.

2018 m. vasario 21 d.

Alkoholis – raktas į ilgą gyvenimą

Skvernelininkai smarkiai pabrangino būtent alų ir vyną – gėrimus, kurie leisdavo lietuviams truputį ilgiau pagyventi.

Praeitais metais Sodra džiaugėsi biudžeto perviršiu. Skvernelininkų politika davė greitų vaisių – lietuviai sumoka daugiau, nei reikia jiems išmokėti.

Jau nuo seno žinoma, kad nedideli kiekiai vyno ar alaus gali būti naudingi sveikatai – ir būtent juos smarkiai pabrangino skvernelininkai, faktiškai atimdami iš pensininkų raktą į gyvenimą.

Akivaizdu, kad tai – „valstiečių“ karo prieš alkoholį pasekmė.

Mokslinė JAV studija įrodė alkoholio naudą

Kaip rašo „Independent“, jankių mokslininkai ilgą laiką stebėjo senstančius žmones ir nustatė, koks gyvenimo būdas palankiausias ilgam gyvenimui.

Vienas geriausių ilgaamžiškumo receptų – keletas stiklinių alaus ar vyno per dieną, padidinančių tikimybę sulaukti 90 metų net 18 procentų! Tai kur kas geriau, nei fiziniai pratimai (11 procentų) ar kava (10 procentų).

Skvernelis su Karbauskiu nusprendė, kad mes gyvenam per ilgai!

Akivaizdu, kad paskutinio meto antialkoholinė politika nemažina alkoholio vartojimo tarp darbingų žmonių. Lietuviai užsipirkinėja užsienyje, ir iš apsipirkimo kelionių atsivežti dideli alkoholio kiekiai skatina juos dar daugiau gerti.

Paaugliai visais laikais pradėdavo rimtai išgėrinėti nuo maždaug 15 metų. Visi draudimų pasiekimai tarp jų – dar didesnis vis labiau draudžiamo vaisiaus patrauklumas.

„Valstiečių“ draudimai rimtai palietė tik nuskurdintus ir pažemintus Lietuvos pensininkus. Jiems daug sunkiau nuvažiuoti į užsienį ar tolimesnį „tašką“.

Kuo mažiau išmokės pensijų – tuo daugiau jie galės prisipirkti auksinių šaukštų ir kitaip VOGTI.

Pensininkams tenka rinktis odekoloną, denatūratą ir panašius gėrimus, kurių prasta kokybė savo ruožtu stumia juos į grabą.

Jau nuo seno žinoma, kad nedideli kiekiai vyno ar alaus gali būti naudingi sveikatai – ir būtent juos smarkiai pabrangino skvernelininkai, faktiškai atimdami iš pensininkų raktą į gyvenimą.

Lietuva sensta, ir mus valdantys padugnės ėmėsi priemonių, kad per daug neapsunkintume biudžeto. Kuo mažiau išmokės pensijų – tuo daugiau jie galės prisipirkti auksinių šaukštų ir kitaip VOGTI.

Diskusija

3. šarkazan2018 10 28 21:34:05

O dar geriau padeda sulaukti ilgo gyvenimo – truputis kanapių. Na dar ekstazi tabletėlė. Grybukas vienas–kitas. Mokslininkai įrodė, kad narkotikai 10–11 kartų mažiau kenkia kepenims, inkstams, nei alkoholis ar rūkymas. Tokių mokslininkų, kurie padeda kam reikia ką reikia įrodyti – pilni patvoriai. Žinoma, už tam tikrą mokestį.

2. B. Inokentijus2018 02 21 21:48:55

Va va būtent, labai įžvalgiai prognozuojami kai kurie „alkoreformos“ padariniai, nors visų pasekmių žmogaus protui neapžioti...
Taurelė vyno – tačiau, kaip žinome, jokiu būdu NE dideli kiekiai alkoholio, kurie veikia slegiančiai – dar ir gali suteikti žmogui menkutę prošvaistę, o ypač vyresniam, kuriam bemaž jau ir daugiau būtų galima leisti...
Gal jau bent su „senoliais“ valdžiažmogiai galėtų nustoti elgtis kaip su vaikais? Juk „alkogoliaus“ reformos esmė – absoliutus pagarbos stygius LT piliečiui ir jo pasirinkimui, va čia paimsim ir neduosim tiems vaikiams paikiams ( patiems nesuprantantiems, ką daro) saldainiukų (man irgi vaikystėj bandė neduot kai kas...)

1. Vygintas2018 02 21 16:06:48

taaaip, Pensininkams galėtų būti Nuolaidos alkoholiui. Parodai pensininko pažymėjimą ir moki 30% Mažiau.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Eleras

  Eleras (LR-as) – dabartinė Lietuvos valdžia. Nors ir mėgina vadintis „Lietuvos Respublika“, Eleras akivaizdžiai nėra nei Lietuvos, nei respublika. Praktiškai tai – antikonstitucinė nusikaltėlių gauja „ant Lietuvos“.

 • Gražulizmas

  Gražulizmas siaurąja ir plačiąja prasme. Gražulizmas – nepagarba homoseksualams ar tiesiog kitokiems ir jos demonstravimas.

 • „Tremtinys“

  Tremtinys kabutėse – sąvoka.

 • Čigonai

  Čigonai – sąvoka. Čigonus aukština, romais juos vadinti verčia Europos Sąjungos valdininkija ir negerbiantieji savo tautos lietuviai.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2023 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis