.

2018 m. gruodžio 25 d.

Paleckio Lietuva – mūsų Lietuva

Algirdo Paleckio Lietuva – tai ne užsienio ir vietinių vagių įrankiu tapęs režimas. Paleckio Lietuva – tai valdžios engiami mūsų šalies žmonės.

Pabaiga, pradžia – Laikykis, Algirdai!

Jau daugelį metų LR žiniaspauda bando vaizduoti Algirdą Paleckį Lietuvos priešu. Visiškai nesutinku. Akivaizdu, kad Paleckis – kur kas didesnis Lietuvos patriotas, nei Grybauskaitė ar Skvernelis.

Kas gi yra ta „Lietuva“? Viešąją nuomonę formuojantys žmonės bando mums įteigti, kad Lietuva – tai grybauskaitės ir skverneliai, seimūnai ir ministrai, policininkai ir žurnalistai.

Vien per dujų terminalą NATO partneriai Norvegija ir JAV kasmet iš Lietuvos pavagia apie šimtą milijonų eurų. O per priverstinį absurdiškos ginkluotės pirkimą NATO kasmet apiplėšia mus dar bent puse milijardo. NATO – didžiausia pasaulyje ginkluotų vagių gauja, kurios vadeivos be kita ko apiplėšinėja dar ir silpniausiuosius organizacijos narius.

Paleckis – nuoširdus socialistas. Jam, kaip ir jo seneliui, svarbiausia – neturtingieji žmonės, grybauskaičių ir garbačiauskaičių Lietuvos pavaldiniai, taigi tieji dar iš gimtinės nepabėgę beveik 2 milijonai lietuvių ir nelietuvių.

Būtent tuos 2 milijonus ir aš vadinu Lietuva; todėl mano ir, tikiuosi, daugumos lietuvių akyse Algirdas Paleckis yra daug didesnis Lietuvos patriotas, nei tie, kurie save tokiais vadina.

Dabartinis režimas baigia sunaikinti mano Lietuvą

Ką grybauskaitės, skverneliai ar garbačiauskaitės bepaisytų, jų Lietuva jau 30 metų įnirtingai naikina mano Lietuvą. Mano tauta sumažėjo milijonu ir iš vienos jauniausiųjų Europoje tapo viena seniausiųjų pasaulyje. Panašu, kad dar po kokių 10 metų iš mūsų liks apgailėtina mirties laukiančių senių krūvelė.

Nors vagių gaujos Prezidentūroje, Vyriausybėje ir Seime, įžūlūs nusikaltėliai prokuratūroje, sukčiai ir psichopatai LR teismuose bei jiems visais būdais tarnaujantys žurnalistai, policininkai ir pan. sparčiai turtėja, vadinti tai „Lietuvos klestėjimu“ švelniai tariant amoralu.

Vadinamasis „gerovės kilimas“, kuriuo taip giriasi dabartinė valdžia, reiškia tik tai, kad neturtingi lietuviai sparčiai emigruoja ir todėl Lietuvos BVP dalinamas vis mažesniam skaičiui žmonių.

Jei Paleckiui pasisektų, Lietuvos nykimas sustotų

Jei Algirdui sektųsi kuriant Lietuvoje socialiai teisingą visuomenę, neturtingi lietuviai gyventų geriau, nebūtų ciniškai niekinami – taip, kaip šiuo metu juos engia dabartinė „Lietuvos valstybė“.

Jei Socdemonas ateitų į valdžią, iš jos turėtų nešti muilą daugelis dabar klestinčių nusikaltėlių: vagys prezidentai ir ministrai, sukčiai ir kyšininkai seimūnai, prokurorai ir teisėjai, jų nusikaltimus pelningai dangstantys žurnalistai ir pan.

Tačiau daugumai lietuvių gyventųsi geriau, masinė emigracija sustotų, daugelis iš skurdo ir nevilties pabėgusių tautiečių galėtų grįžti į tėvynę.

NATO – didžiausias dabartinis Lietuvos priešas

Mus naikinantys niekšai mėgsta teisintis, kad „Lietuva pasirinko euroatlantinę integraciją.“

Tačiau Konstitucija reikalauja svarbiausius valstybės ir tautos gyvenimo klausimus spręsti referendumu, o dėl NATO jokio referendumo nebuvo. Taigi teisiškai Lietuva nėra įstojusi į NATO, ir po mūsų šalį šmirinėjantys bailūs žudikai NATO narių uniformomis – antikonstituciniai mūsų šalies okupantai.

Su kiekvienais metais NATO vis įžūliau ir skaudžiau mus apvaginėja.

Vien per dujų terminalą NATO partneriai Norvegija ir JAV kasmet iš Lietuvos pavagia apie šimtą milijonų eurų. O per priverstinį absurdiškos ginkluotės pirkimą NATO kasmet apiplėšia mus dar bent puse milijardo. NATO – didžiausia pasaulyje ginkluotų vagių gauja, kurios vadeivos be kita ko apiplėšinėja dar ir silpniausiuosius organizacijos narius.

Rusija vienintelė gali realiai bandyti gelbėti Lietuvą nuo galutinio sunaikinimo

Kažkada teko diskutuoti su vienu :-) aršiu socialistu ir berods pavyko įrodyti jam, kad socialistinė revoliucija Lietuvoje neturi jokių perspektyvų, nes Lietuva – maža šalis ir todėl NATO monstras labai greitai sužlugdytų jos socialistinę vyriausybę. (Tai dabar kaip tik daroma Venesueloje.)

Algirdas Paleckis
Algirdas Paleckis

Paleckio Lietuva – tai mūsų šalyje dar išlikę 2 milijonai lietuvių. Tai – ir mano Lietuva, ir, tikiuosi, daugumos lietuvių Lietuva.

Mūsų šalį valdančios „Lietuvos valstybės“ prezidentai, ministrai, seimūnai, karininkai, specialiųjų tarnybų vadovai ir t.t. apmokomi JAV, kur jie įpranta besąlygiškai tarnauti jankiams ir ciniškai niekinti Lietuvą. JAV į tai nemažai investuoja, tačiau po to viską dešimteriopai atsiima apvogdamos mūsų šalį per tokius dalykus, kaip „Viljams“, dujų terminalas, karinės bazės ir t.t.

Todėl jei Lietuvoje per rinkimus paimtų valdžią tikrai Lietuvai atsidavę žmonės (kaip, pavyzdžiui, Algirdas Paleckis), mus plėšti įjunkę jankiai taikiai neatsitrauktų. Jei nepavyktų pakartoti Pakso pašalinimo scenarijaus – neabejotinai imtųsi smurto (kaip Grenadoje), organizuotų ginkluotą perversmą (kaip Čilėje ar Ukrainoje) ar pan. (JAV ar jų bazėse vienaip ar kitaip „ištreniruoti“ dauguma LR karininkų bei įvairiausių specialiųjų tarnybų agentų.)

Būtent todėl praktiškai visi dėl Lietuvos išlikimo pergyvenantys žmonės dairosi į Rusiją. Kinija per toli, o daugiau galinčių pasipriešinti JAV ir NATO valstybių tiesiog nėra.

Todėl nesakykite, kad bendraudamas su rusais Paleckis išduoda Lietuvą. Šiuo metu Rusija – vienintelė šalis, bent teoriškai galinti išgelbėti Lietuvą nuo galutinio sunaikinimo, panašiai kaip jau yra padariusi 19 amžiaus pradžioje.

Tiesiog Paleckio Lietuva – tai ne grybauskaitės, skverneliai ar pranckiečiai, ne garbačiauskaitės, ne norkai, pašiliai, žukai ar pernavai.

Paleckio Lietuva – tai mūsų šalyje dar išlikę 2 milijonai lietuvių. Tai – ir mano Lietuva, ir, tikiuosi, daugumos lietuvių Lietuva.

Diskusija

6.  Laurie liked you! Click Here:...2022 02 16 01:08:11

mp5s84p

5.  Laurie liked you! Click Here:...2022 02 16 01:08:10

bvy7k7t

4. Nadia2020 01 14 18:32:41

Vyrai, ir jus jo pakalikai.Sovietai apdovanos.Uz kokius pinigus gyvenaAlgirdas?Paklauskit jo.

3. Marius2019 02 13 22:51:20

Normalus tekstas. Ir taip lietuviška valstybinė propaganda, net Panorama nori įteigti girdi Paleckis yra rusų agentas. Debilai.

2. Simas2019 01 18 09:34:37

Algirdas dar jaunas, galvoju, spės sulaukti, kol Lietuvoje sugrįš Tiesa ir teisingumas.Tik jau gelbėtojo nereikia nei ruso, nei amerikono, nei kiniečio.

1. Alvydas Žvirgždyd2018 12 27 16:46:16

Algirdas visada norėjo tik gero Lietuvai.Jis yra puikus žmogus.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Eleras

  Eleras (LR-as) – dabartinė Lietuvos valdžia. Nors ir mėgina vadintis „Lietuvos Respublika“, Eleras akivaizdžiai nėra nei Lietuvos, nei respublika. Praktiškai tai – antikonstitucinė nusikaltėlių gauja „ant Lietuvos“.

 • Gražulizmas

  Gražulizmas siaurąja ir plačiąja prasme. Gražulizmas – nepagarba homoseksualams ar tiesiog kitokiems ir jos demonstravimas.

 • „Tremtinys“

  Tremtinys kabutėse – sąvoka.

 • Čigonai

  Čigonai – sąvoka. Čigonus aukština, romais juos vadinti verčia Europos Sąjungos valdininkija ir negerbiantieji savo tautos lietuviai.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2023 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis