplinkybėmis ir tikrai kur kas akivaizdesnis 170 straipsnis, nei už ką Subotiną nuteisė ar tą grupę kauniečių persekioja. Čia – konkretus diskriminavimas, ne koks komentaras ar straipsnis:)

2. Marius2017 11 15 00:28:02

Dėl Urbšio tai perdėdate, Giedriau, o va Grybauskaitė už spaudimą įtakoti komisiją tai tikrai nusipelnė apkaltos. Primenu, kad nors Rolandas Paksas ir nebuvo pašalintas dėl nešvarios kovos dėl „Žemaitijos kelių“ akcijų (t.y. kišimasis į komercinę veiklą), deja tai buvo vienintelis rimtas kaltinimas, kuris tikrai galėjo būti panudotas realiai apkaltai, o ne konstitucijos dvasių pažeidinėjimui. Visgi ta nešvari kova turėjo įtakos Pakso apkaltai. Vadinasi taip pat jau yra realus pagrindas organizuoti apkaltą Grybauskaitei. Be dvigubų standartų! Ar baigsis tai apkalta – nesvarbu, bet šitai bobai reikia parodyti, kad nesikištų ten kur jai negalima.

1. zorotustra2017 11 14 18:20:04

Na ir nusivažiavai, Giedriau. Pradėjai remtis bukos bobos iš piršto laužtais įrodymais. Ji net nežino, kas yra kogeneracinė elektrinė. Pamįslyk – nacionalizuoti „sutaupytas“ lėšas. Negi gyveni kaime ir malkomis kureniesi, jei nežinai, kad butą šildytis elektra yra 3 kart pigiau, nei tų sukčių „taupytojų“ pateikiama šiluma. Pritarsiu tik, kad baltoji musmirė prieš Lietuvą prisidirbusi. O dėl Urbšio pasakysiu: laikausi kietai nuomonės, kad nėščioms, proto invalidams, lytiniams iškrypėliams, klounams, šou artistams ir kupriukams–muzikantams Seime ne vieta. Psichika jų nenormali arba kompetencijos ne iš tų sričių, kurių Lietuvai dabar verkiant reikia.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis