.

2018 m. kovo 14 d.

Lietuva vis beviltiškiau kvailėja, ir Rusija tuo naudojasi

Lietuvos žurnalistai galutinai nupušo, ir Rusija tuo eilinį kartą pasinaudojo pigios provokacijos pagalba apgindama Grybauskaitę nuo pagrįstų įtarimų tarnaujant Putinui.

Vėl ir vėl skelbiami įvairiausių tyrėjų pranešimai, kad žmonija sparčiai kvailėja :-) nenumaldomai žemėjant vidutiniam žmonių intelekto lygiui.

Akivaizdu, kad Europoje kitaip ir būti negali. Protingiausieji europiečiai daug mokosi, kažko siekia, kaupia valdžią ir pinigus – todėl jiems lieka vis mažiau noro ir laiko reprodukcijai. Tuo tarpu proto neįgalieji klesti kaip niekad – jiems sudaromos vis geresnės sąlygos ne tik išgyvenimui, bet ir šeimų kūrimui bei į save panašių vaikų auginimui.

Visiškai akivaizdu, jog, viešai kalbėdama apie labai senus Prezidentės ryšius su KGB, Rusija pabandė sudaryti įspūdį ir įtikinti Lietuvos durnuomenę, kad dabar tai Grybauskaitė jau tikrai nebebendrauja su Rusijos specialiosiomis tarnybomis ir Putinas ant jos pyksta. Kitaip sakant, provokacija akivaizdžiai buvo siekiama išsklaidyti pagrįstus įtarimus dėl galimų DABARTINIŲ Grybauskaitės ryšių su Rusija.

Lietuva kvailėja ypač sparčiai, gal netgi sparčiausiai pasaulyje. Protingiausieji lietuviai masiškai emigruoja; tėvynėje dar liekantys tautos likučiai vis beviltiškiau degeneruoja.

Esu skelbęs jau tikrai daug beviltiškų prokurorų bei teisėjų nusišnekėjimų oficialiosiose nutartyse; ne vienam lietuviui teko baisėtis teismų posėdžiuose klausantis akivaizdžiai absurdiškų juodomis suknelėmis išsirėdžiusių pareigūnų paistalų.

Vis dėlto, akivaizdžiausiai masinis kvailėjimas matosi tautinėje žiniaspaudoje. Prieš kokius 25 metus Lietuvos žurnalistika klestėjo; buvo pilna savarankiškai mąsčiusių ir rašiusių žmonių; svarbiausi Lietuvos ir pasaulio įvykiai buvo aptariami ir analizuojami iš įvairiausių rakursų.

Dabar intelektualios diskusijos praktiškai nebeliko – absoliuti dauguma žurnalistų arba kurpia akivaizdžiai užsakomuosius straipsnius, arba perrašinėja užsienio spaudoje nusižiūrėtas ar vienas kito mintis.

Nėra kam pastebėti, išanalizuoti ir aprašyti pačių paprasčiausių dalykų.

Į primityvią Rusijos antį apie Grybauskaitę LR žurnalistai sureagavo kaip protiškai neįgalieji

Neseniai Rusijos žiniasklaida paskelbė, kad Grybauskaitė jaunystėje buvo „Magnolija“ vadinta KGB agentė.

Vienintelė reakcija, kurią teko stebėti tautinėje žiniaspaudoje, – „Rusija nusprendė atkeršyti už nepalankią Grybauskaitės poziciją Rusijos atžvilgiu atskleisdama jos jaunystės nuodėmes“.

Tačiau juk būtent ir to siekė Rusijos kanalas – pademonstruoti, kad Rusija pyksta ant Grybauskaitės ir siekia ją sukompromituoti. Būtent tokios Lietuvos žiniaspaudos reakcijos ji siekė ir pasiekė.

Praktiškai Rusija apgynė Grybauskaitę nuo pagrindinių įtarimų

Prieš kokius 3 metus komentaro rusiškame portale dėka man pasidarė akivaizdu, kad Grybauskaitė praktiškai visą savo gyvenimą nugyveno taip, lyg būtų dviguba agentė – t.y. JAV ir Rusijos specialiųjų tarnybų agentė. (Negaliu :-) viešai teigti, kad Grybauskaitė yra Rusijos ar JAV agentė, nes neturiu to įrodymų.)

Tada parašiau ta tema straipsnį Grybauskaitė kaip 21 amžiaus Štirlicė, kuris, mano žiniomis, padarė šiokią tokią įtaką ir dar kartą paskatino įvairių struktūrų :-) susidomėjimą Prezidentės biografija.

Per kelis metus Janutienė, Vaišvila, Genzelis ir pan. pasidomėjo Grybauskaitės jaunyste ir prikniso įvairių naujų duomenų, visiškai patvirtinančių mano hipotezę apie :-) galimus Prezidentės santykius su Rusija.

Būtent tada pasirodė KGB agente „Magnolija“ Grybauskaitę išvadinusi rusiška laida, kuria akivaizdžiai buvo siekiama sudaryti įspūdį, jog nors galbūt kažkada Prezidentė ir bendradarbiavo su KBG, DABAR jau ji tapo tikra Rusijos prieše, kuriai šioji bando kaip nors įgelti.

Akivaizdu, kad Putinas labai vertina Grybauskaitę

Išduoti kad ir buvusius savo agentus laikoma labai neetišku poelgiu, ir vis tik Rusija taip pasielgė su Grybauskaite.

Kam rusams to reikėjo? – juk praktiškai nieko naujo nebuvo pasakyta. Apie „Magnoliją“ tautiečiai rašinėja jau kokius 5 metus.

Visiškai akivaizdu, jog, viešai kalbėdama apie labai senus Prezidentės ryšius su KGB, Rusija pabandė sudaryti įspūdį ir įtikinti Lietuvos durnuomenę, kad dabar tai Grybauskaitė jau tikrai nebebendrauja su Rusijos specialiosiomis tarnybomis ir Putinas ant jos pyksta. Kitaip sakant, provokacija akivaizdžiai buvo siekiama išsklaidyti pagrįstus įtarimus dėl galimų DABARTINIŲ Grybauskaitės ryšių su Rusija.

Kodėl Putinas taip pasielgė? Dėl grynai asmeninių simpatijų jam akivaizdžiai labai naudingai besielgiančiai Grybauskaitei?

Lietuvos žurnalistai galutinai nupušo

Nors truputį savarankiškai mąstančiam žmogui turėtų būti akivaizdu, kad Rusija stengiasi ne įgelti Grybauskaitei, o būtent kažkaip išsklaidyti pagrįstus įtarimus dėl galimų Prezidentės ryšių su Putino Rusija, ir rusiškoji laida apie Prezidentę „Magnoliją“ logiškai būtent STIPRIAI PATVIRTINO mano hipotezę apie Grybauskaitę kaip 21-ojo amžiaus Štirlicę.

Tačiau nieko panašaus neteko skaityti ar girdėti.

Matyt, Lietuvai durnėjant, žurnalistai turi prisitaikyti prie vis žemesnio protinio lygio auditorijos ir patys kuo toliau, tuo labiau primityvėja.

Keista, kad net ir tieji, kurie prieš kokius 20 metų visai padoriai rašinėdavo, dabar tesugeba grubiai kompiliuoti svetimas mintis. Dabar jau labai retai pavyksta prisiversti iki galo perskaityti net ir kažkada intrigavusių žurnalistų straipsnius.

Diskusija

7. Giedrius2018 03 18 21:03:26

Bet kad taip jau išeina.
Lietuvistanas pozicionuoja save didžiausiu Rusijos priešu. Grybauskaitė stato Lietuvą į durniaus vietą.
Vadinasi, Grybauskaitės veikla naudingiausia Rusijai. Ir Štirlico niekas neįtarė :)))))

6. Marius2018 03 17 22:10:46

Na man tiesiog neįtikima, duočiau kokius 2–3 procentus, kad ji dirba Rusijos naudai. Retorika aišku jos stato Lietuvą ir lietuvius į kvailio poziciją. Dėl to akivaizdžiai kenčia lietuvių verslas Rusijoje ir Baltarusijoje, o kadangi lietuvius dažnai painioja su latviais tai kenčia ir Latvijos verslas. Šita prasme Grybauskaitė neabejotinai dirba prieš Lietuvos verslą.

5. Giedrius2018 03 17 10:28:16

Būtent Rusijai labai naudinga, kad didžiausioji jos „priešė“ (bent jau mūsų regione)atrodo taip kvailai ir niekingai. Ir Grybauskaitė čia įnešė svarų indėlį.:)
Geras agentas nebūtinai protingai kalba ar elgiasi, ypač viešai. Geriausias agentas – tas, kuris padaro tau paslaugą tada, kai tau jos labiausiai reikia, o niekas ir neįtaria.:)

4. Marius2018 03 17 01:53:09

P.S. Atsiprašau už gramatines klaidas, kai kur ne iki galo įspaudžiau klaviatūroje raides ir supainiojau raidžių eiliškumą.

3. Marius2018 03 17 01:50:05

Na už Grybauskaitę antai kedencijai nebalsavau. Tad nesu jos fanatikas, bet ji riboto proto žmogus, tad nemanau, kad ji dirbtų Rusijai dabartyje. Na rimtai, gi jos visa jos retorika primityvoka! Ne tas lygis. Ar praeityje dirbo? Ganėtinai greitas jos kilimas karjero kelia dauga minčių, bet kaip ten bebūtų, TSRS buvo kita valstybė, tai anos valstybės problema, svarbu tik kad 1991 sausio 13 dieną ji buvo kitoje barikadų pusėje. Kodėl tai neakcentuojama man nesuprantama. Na tikrai kodėl kokį Bastį chunveibinas Tapinas pasiruošęs pulti vien todėl kad tas turėjo pažįstma KGB narį, o čia prezidentė su neiaškia istorija ir... tyla! Gerai, tarkim dirba Rusijai, bet aš tada nesuprantu šito darbo. Isteriška retorika ir „rusai mus jau rytoj puls“ padaryti Lietuvą pajuokos objektu? Toks planas–chuliganas? Kaip minėjau Grybauskaitė ne to lygio.

2. M–Cė2018 03 15 15:40:44

Rusų žiniaspaudoje dirbantys žurnalistai –– proto galiūnai?

1. Radža2018 03 15 11:58:32

Trumpai tariant, dėmesį atitraukiantis manevras pavyko

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Išgama

  Išgama – sąvoka. Išgama – turbūt geriausias trumpas lietuviškas pavadinimas Lietuvą išduodančiam politikui.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (1)

  Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (2)

  Margiris ir narsieji Pilėnų gynėjai užmiršti, užtai kiekviename žingsnyje mus persekioja lietuvybės ir moralės naikinimą išaukštinančio mito apie Mindaugą ir „krikštą“ atgarsiai. Netgi Eurovizija yra tapusi oficialia lietuviškumo naikinimo priemone.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (3)

  Išaukštinę Mindaugą su ciniškųjų istorikų pagalba, šiandieniniai Lietuvos valdovai mano pateisinę ir savo pačių niekšybes. Lietuvybė toliau žeminama, Lietuva pardavinėjama, ir taip pat kaip ir 13 a. Mindaugo nusikaltimai, tai vadinama „ėjimu į Europą“.

 • Pagonybė ir pagonys

  Pagonybė ir pagonys – sąvokos ir vartojimas. Žodžiai pagonys ir pagonybė buvo išgalvoti ir dar dabar yra vartojami krikščionių siekiant pažeminti kitų tikėjimų žmones.

 • Genocidas

  Genocidas – sąvoka ir trumpas komentaras

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2023 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis