.

2018 m. birželio 19 d.

Šaulių Sąjunga – teroristinė organizacija

Nuo atsakomybės už terorizmo propagandą ir atvirus raginimus fiziškai susidoroti su žmonėmis dėl jų politinių pažiūrų Šaulių Sąjungą ir jos vadeivas išgelbėjo Evaldą Pašilį Generaliniu prokuroru patvirtinęs Eligijus Masiulis.

Tęsinys, pradžia – Mėšlasauga kontratakuoja

Šiandien einu į pirmąjį manęs :-) „teisimo“ posėdį Vilniaus apygardos teisme. Jau praėjo daugiau, kaip :-) keturi su puse metų po bylos man „susiuvimo“. Turbūt nesunku įsivaizduoti, kaip man visa tai nusibodo – bus jau maždaug :-) trisdešimtas teismo posėdis – jau apie mėnesį gyvenimo daugiau mažiau praleidau teismuose.

Šlovingiausiasis
Lietuvos šaulys
Eligijus Masiulis

. Eligijaus Masiulio apginkluota Šaulių Sąjunga gali ramiai vykdyti nusikaltimus – LR prokuratūra apgins nuo bet kokių nemalonumų!

Ką darysi – bandysiu kaip nors :-) linksmintis. Pradžiai – bandau reikalauti teismo lyginti mane persekiojimą su Šaulių Sąjungos nepersekiojimu už atvirą masinio terorizmo propagandą ir skatinimus fiziškai susidoroti dėl politinių pažiūrų ar tautybės su ištisomis jiems nepatinkančių žmonių šeimomis.

Akivaizdu, kad šaulius nuo :-) baudžiako išgelbėjo Pašilio kandidatūrą su „kriminaliniais elementais“ suderinęs prokurorų numylėtinis Eligijus Masiulis.

Prašymas apygardos teismui

Giedrius Šarkanas

Vilniaus apygardos teismui

PRAŠYMAS
2018-06-19
Vilnius

Prašau pridėti prie bylos medžiagos:

1) Pono Benedikto Leišio tiesioginio viršininko Egidijaus Motiejūno atsisakymą kelti ponui Leišiui baudžiamąją bylą ir pradėti drausmines procedūras nepaisant to, kad šis akivaizdžiai įvykdė nusikaltimą daug kartų meluodamas teismui ir jį klaidindamas – 1 priedas.

2) Vytauto Bruverio 2016 m. sausio 21 d. straipsnį „Lietuvos Ryte“ „Šauliai šovė sau į koją“, kuriame aprašytas akivaizdus nusikaltimas pagal 170 BK straipsnį ir atvira terorizmo propaganda – 2 priedas.

Visiškai akivaizdu, kad Elero (LR) vadinamoji „prokuratūra“ yra pavirtusi režimo nusikaltimus dangstančių ir su jo priešais susidorojančių nusikaltėlių bei politinių prostitutų gauja – ką vaizdžiai įrodo dabartinis manęs persekiojimas dėl režimo nusikaltimus demaskuojančių straipsnių.

Pono Motiejūno atsisakymas imtis veiksmų dėl akivaizdžių savo pavaldinio nusikaltimų ne tik įrodo, kad Elero prokuratūra veikia kaip vienas kito nusikaltimus dangstančių nusikaltėlių gauja, bet ir įpareigoja teismą dabar tirti akivaizdžius pono Leišio nusikaltimus, nes atsisakymo pagrindas – būtent galimybė tirti minėtuosius nusikaltimus teisme.

Šaulių Sąjunga atvirai propaguoja masinį terorizmą, o prokuratūra nutraukė tyrimą

„Lietuvos Ryto“ straipsnyje aprašytas tiesioginis ir viešas Šaulių Sąjungos veikėjų raginimas imtis didelio masto terorizmo ir fiziškai susidoroti su žmonių grupe dėl jų politinių pažiūrų ir galimai tautybės. Kaip mane informavo ponas Leišys, ikiteisminis tyrimas dėl šio akivaizdaus nusikaltimo buvo nutrauktas. Tai įrodo:

1) Su manimi dabar susidorojama dėl pažiūrų, religijos ir socialinės padėties – nes esu jau daugiau, kaip 4 metus persekiojamas akivaizdžiai absurdiškais pagrindais tuo pat metu, kai režimui ištikimai tarnaujančių nusikaltėlių nusikaltimus prokurorai begėdiškai dangsto neleisdami patraukti nusikalstamo režimo parankinių akivaizdžion baudžiamojon atsakomybėn.

2) Elero prokuratūra – tam tikrų grupių nusikaltimus dangstančių ir tuo pat metu susidorojančių su jiems užpakalio nelaižančiais žmonėmis nusikaltėlių bei politinių prostitutų gauja.

Kaip skelbia žiniaspauda, Elero prezidentūra Generalinio prokuroro kandidatūrą derina su (Valstybės saugumo departamento žodžiais) „kriminaliniais elementais“. Dabartinio Generalinio prokuroro kandidatūrą matomai asmeniškai suderino su kriminalinėmis struktūromis ir leido Prezidentūrai į šį postą paskirti poną Evaldą Pašilį šiuo metu Lietuvą dergiančio režimo simboliu tapęs Eligijus Masiulis.

Kaip matosi iš straipsnio, ponas Masiulis – Šaulių Sąjungos narys; taigi visiškai aišku, kodėl prokuratūra nutraukė akivaizdaus Šaulių Sąjungos aktyvistų nusikaltimo tyrimą. Iš paskutinio meto prokuratūros veiklos visiškai akivaizdu, kad ponas Evaldas Pašilis ištikimai tarnauja ponui Eligijui Masiuliui ir jo atstovaujamiems „kriminaliniams elementams“ – nes pono Pašilio vadovaujami prokurorai stengiasi apsaugoti juos nuo baudžiamosios atsakomybės už akivaizdžius nusikaltimus nepaisydami nei teisės, nei etikos. Kaip neseniai išsireiškė Specialiųjų tyrimų tarnybos direktorius Žydrūnas Bartkus, „buvę prokurorai pereina į kitą barikadų pusę ir tampa kaltinamųjų advokatais.“ Akivaizdu, kad dabartinę Lietuvoje klestinčią neteisę bei oficialią niekšybę įtvirtino būtent Elero teismai, absoliutizuodami Konstitucijoje įtvirtintą prokurorų nepriklausomybę iki juodasuknelių su raudonais organais faktinės teisės nebaudžiamiems vykdyti nusikaltimus, neleisti nubausti akivaizdžių nusikaltėlių ir susidoroti su jiems neįtikusiais asmenimis.

Akivaizdu, jog tai, kad Lietuvą dergiantiems masiuliams ištikimai tarnaujantys Elero prokurorai visomis jėgomis stengiasi padėti išvengti baudžiamosios atsakomybės ir atsisako tirti akivaizdžius pastarųjų bei įvairiausių jų šeimininkų, sėbrų, tarnų ir pan. nusikaltimus, padaro manęs ir kitų prieš save „Lietuvos Respublika“ vadinančio režimo niekšybę protestuojančių žmonių persekiojimą dar labiau neteisėtu – tiek pagal Konstituciją, tiek pagal Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių konvenciją.

Giedrius Šarkanas

PRIEDAI

1) P. Leišio viršininko Egidijaus Motiejūno 2018 m. balandžio 4 d. raštas „Dėl prašymo nagrinėjimo rezultatų“.

2) Vytauto Bruverio 2016 m. sausio 21 d. straipsnis „Lietuvos Ryte“ „Šauliai šovė sau į koją“.

Tęsinys: Dar 2 laiškai

Diskusija

Gal turite ką pasakyti?

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2023 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis