.

2018 m. kovo 19 d.

Peticiją Europos Parlamentui dėl Skaistos Rakauskienės nužudymo ir kitų Lietuvos valdžios nusikaltimų jau galima palaikyti!

Peticija dėl Skaistos Rakauskienės ir kitų lietuvių nužudymų jau svarstoma Europos Parlamente. Jei nesate abejinga(s) prieš valdžios nusikaltimus protestuojančių tautiečių žudymui, galite palaikyti peticiją internete.

Skaista Rakauskienė
Skaista Rakauskienė

Už tai, kad išdrįso viešai kalbėti apie LR policijos ryšius su narkoverslu, Skaista Rakauskienė buvo metus kalinama bei kankinama beprotnamyje, o po to – šaltakraujiškai nužudyta.

Jau praėjo daugiau kaip pusė metų nuo to laiko, kai pasiunčiau Europos Parlamentui peticiją (peticijos tekstas), reikalaudamas viešai pasmerkti Skaistos Rakauskienės nužudymą psichiatrų rankomis ir kitus akivaizdžius mus, lietuvius, valdančių nusikaltėlių nusikaltimus.

Praėjus lygiai pusmečiui, parašiau Europos Parlamento Peticijų Komitetui teiraudamasis apie savo peticijos likimą. Negavau visiškai jokio atsakymo.

Eilinį kartą įsitikinau, kad ir Briuselio biurokratai, lygiai taip pat, kaip ir tautiečiai, tiesiog linksmai sau leidžia laiką už valdiškus pinigus trindamiesi po visokius baliukus, komandiruotes ir konferencijas, dėdami, kaip liaudis sako, skersą, ant piliečių, jų problemų, skundų ir peticijų.

Jau sugalvojau kaip kelsiu triukšmą, tačiau dar dėl viso pikto pasiunčiau užklausimą Peticijų Komiteto pirmininkei (parlamentarei, o ne biurokratei ), ir, didžiam savo nustebimui, prieš kelias dienas gavau laišką, jog mano peticiją jau svarstė komitetas, pripažino tinkama ir pradėjo atitinkamas procedūras – t.y. pasiuntė į atitinkamus specializuotus Europos Parlamento komitetus aptarimui ir t.t.

Peticiją galima palaikyti!

Nuorodą į savo peticijos aprašymą radau čia: peticija.

Peticiją galima palaikyti, tiktai reikia iš pradžių prisiregistruoti, panašiai kaip komentuojant kokiame nors forume ar pan.

Deja, Europos Parlamento svetainė tragiška, daug kas, kaip matosi, tik anglų kalba. Nors greičiausiai čia tautiečių valdininkų darbas – nenorėdami, kad mes aktyviai dalyvautume politikoje, rašytume peticijas, palaikytume jas ir pan, ar tiesiog paprasčiausiai tingėdami, pilnos lietuviškos versijos jie taip ir neparuošė.

Vis dėlto, prisiregistruoti nėra sunku. :-)

Peticijos santrauka

Kaip jau minėjau, peticijos tekstą galima rasti čia: peticijos tekstas. Tiesa, peticiją parašiau angliškai, ir, kadangi tekstas gana ilgas, labai jau tingisi visą ją dabar versti į lietuvių kalbą. Todėl čia pateikiu tik santrauką.

Taigi prašau Europos Parlamento viešai pasmerkti:

1. LR policijos nusikaltimus atskleidusios buvusios policininkės Skaistos Rakauskienės nužudymą prieš tai metus ją kalinus ir kankinus griežto režimo psichiatrinėje ligoninėje;

2. Akivaizdžius politinius Lietuvos disidentų: Juliaus Vedeckio, Igorio Krinickio, Žilvino Šumskio, Kazio Žaltausko, Vlado Bieliausko, Gintaro Beresnevičiaus ir Juro Abromavičiaus nužudymus.

3. Priverstinės psichiatrijos ir psichiatrijos įstaigų naudojimą policijoje, prokuratūroje ir teismuose – politinių vyriausybės oponentų, nepriklausomų žurnalistų ir žmogaus teisių aktyvistų gąsdinimui, kalinimui, žeminimui, kankinimui ir žudymui;

4. LR valdžios organų vykdomus politinių oponentų, nepriklausomų žurnalistų ir žmogaus teisių aktyvistų žodžio laisvės ir kitų žmogaus teisių bei laisvių pažeidimus ir jų persekiojimą už vyriausybės ar jos politikos kritiką;

5. Oficialų pokario teroristų garbinimą, jų akivaizdžių nusikaltimų žmogiškumui, kurių aukomis tapo tūkstančiai civilių, netgi mažų vaikų, netyrimą;

6. Įžūlų iš ES gaunamos finansinės paramos grobstymą ir jos naudojimą mažų Lietuvos Vyriausybei artimų grupių naudai, kas pavertė Lietuvą afrikine valstybe socialinės nelygybės ir viešojo nepasitenkinimo prasme.

Prašau Europos Parlamento priimti specialią rezoliuciją ir paraginti pradėti tarptautinius čia išvardintų Lietuvos valdžiažmogių nusikaltimų tyrimus. Kaip galima perskaityti angliškai, paėmiau Europos Parlamento rezoliucijos dėl Anos Politkovskajos nužudymo tekstą ir pakeičiau jį į mano siūlomos rezoliucijos projektą. Daugeliu atveju pilnai užteko tiesiog išbraukti „Rusijos“ ir įrašyti „Lietuvos“.

Kaip dar bepasipriešinti?

Teko trumpai pabendrauti su žmonėmis, kurie protestavo prieš Skaistos Rakauskienės kalinimą ir kankinimą griežto režimo beprotanamyje, parvežė ją namo po mirtinos injekcijos. Jie netgi nežino, kur ir kada Skaista buvo palaidota!

Metai bėga; mus visaip niekina, gąsdina, tyčiojasi iš mūsų. Pačius drąsiausiuosius, tuos, kurie neišsigąsta valdžios grasinimų ir bando dar kažką daryti dėl savo šalies ir tautos, teisia, kalina, laiko metų metais durnynuose ar ir pagaliau nužudo, kaip Rakauskienę, Vedeckį, Beresnevičų ir visą eilę kitų.

Su kiekvienais metais mūsų Lietuvoje lieka vis mažiau. Augant ukrainiečių imigracijai, valdžios jau nebejaudina ir darbo jėgos trūkumas. Užsieniečiai dirba ir neprotestuoja – nei dėl teisių, nei dėl laisvių, nei dėl pačios mirštančios Lietuvos.

Vis tik norėtųsi, kad būtų tiriami, geriausiai kokios nors europinės komisijos, bent jau Žaltausko, Vedeckio ir, žinoma, Rakauskienės nužudymai. Koks triukšmas kyla, jei žūva rusų, slovakų ar kinų žurnalistai ar žmogaus teisių gynėjai! O ant mūsų, lietuvių, visiems nusispjaut.

Diskusija

1. Katalina2021 01 25 12:44:08

Lietuvos psichiatrija nusikaltimus daro toliau. Manes laukia likimas tas pats kaip Skaistės

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Išgama

  Išgama – sąvoka. Išgama – turbūt geriausias trumpas lietuviškas pavadinimas Lietuvą išduodančiam politikui.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (1)

  Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (2)

  Margiris ir narsieji Pilėnų gynėjai užmiršti, užtai kiekviename žingsnyje mus persekioja lietuvybės ir moralės naikinimą išaukštinančio mito apie Mindaugą ir „krikštą“ atgarsiai. Netgi Eurovizija yra tapusi oficialia lietuviškumo naikinimo priemone.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (3)

  Išaukštinę Mindaugą su ciniškųjų istorikų pagalba, šiandieniniai Lietuvos valdovai mano pateisinę ir savo pačių niekšybes. Lietuvybė toliau žeminama, Lietuva pardavinėjama, ir taip pat kaip ir 13 a. Mindaugo nusikaltimai, tai vadinama „ėjimu į Europą“.

 • Pagonybė ir pagonys

  Pagonybė ir pagonys – sąvokos ir vartojimas. Žodžiai pagonys ir pagonybė buvo išgalvoti ir dar dabar yra vartojami krikščionių siekiant pažeminti kitų tikėjimų žmones.

 • Genocidas

  Genocidas – sąvoka ir trumpas komentaras

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2023 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis