.

2019 m. gegužio 1 d.

Jei naujasis Lietuvos prezidentas nečiulps Trumpui organo, su juo bus nedelsiant susidorota

Jei Lietuvos prezidentų netyčia būtų išrinktas padorus žmogus, JAV vyriausybė lieptų VSD ir kitoms savo prostitutėms suorganizuoti valstybės perversmą ar netgi jį nužudyti.

Vėl artėja eiliniai rinkimai, ir vėl Alchaimerio frontas nuspręs, kas šiuo metu didžiausias padugnė ant Lietuvos.

Dešimt metų begėdiškai dergusi, plėšusi ir niekinusi Lietuvą stribo reketininko duktė, veidmainė, melagė ir įžuli sukčiuvienė, stambiausio masto vagė Grybauskaitė užleis vietą antrajam pagal šlykštumą atmatai.

Taigi prezidento rinkimai Lietuvoje gali pasibaigti tik 2 būdais. Arba bus išrinktas padorus žmogus, prieš kurį JAV nedelsiant suorganizuos sąmokslą ar netgi jį nužudys, arba eilinį kartą bus išrinktas įžūliausias šiuo metu Lietuvoje gyvenantis sukčius, melagis ir vagis.

Tiesiog Lietuvos Respublika yra šūdokratija, kurioje nuo pat Landsbergio paskyrimo Sąjūdžio pirmininku laikų valstybės vadovu tampa tuo metu šlykščiausias Lietuvoje gyvenantis išgama.

Vis tik šiuose rinkimuose padorus žmogus jau ir iš principo dalyvauti nebegali.

Dar akivaizdžiau, kad pagrindinė LR žiniasklaida – visiškas politinis viešnamis

Savo nuoširdumu kartas nuo karto maloniai nustebinantis Skvernelis neseniai tiesiai šviesiai įvardino: ANTIPATIJĄ POLITIKUI REIŠKIANTIS ŽURNALISTAS NEGALI JO KALBINTI.

Praktiškai tai reiškia, kad kritiškai vertinantis žmogus negali dirbti žurnalistu Lietuvoje. LRT jau seniai tapo begėdiškos propagandos viešnamiu, ir paskutinio meto Seimo peštynės dėl LRT kontrolės – tai tiesiog aiškinimasis, kuriai politinei-pramoninei grupei lojalūs prostitutai gali būti samdomi LRT žurnalistais.

Panašiai yra visoje stambiojoje Lietuvos žiniaspaudoje – tik žurnalistas-prostitutas gali generuoti normalius pelnus jį samdančiai įmonei.

Tai reiškia, kad ir dabartiniuose rinkimuose žiniaspaudos prostitutės publikuoja tik tai, už ką joms geriausiai sumokama. Kitaip sakant, alchaimeriniams rinkėjams smegenų likučius labiausiai praplauna daugiausiai žiniaspaudai sumokėjęs kandidatas, ir todėl prezidentu neabejotinai vėl taps įžūliausias šiuo metu Lietuvoje gyvenantis sukčius ir vagis.

Jei LR prezidentu taptų padorus žmogus, su juo būtų nedelsiant susidorota

Po 30 tautos begėdiško niekinimo ir durninimo metų, sveiko proto žmonių, vis dar vadinančių Lietuvos valstybę „demokratija“, praktiškai nebeliko.

Visgi net ir likę naivuoliai turėtų susilaikyti nuo balsavimo rinkimuose, nes išrinkimas prezidentu – blogiausia, kas gali atsitikti padoriam lietuviui.

Jei LR prezidentu taptų padorus lietuvis, jis privalėtų vykdyti savo priesaiką, t.y. gelbėti Lietuvą nuo galutinio išvogimo, o lietuvių tautą – nuo galutinio sunaikinimo.

Prieš 15 metų dėl savo šeimos narių saugumo išsigandęs Paksas pasidavė ir nuolankiai leidosi „nušalinamas“ begėdiškai antikonstituciniu būdu. O jei jo potencialus įpėdinis atsisakytų išduoti už jį balsavusius rinkėjus?

Be jokios abejonės, padorus žmogus Lietuvos prezidento poste būtų įpareigotas siekti dalykiškų santykių su Rusija – ir tada JAV vyriausybė lieptų su juo susidoroti.

Jau 30 metų, kaip Lietuvos VSD, žvalgyba, kariuomenė ir pan. – praktiškai JAV specialiųjų tarnybų formuojami prostitutynai, jau seniai parengę scenarijus, kaip susidoroti su prezidentu, kuris atsisakytų čiulpti Trumpui organą.

Kaip rašo užsienio žiniasklaida (tiesą apie LR tarnybų nupadugnėjimą išdrįsusį parašytiį Lietuvos žurnalistą-prostitutę kaip mat ištiktų Paleckio likimas), JAV vyriausybė siunčia į Lietuvą specialius instruktorius, kurie moko praktiškai tiesiogiai JAV pavaldžius VSD ir panašių tarnybų vadovus, kaip organizuoti maidanus prieš Trumpui (ar ateityje jį pakeisiantiems kitiems jankių padugnėms) nuolankiai netarnaujančius prezidentus.

Susidorojimas su Paksu visai nebuvo atsitiktinumas

Iš principo, su bet kuriuo atsisakiusiu ir toliau išlaikyti Lietuvą nuolankia JAV prostitute Lietuvos prezidentu būtų susidorota tokiu pat būdu, kaip prieš 15 metų su Rolandu Paksu. Ir tada tuometinis vyriausiasis VSD prostitutas Mečys Laurinkus vyko konsultuotis į JAV – akivaizdžiai išklausyti nurodymų kaip susidoroti su simpatijų Rusijai neslėpusiu vieninteliu padoriu žmogumi iš visų istorinių LR prezidentų.

JAV suinteresuotos ir toliau išlaikyti Lietuvą durnai ant Rusijos kiauksinčiu šuniuku, savo nuolankia čiulpike, daugiau kaip 10 procentų biudžeto skiriančia ginklų pirkimui (JAV – didžiausia pasaulyje ginklų gamintoja ir pardavėja) ir ginkluotų jankių okupantų, neslepiančių savo paniekos Lietuvai ir lietuvių tautai, dislokavimui ir išlaikymui savo išniekintoje žemėje.

Vėl Lietuvoje pasirodę maidanų organizavimo instruktoriai duoda suprasti, kad jei Lietuvos prezidentu netyčia dar kartą būtų išrinktas padorus žmogus, JAV neabejotinai vienaip ar kitaip su juo susidorotų.

Gal ir Lietuvoje gali pasikartoti Čilės scenarijus?

Prieš 15 metų dėl savo šeimos narių saugumo išsigandęs Paksas pasidavė ir nuolankiai leidosi „nušalinamas“ begėdiškai antikonstituciniu būdu. O jei jo potencialus įpėdinis atsisakytų išduoti už jį balsavusius rinkėjus?

Labai tikėtina, kad tokiu atveju nebūtų apsieita be kraujo. JAV – kruviniausias nusikaltėlis žmonijos istorijoje, visada pasiruošęs apiplėšimo tikslais nužudyti neleidžiantį savęs apvogti žmogų ar ir išskersti visą tautą. JAV yra suorganizavusios jau šimtus politinių žudynių visame pasaulyje, tarp jų – ir Maidaną Ukrainoje bei Sausio 13 Vilniuje.

Todėl gali atsitikti ir taip, kaip kažkada Čilėje – jei Lietuvos prezidentu bus išrinktas padorus ir principingas žmogus, JAV vyriausybės įsakymu jis bus nužudytas kaip ir Salvadoras Aljendė.

Greit sužinosime, kas dabar Lietuvoje pats paskutinis padugnė!

Taigi prezidento rinkimai Lietuvoje gali pasibaigti tik 2 būdais. Arba bus išrinktas padorus žmogus, prieš kurį JAV nedelsiant suorganizuos sąmokslą ar netgi jį nužudys, arba eilinį kartą bus išrinktas įžūliausias šiuo metu Lietuvoje gyvenantis sukčius, melagis ir vagis.

Todėl padorūs žmonės, bent jau jų dauguma, kaip visada iš principo nedalyvaus tautos tuštinimąsi atitinkančioje rinkimų parodijoje.

Nekyla jokių abejonių dėl to, kad gegužės 12 d. eilinį kartą susirinkęs Alchaimerio frontas vėl iškakos į Prezidentūrą eilinį neeilinį padugnę, kuris (kuri) eilinius 5 metus toliau įžūliai dergs, niekins, vogs, plėš ir naikins mus ir mūsų šalį.

Diskusija

5. CŽV agentas2019 05 14 11:09:23

„Savo nuoširdumu nustebinantis Skvernelis“...buvęs kelių policininkas, kyšininkas ir dabar jau buvęs kandidatas. Beliko tik oligarcho kišeninis premjeras. O kas liečia straipsnį, tai jis persunktas neapykanta ir primena Terlecko megztųjų berečių stilių.

4. Giedrius2019 05 07 18:20:26

O gal Jums reikėtų pasigydyti truputi?
Ar bent išsiaiškinti, lietuviškų žodžių „keiksmažodis“ ir „keiktis“ reikšmes?
O gal dar vertėtų išsiaiškinti, ką reiškia žodžiai „lietuvis“ ir „rusas“?
Žinoma, kiekvienas turi teisę būti rasistu:))

3. Paklausykite prasau2019 05 07 05:35:53

Jei jus ne rusai, rusu kulturos, tai kodel nesuprantant kad tiesa skleisti galima labai ramiai ir tai butu patikimiau ir zmones klausytu ir gerbtu, tiketu. Bet kai tiek slykstaus pykcio, nevisi gali pakelti, ne tos vibracijos ir nenori skaityti, girdeti. Jums pralosimas. Nes uz tu zodziu ne ismintingas zmogus jauciasi o atleiskit piktas emociju zmogus. Pakeiskit rasymo stiliu jei jus ne rusas.

2. Atsakykite prasau2019 05 07 05:31:00

Kodel lietuvoje tiek daug keiksmazodziais svaidanciais pasidare. Itariu lietuva surusejusi surusejusi visokeriopai iki zemo lygio ir labai jauciasi kai apsilankai netycia lietuviskuose tinklapiuose. Pirmas sokas tai kultura issireiskimams su paciais slyksciausiais zodziais. Kas pasidare ar gali kas paaiskinti. Sirdi skauda taip besikeikiancius matyti. Ar jie serga ar kietus vaidina nebesuprantu nuosirdziai. Taip is isdergiama grazi kalba. labai gaila.

1. Marius2019 05 05 18:29:20

Su viskuo sutinku, tik Alzheimerio sindromu sergantys turėtų būti įvardijami per „Z“ – alzheimeriniai rinkėjai. Labiausiai iš kandidatų užknisa Juozaitis, kuris save pristato kaip nesisteminį kandidatą. Žmonės pamiršo, kad kas jau kas, bet būtent Juozaitis yra tikrų tikriausias siteminis, jis gi turėjo šiltą vietelę kultūros ataše postą ambasadose ir rašinėjo savo knygeles. Žmonės išties skleroznikai.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis