.

2018 m. rugpjūčio 30 d.

Laiškas muitinei

Nusipirkau 16 pakelių maisto papildų internetu iš JAV – kur jie vidutiniškai 5 kartus pigesni. Muitinė 6 konfiskavo ir dar liepė pasiaiškinti. ☺

Giedrius Šarkanas

LR Muitinei

2018-08-30

Laba diena

Šiandien registruotu paštu gavau Arvydo Lukšos laišką „Dėl informacijos pateikimo“, kuriuo „PAKARTOTINAI“ reikalaujama: „pateikti paaiškinimą dėl pašto siuntos Nr. RU/5296604141N (kada, kur ir už kiek įsigijote prekes) bei prekių įsigijimo dokumentus, o jei prekės buvo užsakytos internetu prašome pateikti šių prekių užsakymą. Taip pat prašome paaiškinti kokiu tikslu įsigijote šias prekes, kaip ir kur jos bus naudojamos.“

Farmacininkams uoliai laižantis Veryga bando mus priversti leistis apiplėšiamiems vaistinių verslininkų, kurie nuo seno garsėja kaip dosnūs tokių prostitutų, kaip ponas ministras, rėmėjai.

Nesuprantu žodžio „pakartotinai“. Esu gavęs prašymą deklaruoti iš „Lietuvos Pašto“ – ką ir padariau ir nesuprantu, kodėl tai turėčiau daryti dar kartą. Todėl Jūsų reikalavimas mane gerokai suerzino ☺. Neturiu pasirinkimo, todėl dar kartą atsakysiu į Jūsų klausimus, tiktai padarysiu tai atvira forma ir išsamiai. Įdejau šį laišką į savo interneto dienoraštį „lietuviais.lt“ – kur jį galite pakomentuoti. Jei jau esu priverstas, tai bent jau nušausiu du zuikius ☺.

Prisegu laišką, kurį gavau iš „Swanson“ kaip maisto papildų užsakymo patvirtinimą. Būčiau jį prisegęs prie pirmosios deklaracijos, bet jie nepriėmė tokio formato. Sąrašas ilgas, tad ekrano nufotografuoti niekaip neišėjo. ☺ Kaip turbūt ir patys žinote, nusikalstamų antilietuviškų išmatų krūvoje, vadinančioje save „Lietuvos valstybe“, didžioji interneto (ir visiems kitiems) projektams skiriamų valstybės lėšų dalis išvagiama, todėl už milijonus kuriamos apgailėtinos elektroninės tarnybos.

Dar kartą aiškinu prekių įsigijimo tikslą: „asmeniniam vartojimui“.

Kaip turbūt irgi pastebėjote, šiuo metu Lietuvą valdanti nusikaltėlių gauja jau beveik 30 metų vykdo lietuvių tautos genocidą. (Nesutinkantiesiems su šiuo teiginiu siūlau pasidomėti Lietuvos demografine ir socialinę statistika.) Vieną pagrindinių vaidmenų čia vaidina šiuo metu vieno didžiausių paskutinio meto mūsų tautos išsigimėlių, matomai Himlerio ir Gebelso hibrido, pono Aurelijaus Verygos vadovaujama žudymo tarnyba, dar vadinama „Sveikatos apsaugos ministerija“.

Kaip manau irgi patys žinote, išgama Veryga smarkiai sumažino daugelio gydymo įstaigų biudžetus – dėl ko šios nebegali atlikti savo funkcijų. Žmonės masiškai miršta, nes negauna pačių pagrindinių sveikatos priežiūros paslaugų, laisvai prieinamų netgi pačiose skurdžiausiose pasaulio šalyse. Daugelyje ligoninių praktiškai nebeliko budinčių gydytojų, netgi reanimacijos skyriuose.

P.S. prašyčiau, kad korupcijos ekskrementui Verygai pasiųstumėte tokį paklausimą, kaip ir man – paprašytumėte poną ministrą paaiiškinti, kiek jam moka už, sakykim, kiekvieną tūkstantį nužudytų lietuvių.

Neseniai mano artimas žmogus, mano bendraamžis, buvo ryte nuvežtas į ligoninę, kur naktį numirė nesulaukęs nė mažiausio dėmesio. Jis, o vėliau ir palatos kaimynai bergždžiai spaudė pagalbos mygtukus - per kelias valandas nepasirodė niekas iš ligoninės personalo.

Akivaizdu, kad išmatas Veryga siekia dviejų Lietuvą valdantiems nusikaltėliams svarbių tikslų – žudo silpnesnės sveikatos lietuvius, ypač vyresnio amžiaus, taigi mažina išlaidas pensijoms, ir tiesiogiai mažina sveikatos priežiūros finansavimą, tokių būdų įgalindamas savo partiečius daugiau pavogti iš biudžeto bei skirti daugiau lėšų iš užsienio atsivežtų žudikų finansavimui.

Todėl tokiems skurdžiams, kaip aš ir mano artimieji, vienintelis būdas išgyventi – profilaktika, kurios vienas iš pagrindinių metodų – maisto papildų vartojimas. Mėšlakrūvė Veryga bando atkalbėti lietuvius nuo maisto papildų, bet mums kažkodėl dar norisi pagyventi – todėl elgiamės taip, kaip didžioji civilizuoto pasaulio dalis, o ne taip, kaip liepia ponas ministras.

Dar noriu pastebėti, kad maisto papildai Lietuvoje daug brangesni, nei likusiame pasaulyje; mano užsakyti papildai JAV pigesni 2-10 kartų. Farmacininkams uoliai laižantis Veryga bando mus priversti leistis apiplėšiamiems vaistinių verslininkų, kurie nuo seno garsėja kaip dosnūs tokių prostitutų, kaip ponas ministras, rėmėjai.

Noriu pastebėti, kad mano šeimoje yra 3 internetu praktiškai nesinaudojantys pensininkai (mano užsakymo užtektų vos keliems mėnesiams), kurie negali sau leisti mokėti dešimteriopai Lietuvos vaistinėse – kaip juos norėtų apiplėšti ir matomai kuo greičiau numarinti ponas Veryga.

Taip pat informuoju Jus, kad prekes suvartosime aš ir mano šeimos nariai.

Su geriausiais linkėjimais

Giedrius Šarkanas

P.S. prašyčiau, kad korupcijos ekskrementui Verygai pasiųstumėte tokį paklausimą, kaip ir man – paprašytumėte poną ministrą paaiiškinti, kiek jam moka už, sakykim, kiekvieną tūkstantį nužudytų lietuvių.

Diskusija

2. Giedrius2018 09 03 17:06:23

Nesutinku dėl dėl Verygos. Jis – nekvailas matyt psichiatras, moka susikurti gerą įvaizdį, tačiau ciniškai varo mediciną į galutinį dugną ir tarnauja vaistinių oligarchams gražiai pablevyzgodamas. Matosi, kad buvo profesionaliai apmokytas viešųjų ryšių, panašiai kaip Grybauskaitė ar Masiulis.

1. Po Perkūnais2018 08 31 17:54:27

Man norisi taip pat pasakyt apie tą mafijinę struktūra, kuri uzurpavo Lietuvos vardą. Bet akdangi išsakei jau... tai tik pridėsiu paaiškinimą. Tas Veryga tik atpirkimo ožys (ar ožka). Jis stengiasi kaip begalėdamas iš likusių neišvogtų lėšų padėt vis dar Lietuvos nepaliekantiems gyventojams. Vakar nuėjau kraujo analizams. Prieš mane tokia labai graži pindzikliuška badė daugiau valandą mokyklinukę – nei kaip nerado venos. Vienas pasipiktinęs fiksavo laiką – „jau 55 min neišeina“. Po viso to to nuėjau aš – subadė veną, kraujas plačiai po oda išėjo didelė mėlynė. Žodžiu – visi medikai išėjo į privačias klinikas, o iš ten – tiesus kelias į užsienio gerai apmokamas. Liko vos vidurinį išsilavinimą (tikiuosi bent tokį turi?) pindzikliuškos, ir į tokias rankas atiduotas mūsų likimas. O didžioji bėda prasidėjo, kai garsus, mums pažįstamas masonas organizavo kraujo nuleidimą saviems – „matai – užsienis tik tada sureaguoja, kai daug kraujo pralieta.„. Na o po šito – nebėra kur trauktis – u...

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Išgama

  Išgama – sąvoka. Išgama – turbūt geriausias trumpas lietuviškas pavadinimas Lietuvą išduodančiam politikui.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (1)

  Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (2)

  Margiris ir narsieji Pilėnų gynėjai užmiršti, užtai kiekviename žingsnyje mus persekioja lietuvybės ir moralės naikinimą išaukštinančio mito apie Mindaugą ir „krikštą“ atgarsiai. Netgi Eurovizija yra tapusi oficialia lietuviškumo naikinimo priemone.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (3)

  Išaukštinę Mindaugą su ciniškųjų istorikų pagalba, šiandieniniai Lietuvos valdovai mano pateisinę ir savo pačių niekšybes. Lietuvybė toliau žeminama, Lietuva pardavinėjama, ir taip pat kaip ir 13 a. Mindaugo nusikaltimai, tai vadinama „ėjimu į Europą“.

 • Pagonybė ir pagonys

  Pagonybė ir pagonys – sąvokos ir vartojimas. Žodžiai pagonys ir pagonybė buvo išgalvoti ir dar dabar yra vartojami krikščionių siekiant pažeminti kitų tikėjimų žmones.

 • Genocidas

  Genocidas – sąvoka ir trumpas komentaras

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2023 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis