.

2018 m. gruodžio 20 d.

Laikykis, Algirdai!

Algirdo Paleckio suėmimas – akivaizdi politinė valdžios akcija, Skvernelio prezidento ir masinio lietuvių bauginimo kampanijų pradžia.

Vakar nepatikėjau sužinojęs, kad jau 2 mėnesius suimtas Algirdas Paleckis „šnipinėjo Rusijai“, nors norėjosi daryti išvadą, jog Pašilis galėjo ryžtis tokiems drastiškiems veiksmams tik turėdamas neginčijamų įrodymų. Greitai supratau, kad buvau visiškai teisus.

Algirdas Paleckis
Algirdas Paleckis
Labai gerbiu Socdemoną, kaip vieną iš tų kelių politikų, kurie jau galėjo vogti kiek panorėję, bet pasirinko Lietuvą.

Visuose mano matytuose ar skaitytuose komentaruose „aukšti pareigūnai“ postringavo apie „minkštąją Rusijos galią“ – o tai reiškia, kad Socdemoną kaltina vadinamąja „naudinga Rusijai veikla“. Tai reiškia, kad Algirdui bandys prikirpti kažką panašaus, ką ir Jonikai, Kusaitei, Paksui ir pan.

Galbūt dar „kaltins“, kad „šnipinėjo Rusijai“ pasiųsdamas kokiam nors savo rusui pažįstamui savo (ar kieno nors kito, pavyzdžiui, mano:-)) straipsnelį apie, sakykim, žmogaus teisių pažeidimus Lietuvoje. LR teismuose posėdžiaujantys prostitutai gali nuteisti ir už tai.

Pasimetusios išraiškos Skvernelio, Pašilio, Jauniškio, Pernavo ir kitų LR mėšlasaugos šliurių veiduose aiškiai rodo viena: Algirdas Paleckis tapo politiniu užsakymu organizuoto proceso auka.

Skvernelis bandys tapti prezidentu lipdamas ant Paleckio kaulų?

Akivaizdu, kad Masiulio ir jo atstovauto koncerno parinkti Pašilis ir jau turbūt dauguma Aukščiausiojo Teismo teisėjų neleis pasodinti savo šeimininko – o juk žmonės gali nusivilti ir pasipiktinti.

Daugumos lietuvių jau galutinai perkąstam Skverneliui reikia kitos garsios aukos, apie kurią galėtų kelis mėnesius rašinėti premjerui ištikimai dirbantys žurnalistai, kad Vyriausybės vadovas galėtų vėl ir vėl davinėti interviu televizijoms apie „tyrimo eigą“ ir „Rusijos kėslų žlugdymą“. Vakar, postringaudamas apie Paleckio pavojingumą, Skvernelis praktiškai pradėjo savo prezidento kampaniją.

LR prokuratūra, teismai ir specialiosios tarnybos – klusnios politikų prostitutės

Kas seka mano dienoraštį – turėjo progos stebėti, kaip LR policija, prokuratūra ir teismai jau 5 metus tyčiojasi iš manęs iš viso nežinia už ką. Prokuroras Leišys be jokių skrupulų meluoja teismui tiek apie ekspertus, tiek apie mano elgesį manęs persekiojimo metu – o visi jo viršininkai jį beatodairiškai gina. Prokuroras – prostitutė Lietuvoje gali kiek panorėjęs meluoti, šmeižti, klastoti įrodymus prieš valdžios persekiojamus žmones – visiškai nebijodamas atsakomybės.

Ir man jau turbūt laikas :-) džiovinti džiūvėsius – ko gero įsismaginę pareigūnai pradės šienauti paskutinius (jau nedaug beliko) valdžią dar pakritikuojančius lietuvius.

Neseniai buvo išteisintas Andrius Romanovskis – po mėnesinio kalinimo, bauginimo, psichologinio kankinimo ir daugelį metų trukusio proceso. Vėlgi, kiek jis pats rašė, jam nepavyko patraukti atsakomybėn nė vieno iš jo išsityčiojusio prokuroro, kriminalinės žvalgybos agento ar pan.

Taigi ir Paleckį persekiojantys prokurorai ir visokio plauko tarnybų bei žvalgybų agentai visiškai niekuo nerizikuoja, netgi jei LR teisėjai ar EŽTT jį visiškai išteisins.

Tiesiog gyvename tokioje valstybėje, kurioje valdžia ir jos tarnybos gali bet kada nebaudžiamai išsityčioti iš bet kurio, ypač neturtingo ar neįtakingo (Paleckis mano žiniomis paskutiniu metu buvo bedarbis) žmogaus.

Kiekvieną iš mūsų gali ištikti Algirdo likimas

Prasidėjus daugybiniams suėmimams, visi pradėjo spėlioti: „o kas sekantis?“ Račas netgi pasigyrė, kad ir jam skambino žurnalistai, norėję išsiaiškinti, :-) ar jis dar laisvėje.

Ir man jau turbūt laikas :-) džiovinti džiūvėsius – ko gero įsismaginę pareigūnai pradės šienauti paskutinius (jau nedaug beliko) valdžią dar pakritikuojančius lietuvius.

Vis dėlto, kiek galiu spręsti pagal viešus ir privačius komentarus, dauguma lietuvių palaiko būtent Paleckį, o ne jį persekiojančius skvernelius, pašilius, pernavus ar jauniškius. Pasipiktinę netgi tie, kurie šiaip nemėgsta principingojo Socdemono.

Nesu socialistas ir šiaip nevaikštau į mitingus, bet Algirdo palaikyti mielai nueičiau. Kol manęs paties dar kur nors :-) neuždarė.

Diskusija

2. Durnių laivo pakeleivis2018 12 23 09:44:32

Paleckis pažeidė Durnių laivo vairavimo taisykles, todėl ememe jį saugoti, kad nepatektų pas Keturis komisarus. Mūsų kelias grįžtant v rodnųjų gavan eina per KGB infiltratą TS LKD gaujoje. Visi Durnių laivo žemutinių denių pakeleiviai bus apsaugoti jeigu atvyks į mūsų placdarmą ES www.villacomfort.lt Giedrius taipat daro klaidą, kad iki šiol neprisijungė prie mūsų komandos. Tik po TS LKD vėliava pasieksime savo tikslą nes šita gauja savo saujoje laiko visą mėšlasaugą.

1. Mycka2018 12 21 16:56:55

Labai tikiuosi, kad su laiku sužinosime tiesą apie A. Paleckį. Nors tikrovė tikriausiai dar sudėtingesnė nei kokia versija – bet apie tai mes vis tiek nesužinosime.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Eleras

  Eleras (LR-as) – dabartinė Lietuvos valdžia. Nors ir mėgina vadintis „Lietuvos Respublika“, Eleras akivaizdžiai nėra nei Lietuvos, nei respublika. Praktiškai tai – antikonstitucinė nusikaltėlių gauja „ant Lietuvos“.

 • Gražulizmas

  Gražulizmas siaurąja ir plačiąja prasme. Gražulizmas – nepagarba homoseksualams ar tiesiog kitokiems ir jos demonstravimas.

 • „Tremtinys“

  Tremtinys kabutėse – sąvoka.

 • Čigonai

  Čigonai – sąvoka. Čigonus aukština, romais juos vadinti verčia Europos Sąjungos valdininkija ir negerbiantieji savo tautos lietuviai.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2023 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis